שאלה לגבי
וביטוח...

שאלה לגבי ../images/Emo160.gif וביטוח...

אולי תעזרו לי לעשות קצת סדר בדברים. עד איזה שבוע מותר לטוס
ואיזה ביטוח מכסה את זה? כלומר אם אומרים שעד שבוע 26 אפשר, האם זה אומר שלא צריך להוסיף כלום על הביטוח? ואם אחר כך צריך להוסיף, האם מישהי יודעת בכמה בערך מדובר
ועוד באותו נושא... שוב הדילמה של איך סופרים שבועות - לשם ביטוח- האם שבוע 26 נחשב מ-25+1, או מ-26+1
המון שאלות...
לכל מי שיכולה לעזור

Vicky H

New member
../images/Emo132.gif תשובות חלקיות:

ניתן לטוס עד שבוע 26. אני לא יודעת אם זה מצריך ביטוח נוסף. בקשר לספירת השבועות: שבוע 26, הכוונה ל-26 שבועות מלאים של הריון. (או בספירה שלנו
: 26+1). זה כמו יומולדת שנה. חוגגים אותו לאחר שסיימת שנת חיים אחת, ולא ברגע שנולדת... ו
נעימה...

אני היום 25 +1... אז כנראה שאם

אנחנו רוצים לטוס כדאי שזה יהיה בימים הקרובים
על התשובות

sharon07

New member
אינפו

בררתי השבוע את אותו הנוסע. למי שיש בטוח מןסעים דרך כרטיסי אשראי זהב צריכה להגדיל את היקף הביטוח כדי שיכלול אישה הרה בעלות שך 3.15$ ליום + 15 ש"ח דמי רישום (ויזה לאומי דרך סוכנות ביטוח עמית) הביטוח נמכר רק עד סוף שבוע 25. מכסי תבטח נוסעות רות עד סוף שבוע 26 בעלות של כ-15 ש"ח ליום מינימום 100כ- ש"ח . בהצלחה

צריך להוסיף על הביטוח גם לפני 26

אני נוסעת לחו"ל ב16.6 ויש לי מסטר קארד אז בעצם אני לא אמורה לשלם על הביטוח אם לא הייתי בהריון, אבל בגלל ההריון אני צריכה להוסיף 2.7$ ליום + 5$ דמי רישום + 15$ הטסה. אם לא היה לי מסטרקארד היה עולה לי 3.4$ ליום ורק לצורך השוואה בעלי משלם ביטוח 1.68$ ליום.

אמברון

New member
אני עשיתי ביטוח לחו"ל דרך "כללית

מושלם" בנסיעות שלי בשלוש השנים האחרונות. לנסיעה הנוכחית עשיתי הרחבה של הביטוח, וזה יצא בסה"כ 90 ש"ח לשבועיים (כולל מטען). מקווה שלא אצטרך לתבוע את הביטוח... ושוב - אין מניעה מלטוס גם בהריון מתקדם. הביטוח הרגיל מכסה הכל מלבד לידה וטיפול ביילוד (אם חלילה קורה משהו, מדובר בעלויות מטורפות!!!). נסיעה טובה.

דש1דש

New member
תשובות

ביטוח שאומר עד שבוע 26 = חובה לחזור לארץ לפני שנגמר שבוע 26 מלא -> 25+7 יש לשלם תוספת עבור ההריון - וזה מכסה מה שכתוב שם (תקראי את כל האותיות הקטנות!!!) ביטוח רגיל לא מכסה שום דבר שקשור בהריון - והן ינסו לקשר כל תביעה להריון ולכן לפסול אותה - זהירות!!!! נאמר פה בעבר שיש לכללית ביטוח עד 30 - אבל זהירות - אין ביטוח בארץ שמבטח דקה אחרי הלידה (המוקדמת) ועובר של שבוע 30 בהחלט יכול לשרוד - ובהחלט יהיה יקר מאוד בטיפולים!!! תהנו בכל מקרה, אם אתם נובעים (לאן?! שנקנא קצת)

shlomits

New member
כללית חול מבטחים עד שבוע 30

כדאי להרים טלפון ולברר מה בדיוק הביטוח כולל (ניתן לבטח דרכם גם אם את לא שייכת לקופ"ח כללית) 1700707700

תשובה חלקית...

אני אמורה להגיע לארץ ללידה, ביררתי עם חברת אל-על ונאמר לי שעד 4 שבועות לפני תאריך הלידה המשוער את יוכולה לעלות לטיסה (שבוע 36) עם אישור רופא שתקף באותו 24 שעות, ואם יש אי אמון אז הם רשאים שתבדקי גם עם רופא אל על שנמצא בשדה ושהוא יאשר טיסה. לגבי ביטוח מה שאני הבנתי אני חותמת על ויתור לביטוח, אם קורה לידה במהלך הטיסה אז זה על אחריותי ואין באפשרותי לתבוע את החברה.(מי רוצה בכלל ללדת במטוס ). זהו מקווה שעזרתי.

למעלה