שאלה לגבי ציוד!!!

talkk

New member
שאלה לגבי ציוד!!!

טוב, אז היום הלכנו לקנות לאלף (עם קמץ ב-א' ושווא ב-ל') ציוד. אני רק אציין, שכשבאתי לחווה, הכל היה נחמד עד שהייתי צריכה לאכף אותו, ואז הסתבכתי, כי הורדתי לו את ראשיית הבית, ולא הצלחתי לשים ראשיית רכיבה, ולא להחזיר את ראשיית הבית, והייתי בערך 50 דקות חסרת אונים, עד שבא מישהו ועזר לי...
הקיצר, הלכנו לקנות ציוד והיה ממש כיףףףף כי ההורים שלי ככה אמרו: "לא משנה כמה זה יעלה, העיקר שזה יהיה טוב". אז גל בא ולקח לי דברים ממש על איכות... והדובדבן שבקצפת - ההורים שלי רק "פחדו" מהמחיר של האוכף, אז גל הביא לי אוכף וראשייה שעולים בעיקרון 10,000 ש"ח, ב-5000 ש"ח!!!!! איזה כיף!!!!! והם באיכות מעולהההה ממש חדשים!!!!
ועכשיו למה שקנינו, ואני רוצה לשאול מה אתם חושבים על זה: 1. מברשת רכה. 2. מברשת קשה. 3. מנקה פרסות. 4. מברשת לפנים (כזאת עם ספוג באמצע). 5. חבל הולכה. 6. חבל לונג'. 7. שוט רכיבה (לא היה לי עד עכשיו
) 8. שוט לונג'. 9. ראשיית בית (של הנובר!!! כי הוא ענק
, אבל הראשייה קצת גדולה עליו) 10. קובן ממש טוב (קנינו בינתיים רק רגיל, לא את הרשת). 11. ספוגים (מיליון חחחח) 12. שמן אוכפים. 13. שמפו לפרווה. 14. עוד משהו לפרווה... 15. ארגז מברשות
16. שמיכה לאוכף. ומגל קניתי כמה דברים: 17. אוכף +ראשייה. 18. שמיכה כזאתי שבין השמיכה לאוכף, עם מן ג'ל. 19. מגינים לרגליים באיכות מעולההה, הכי טובים שיש! 20. מתג יותר חזק, שאני בטח אצטרך חחח... 21. ומגיני הובלה, שאני אצא לתחרות. וזהו... והיום עשינו רק הליכה וטרוט! והמתוקי שלי לא מסכים לעבור לטרוט בלי שוט... מסכן
ומחר אני אבוא שוב לחווה וארכב עליו! וגיליתי שוהא בעצם לבן, זה היה אחרי שהברשתי אותו
. והיום היה נחמד ביותר, חוץ מהקטע שנתקעתי עם האיכוף
, הייתי ממש מסכנה... והתא שלי ממש מסודר, כי לכל פרטי בחווה יש מן לוקר כזה, עם כל הציוד, אז היום סידרתי את שלי ממש יפה

Vintage Queen

New member
תתחדשי מותק!!

כיף לך!! חח את בטח מאושרת (ככה את נשמעת לפחות!) כמו לודיעתץ מה! את בטוח תיקני עוד מיליוני דברים בהמשך אבל זה מצויין להתחלה לא נראה כאילו חסר לך משהו תהני ממנו ומהציוד חמודה ויהיה לך רק טוב איתו!!

talkk

New member
תודהההההה כנסי!!!

ממש תודה על כל התגובות החמות בפורום! אתם פשוט האנשים היחידים שאני מכירה שרוכבים, וכל שאר החברים שלי לא מבינים ממה כל ההתרגשות, וכל מילה שאני מנסה להגיד בנושא הם לא מבינים, לכן ממש חשוב לי התגובות!!!!!!!!!!! ברור שאני מאושרת!!! כל רגע שלי איתו זה רגע שמחה!!! ההורים שלי כל כך מרוצים!!! הם לא ידעו שהתגובה שלי תהיה כזאת חזקה! ונראה לי שהוא יודע כמה שאני אוהבת אותו! חחחח והיום באו אנשים עם תסמונת דאון נראה לי, והתחילו להרביץ לו, והם היו מבוגרים! אז עמדתי והשגחתי, ואיך התחשק לי שיחטיף להם איזו נשיכה/בעיטה, כי הם ממש עצבנו אותו! אבל הם לא מבינים שמסבירים להם לא לגעת, אז היה ממש יאקי! ושחררתי אותו היום במנז' לחצי שעה, והוא התפלש המאמי שלי! והיה כזה כיףףףף ומחר אני לא הולכת לבי"ס בגלל הגשר האידיוטי שלי (כי בבוקר עושים לי טיפול כזה של חצי שעה, ואין לי כוח לחזור לבי"ס ללמוד), אז אני אעשה את השיעורים יותר מוקדם, ואז אלך ישר לחווהההה איזה כיפי!!!! טל

../images/Emo42.gif../images/Emo41.gif../images/Emo26.gifתתחדשי!

וואי איזה כיף לך! תתחדשי! את בטח מזה מתרגשת ושמחה! חח! גמאני רוצה לקנות סוס! תהני מהסוס מהציוד והכלל!

אחד הקטעים הכי כיפיים בלקנות סוס

זה לבחור ציוד... חחח
אני וחברה שלי היינו הולכות לרוכב ועושות כאילו יש לנו סוס, בודקות ראשיות וכאלה... חחח איזה כיף היה. תתחדשי
ואוווייי איזה כיף!!!

אני תמיד עושה את מה שאמרת../images/Emo8.gif

חחחחחחח.. פפפ.. פיצ, את מזה צודקת זה כזה רולזז.. אבל הכי שווה זה לבחור לסוס ציוד על אמת!! יעני שבאמת יש לך!

../images/Emo24.gif

את נשמעת "מאושרת עד הגג" אז קודם כל שתמיד תיהי מאושרת עם אלף! דבר שני, זה נראה כי ממש יש לך הכל! וזה טוב! למרות שתצטרכי נראה לי לקנות בהמשך עוד דברים. דבר שלישיף, אני כבר רוצה סווווווס, גאאאאדדד!!
ואין לי סוס

animals lover

New member
כיף לך!!!!!!!!../images/Emo107.gif

*מקנאה* תתחדשי על הסוס והציוד! נשמע מעולה!!!

למעלה