שאלה לגבי רעשים מוזרים מהמאוורר

izzy g

New member
שאלה לגבי רעשים מוזרים מהמאוורר

שלום. בזמן האחרון המחשב שלי התחיל להשמיע רעשי טרטור מוזרים. פתחתי אותו וראיתי שהבעיה היא אחד מהמאווררים. מדובר במאוורר אחד מתוך 4 המותקנים במחשב ורציתי לדעת האם מדובר בבעייה קריטית או לא כל כך. להלן פרוט המאווררים: המאוורר שצמוד לספק הכח. מאוורר ממש מתחת לספק הכח בחלק האחורי של המחשב מאוורר על הלוח אם עצמו מאוורר בקדמת המחשב ליד ההרד דיסק - זה המאוורר המרעיש. מה יכול לגרום למאוורר לא לעבוד כמו שצריך, הבעיה אינה קבועה אלא קורית במקרים שונים, לפעמים בהדלקה של המחשב ולפעמים אחרי שהמחשב עובד כמה שעות. האם מדובר במאוורר קריטי לפעילות המחשב? האם יש משהו שאני יכול לעשות בכוחות עצמי על מנת לפתור את הבעיה? תודה מראש לכל העונים.
 

ocean666

New member
../images/Emo26.gif

המאוורר הנ"ל לא קריטי לפעולה סדירה של המחשב אבל זה חשוב שיהיו מאווררים גם על המארז מה שאתה יכול לעשות זה לפרק את המאוורר ולנקות אותו מאבק בנוסף לזה, לשמן את הציר שלו רוב הסיכויים שזה יעזור יש מאמר במאמרי הפורום, תחת קטגורית 'חומרה' שמסביר איך לעשות את זה, אתה יכול להעזר בו
 

frankthe

New member
בהחלט

קרא במאמרי הפורום - חומרה - איך לשמן מאוורר ולהחליף משחה טרמית של uriler. כמו כן קרא מאמר על קרור המחשב על מנת לדעת האם מדובר במשהו היסטרי או לא! בהצלחה!
 
למעלה