שאלה לגברים

פורפורציונלי לאישה רזה

זה גג עד D, מעבר לזה זה נראה קצת לא טבעי... ואני (באופן אישי) לא מתחברת לדברים לא טיבעיים. אין לי מושג מה המידה שלך, אבל אם את הולכת על עקבי סטילטו את כנראה לא אחת השמנות
(ולא, אין לי בעיה עם שמנות...להיפך)

offנועה

New member
די די די../images/Emo70.gif

עד מתי דדים יעלוזו
באימשלך, חאלס.. כבר נשרף לי פיוז!!!! יופי D D D D D D D D D עוד פעם: D דאבל D טריפל D
מה פתחתם פה SOS חזיות?! אז מה? לא כולם יכולים למלא מארזי ציצים בגודל של ערסל זוגי עד אפס מקום! יופי! תסתלבטו! אחלה! אז תפסיקו להחניק שם את החיוכים מדושני שדיים שאתם חונקים במחשוף המפוצץ ציץ שלכם! תהיו קצת פוליטיקלי קורקט, לא יהרוג אתכם - כן כן, יש צנועי מידות, תגידו מאותגרי פרונט, תגידו מצומצמי פיטמוטיות, תגידו שהקאפ שלהם יכול לשמש אצבעון לתופרת, אמבטיה לנמלה, חצ'קון עושה עליהם צל, להוריד ממנה חולצה זה כמו לפתוח ביצת קינדר בלי הפתעה, ובא לך לצעוק: זה הכל??! אני לא נעלבת! אני רגילה!

כפרה עלייך../images/Emo25.gif

'תגעגעתי לקרא אותך, מצומצמת פיטמוטיות או לא
< "חצ'קון עושה עליהם צל"
אני בוכה פה מצחוק
>

ל-א תודה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ביום שאני רק יחשוב שB70 יכול להספיק לי אני חותך ורידים ... ../images/Emo3.gif זה לא ציצים .. אני מבחינתי שד שאני יכול למצוץ את כולו לא נחשב בשבילי לשד .. אני צריך ציצי שרק הפטמה שלו תהייה DD ../images/Emo3.gif

Octopussy

New member
גדול זה בזבוז

הרי לא תוכל לאחוז בידך את כל השד הגדול, ולא תוכל לתחוב לפיך את כולו, לכן החלקים שאינם באים במגע - מבוזבזים, והייתי אומר אף מבוזים ומבויישים... ציצים מועדפים עלי הם כאלה שניתן לחפון את כולן (בלי בזבוזים), שפטמותיהם יגיבו למגע וגירוי ויזדקפו, כאלה שגם בגיל מבוגר ישארו זקופים ויפים ללא תמיכות ודחיפות מעלה, והעיקר שזאת שהם שלה תהנה מהם וממני.

לא נכון .. על ציצי גדול יש יותר מקום להשאיר סימנים של שיניים ../images/Emo3.gif ואין ולא היה ציצי שלא נדד דרומה אלה אם כן הבחורה משטוחה כמו קרש .. כי גם B60 נראה נפול בגיל מסויים ...

wild orchid

New member
מקובל שאתה אוהב חזה ענק

אבל קצת לא לעיניין הביטויים כמו "משטוחה כמו קרש"-יש לזה ביטוי אחר כמו חזה קטן,למשל.לא פלא ש% נשים שמבצעות ניתוחים להגדלת חזה נמצא בגדילה כל הזמן. משום מה לחזה של אישתך אתה לא קורא "עטינים של פרה" או "שקיות חלב"....

חצי צודקת ... אני כן קורא ככה לציצים של אישתי .. אבל רק בשביל להרגיז אותה ככה בצחוק .. ואני לא יגיד לבחורה שטוחה בפנים שהיא כמו קרש גיהוץ .. אני יגיד משו כמו "חמודים אבל לא בשבילי .."

wild orchid

New member
גם כאן אני חולקת,

נשים שאין להן מידה D לא שטוחות כמו קרש גיהוץ ולא כמו שום דבר אחר.הן בעלות חזה קטן-יש מי שאוהב את זה מן הסתם.בדיוק כמו שבעלות חזה גדול הן לא פרות ולא שום דבר אחר וגם את זה יש מי שאוהב (כבודו אחד מהם
).ביטויים כאלה לא נשמעים כמחמאה-הם נשמעים די פוגעניים.סתם לא לעיניין,אתה לא יודע מי קורא את דבריך.ככלל,אם תגיד שאתה לא אוהב חזה קטן כולם יבינו את זה גם בלי ביטויים כאלה. איך תרגיש אם מישהי תסתכל על הז... שלך ותגובתה תהיה:מממממ....חמוד,אבל לא בשבילי...?

היו והסתכלו וסקלו אותו ../images/Emo3.gif ולא מעט פסלו אותי כי אמרו לי אתה "מלא" אז יש לך קטן וזה לא בשבילי .. אני הגבר האחרון שיעלב מזה שיגידו לו שיש לו קטן .. אם תגידילי שבגלל שהוא קטן אז הוא בטוח לא יכול לספק אז אני יעלב כי זאדק ג'וניור יודע לעשות את העבודה שלו על הצד הטוב .. ../images/Emo3.gif וכשאני אומר שטוחה אז בתכל"ס אני מדבר על מידה A ומטה כי מידה B זה כבר ציצי לכל דבר רק כמו שכבר אמרתי אני יכול להתחרמן מחזה שכזה שנראה טוב אבל בסופו של יום אני לא יכנס איתו למיטה כי זה לא הטעם שלי ...

wild orchid

New member
לא אגיד דבר כזה לאף גבר

וזאת באמת כדי לא לפגוע באף אחד.וממש אין לי שום בעיה שאתה אוהב חזה גדול.וגם לא תהיה לי בעיה אם תגיד שאתה בכלל לא מתגרה מחזה קטן.הבעיה שלי זה עם הביטויים והגדרות שלך.יש נשים עם חזה במידה A ונראות הרבה יותר יפות וסקסיות מנשים עם מידה D. אגב,לחברה שלי בתיכון היו מעירים על הערות בסיגנון "בלוני יום הולדת",אחרי הצבא היא עשתה ניתוח להקטנה.הקטינה למידה A.והיא מאושרת, סיפרה שזה שינה לה את כל החיים...

למעלה