שאלה לגבי Urticaria כרונית.

EnzanE

New member
שאלה לגבי Urticaria כרונית.

שלום לך גרא, אני בטוח שתוכל לעזור לי באופן מסויים. כבר מספר שנים אני סובל מאורטיקריה כרונית, עם הפסקות של שלושה-ארבעה חודשים לאחר טיפול אינטנסיבי של הורמונים ואנטי-היסטמינים. הרופא המטפל בי לא מסוגל למצוא סיבה להופעת האורטיקריה ופשוט רושם לי, כל פעם שאני מופיע אצלו, הורמונים שידוע שהם רק מכסים את המחלה אבל לא מטפלים בגורם בה. לאחר מחקר מסויים שערכתי לגבי המחלה, ידוע לי שהמחלה מהווה למעשה אינדיקציה לחוסר איזון מסויים בחיים. חוסר האיזון בחיים יכול להתבטא בחוסר איזון תזונתי או חוסר איזון נפשי. חוסר האיזון הנפשי יכול להוות גורם להופעה של המחלה או גורם המחזק אותה. המחלה הופיעה שוב לפני מספר שבועות וכל התרופות שאני לוקח לא עוזרות לי. אני מרגיש שללא טיפול אלטרנטיבי מסויים ותמיכה אני לא אהיה מסוגל להתגבר עליה. אני חייב לעלות על הגורם למחלה בכדי לדעת איך לטפל בעצמי ולא להרוס את המראה החיצוני שלי עם כמות אדירה של הורמונים ( שכבר לא עוזרים ). אני חשבתי לפנות לפסיכולוג או למכבי טבעי, אבל אני לא יודע מה אני אמור לאמר להם ואם הם יוכלו בכלל לעזור לי. בבקשה ממך, גרא, תעזור לי למצוא את הדרך הנכונה למצוא את הגורם למחלה.

גרא.

New member
EnzanE,לצערי,איני רופא,אלא פסיכולוג

והתשובה אותה אתה מחפש אינה בידי.יחד עם זה כפי שתראה בקישור המצ"ב,המחלה מוכרת,ויש לה טיפול תרופתי, ונטורופטי.לכן באמת מדוע שלא תפנה למכבי טבעי יתכן שתקבל שם את התשובה, ובעיקר את הטיפול התרופתי המתאים.תהיה ב ר י א.

למעלה