שאלה לגבי קרם עיניים

In Limbo

New member
שאלה לגבי קרם עיניים

האם את מורחות קרם עיניים לפני או אחרי קרם לחות לפנים?...

In Limbo

New member
ועוד משהו - בקשר לשמפו ומרכך פנטן

לפני שבוע התחלתי להשתמש בשמפו ומרכך של פנטן (מתוודה שהייתי חייבת לנסות בגלל הפרסומות שלהם ובגלל הריח
. בכל מקרה, ראיתי שהרבה אנשים כתבו פה ששמפו פנטן גרם להם לנשירת שיער. ואני רציתי להגיד בדיוק ההפך - לפני שהשתמשתי בו השתמשתי במרכך של נקה 7 שהוא זול ויש לו ריח מצוין אבל הוא עשה לי נשירה רצינית, וכשעברתי לפנטן הנשירה הפסיקה ואני ממש מרגישה שהשיער חזק יותר ורך, כמו בפרסומות

Miss Thang

New member
אני מוסיפה ומרחיבה :)

יש לי שיער חלק, גולש ומאוד בריא; הוא חלק וגולש אחרי שמפו '10' של קרליין (שעולה רק 10 ש"ח או לכל היותר 13 ש"ח) והוא חלק וגולש באותה המידה בדיוק לאחר השימוש בפנטן פרו וי (שעולה קרוב ל-30 ש"ח - לדעתי זה בזיון).

TheSegal

New member
שמפו 10 של קרליין עושה עבודה

מצויינת, לא רק שהשיער מריח טוב ונעים, בצורה מפתיעה זה גם עוזר לי עם הסבוריאה...

tokit

New member
גם אני משתמשת בקרליין "10"

כשאני בארץ והוא עושה לי שיער מדהים.. פנטן סתם יקר וסתם גרם לי לנשירה.

Miss Thang

New member
הוא יקר בצורה מוגזמת.

אין לי שום בעיה לצרוך מוצרים יקרים (ואני עושה את זה על בסיס יומי) כשיש לכך איזושהי הצדקה. פנטן לא מצדיק את המחיר המופרך הזה.

tokit

New member
../images/Emo45.gif

גם בגרמניה אני משתמשת בשמפו/מרכך זולים מאוד ומרוצה מאוד. גם סבון הפנים שלי מאוד זול, קרם הגוף ועוד ועוד. כשאין הצדקה לשלם יקר, אני בהחלט מעדיפה זול.

Miss Thang

New member
נראה לי, שגם בענין השיער מדובר

בגנטיקה טהורה. אני חופפת כל יום (למרות שאומרים שזה לא בריא, Fcuk IT - אני לא מסוגלת בלי), חופפת עם מה שיש (כשנגמר השמפו אין לי בעיה גם לחפוף עם סבון נוזלי) - והשיער בריא ויפה. כל המוצרים היקרים להחריד שמוכרים לוקשים של שיער בריא ונוצץ ונעורים נצחיים - עוזרים רק לקרוע את הכיס, לא מעבר...

tokit

New member
מסכימה איתך..

גנטיקה טובה זה הבסיס. ואם לא הורסים את הגנטיקה עם צבעים ופנים, אז אין שום סיבה שהמוצרים הכי פשוטים לא יעשו את העבודה.

In Limbo

New member
כי אני רואה לפי שאר השמפואים

והמרככים שהשתמשתי בהם במשך שבוע, ואיך השיער שלי נראה בשבוע הזה...

tokit

New member
לא הבנת..

איך את יכולה לשפוט את עניין הנשירה תוך שבוע??

מרכך נקה

לכל המרככים של נקה יש ריח מצויין ממש אבל הם הותירו לי את השער יבש נורא..וחבל מאד שאלו שמריחים הכי טוב לא משהו מבחינת האפקטיביות.

I Was Hoping

New member
אני עכשיו מסיימת שמפו ומרכך

של פנטן, את הנוסחה הקלאסית לשיער רגיל [עם צבע כחול על הבקבוקים]. ברגע שייגמרו - חוזרת ללוריאל. הגעתי למסקנה אחת מכל זה - ברק ומראה סופר בריא יש לי בגלל שהשיער שלי טבעי, לא צבוע ונטול פאנים. אין קשר לשמפו. ומי שביקר אצלי יעיד - יש כמה סוגים פתוחים בשימוש תמיד. זה לא השמפו או המרכך. זה מה שעבר על השיער. פאנטן באמת סתם יקר.

miracle16

New member
באיזה שמפו של לוריאל את משתמשת?

באיזה צבע? אני מתכננת עליו כשמפו הבא... הוא טוב או שאת לא רואה שינוי?

popolina

New member
מבחינתי לחפוף בפנטן היה כמו לחפוף

במרכך. השיער מאוד רך, מאוד משיי, אבל גם מאוד לא נקי וחסר חיוניות. גם הריח לא משהו...שלא לדבר על המחיר הכה מופקע.

למעלה