שאלה לגבי רואקוטן..

שאלה לגבי רואקוטן..

באיזה סוג של קרמים ומסירי איפור אני אצטרך להשתמש? הכוונה היא לאיזה עור?-יבש או שמן?.. ובכלל, איך אני מטפלת בעור מבחינה חיצונית ביום-יום? ושאלה אחרונה- האם אחרי הטיפול [נרשם לי ל4 חודשים 20 מ"ג, כדור אחד ליום] השחורים והפצעים חוזרים או שהם נעלמים לגמרי? כי הניסיון שלי עם המינוציקלין היה נורא מאכזב ואני מקווה שזה לא יהיה אותו סיפור.. תודה מראש [=

קוסמטיקאית מקצועית היא כתובת להמשך טיפול

יש להוועץ עם קוסמטיקאית מקצועית על אופן השמירה על היגיינה של העור ותמליץ על מוצרים מתאימים.רואקוטן אינה תאודת ביטוח שלעולם לא יחזרו פצעונים ושחורים. טיפול משולב עם טיפול קוסמטי עדיף ומניב תוצאות אופטימליות

המלצה אישית. המלצת רבים. קרם שנקרא

קרם שנקרא אקווה זום. שפופרת לבנה. כיתוב כחול. עולה מאוד זול בכל בית מרקחת. ופארם. המיוחד בזה שזה קרם על בסיס מים. ולא על בסיס שמן כשאר הקרמים. ובמצב של טיפול באקנה העור זקוק ללחות ולא לשמן. (אגב. נשמע הזוי אך זה בדוק אצל הרבה מטופלים. בתקופת הטיפול. להחליף ציפית ראש בשינה. כ ל לילה!! כדי לחסוך בהידבקות בפנים מקילופי העור של אתמול! לנוחות, עדיף לקחת ציפית של סמיכה . ולקפל במקום ציפית. וכל יום לסדר קיפול שונה. רב שימושי. ורואים שיפור בעור. נסי / נסו. ותיווכחו. בהצלחה

למעלה