שאלה לגבי שמיכות טלאים ועבודות טלאים לקיר...

jeannemoreau

New member
שאלה לגבי שמיכות טלאים ועבודות טלאים לקיר...

היי לכולן! יש לי שאלה.. אני מחפשת שמיכת טלאים, ככיסוי מיטה (אפשר מיטת יחיד..אפשר מיטה זוגית) וגם סוגים שונים של עבודות טלאים למיסגור ותלייה על הקיר. אני ממש אוהבת את כל מה שקשור ל "פולק ארט" והייתי רוצה לתלות אצלי בבית תמונה כזו וגם לתת נופך כפרי יותר לחדר השינה באמצעות כיסוי מיטה/שמיכה כזאת. אני מצרפת מספר דוגמאות... מה שחשוב זה שזה לא יגרר למקום יותר מדי "ילדותי" של חדר ילדים או חדר תינוקות, כי אני מחפשת את זה עבורי, עבור חדר שינה ועבור תלייה בסלון.... האם מישהי מחברות הפורום גם מוכרת את עבודותיה איפשהו? אם יש למישהי מכן אתר, או דוגמאות של עבודות אז אני אשמח לראות ואתן מוזמנות לשלוח לי במסרים :) ואם אתן לא מוכרות אלא עושות בשביל עצמכן ובשביל הכיף -ויודעות איפה ניתן להשיג או לראות כאלה מן דברים באיזור המרכז אני אשמח מאוד!! תודה רבה ושיהיה שבוע טוב :)

jeannemoreau

New member
עכשיו,אחרי שקצת ראיתי עבודות של חברות הפורום

אני חייבת לציין שאני מעט בשוק - איזה כישרון! אמנם קצת גיגלתי "קווילט" בגוגל וצרפתי לכן תמונות סתם מרחבי הרשת, אבל אחרי זה הסתכלתי ויש לכן פה דברים ממש לחא פחות יפים! אני מקנאה בכן על היכולת... אז באמת מישהי כאן עושה דברים גם כדי למכור ולאו דווקא דברים עבור משפחה או מתנות - אני ממש ממש אשמח אם תכתבו לי למסרים! תודה רבה!

למעלה