שאלה לגבי שכר -

o f r i k

New member
שאלה לגבי שכר -

שלום, רציתי בבקשה לדעת בערך כמה אמורה להיות המשכורת שלי ולא מצליחה לעבוד עם הסימולטור. אני חוזרת ללמד כנראה חודש הבא, לאחר שלא לימדתי במשרד החינוך 10 שנים. בעברי הייתי מחנכת שנתיים + שנת ותק נוספת כמורה מקצועית(10 ש"ש). אבל את השנתיים הראשונות לימדתי בבית ספר באריאל (לפני כ-10 שנים אריאל היה איזור א' והבטיחו למורים שיגיעו ללמד שם על שנת הלימודים הראשונה 4 שנות ותק). זאת אומרת שאמורים להיות לי כ 7 שנות ותק לערך. אני חוזרת ללמד במשרה של כ- 26 שעות, החלפה למורה שיוצאת לחופשת לידה. בנוסף, אני אם לשלושה ילדים. תודה רבה

z i v1

New member
צר לי לאכזב אותך.

כאשר עבדת באריאל ואמרו לך שזה נותן 4 שנות וותק, זה נכון לצורך שכר בלבד ועבור אותו מקום ספציפי. כלומר, התוספת היא לא "לכל החיים" אלא רק לשנים שעבדת שם. ברגע שאת עוברת למקום בלי ההטבה, הרי וויתקך לחישוב זכר חוזר לערכו המקורי. כלומר וויתקך אמור להיות מחושב לפי 4 שנות וותק (פלוס שנות צבא אם עשית ואם אינך באופק). בהצלחה.

itu1

New member
יש לך טעות יסודית

שנות הוותק שקבלת אינן שנות וותק בהוראה אלא לצורכי שכר בלבד ולא יוכרו לך לכשתחזרי לעבוד. אריה

o f r i k

New member
תודה

אם כן, יש לי 3 שנות ותק + שנתיים שירות לאומי האם אלו 5 שנות ותק לצורכי שכר, ואיך אוכל לדעת בערך כמה אני אמורה לקבל?

o f r i k

New member
3607 ש"ח? מורה עם ותק 5 שנים עם תעודת הוראה

באופק חדש? איפה יש טבלה מעודכנת

z i v1

New member
שוב צר לי לאכזב אותך.

אם מדובר על אופק חדש השנתיים שרות לאומי לא יוכר לך... :( (אלא אם יש לך אישור שעסקת בהוראה).

o f r i k

New member
לא עסקתי בהוראה בשירות לאומי

תודה, אם כן יש לי סה"כ 3 שנות ותק ועדיין אין לי תשובה בערך כמה מורה מתחיל (אני נחשבת מתחילה?) אמור לקבל

o f r i k

New member
שאלה נוספת - גמולים ולימודים

במהלך השנים למדתי בוינגיט קורס מדריכי יוגה וקורס נוסף. האם הלימודים הללו יכולים להוסיף לי משהו?

o f r i k

New member
אשמח לתשובות

האם מישהו יכול לענות לי על השאלות שלי בבקשה. 1. מורה מחליפה בבית ספר עם אופק חדש. מה המשמעות. האם אהיה מוגדרת גם באופק חדש והאם אקבל משכורת לפי אופק חדש ואם כן אז כמה. 2. האם הלימודים שלמדתי במהלך השנים יהיו מוכרים לי כגמולים. תודה

למעלה