שאלה לגבי פיברומילאגיה

ruthi26

New member
שאלה לגבי פיברומילאגיה

עברתי ניתוח פולשני זעיר בעמוד השידרה לפני 3 חודשים.. המצב לא השתפר, ואני לא ולא מתאוששת. חזרתי למנתח שאמר שיש לי פריצת דיסק מחודשת מעל הדיסק שעברתי בו ניתוח. ויש סיכוי שיחזור למקומו.

בעקבות הכאבים פניתי לביטוח לאומי, וקיבלתי נכות של 82% ו-100% אי כושר זמני עד לסוף אוקטובר 2012...

החלטתי שאני מנסה ללכת לרופא אחר, לא אלאה בסיפורים, פניתי לרב פירר שיעזור לי...

לא יכולה להסביר אפילו את הכאבים שאני סובלת כאילו כל הזמן עם כאבי שרירים של שפעת חזקה שלא עוברת... הרגשה מאוד לא נעימה.

היום הייתי אצל פרופסור מאירובסקי, שבדק ואמר לי יש לך מחלה בשם "פיברומילאגיה" נראה לי שאפילו אני עדיין מתבלבלת עם השם.. מקווה שהפעם הצלחתי..

הרופא המליץ לי על טיפולים אלטרנטיביים וקיבלתי כדור בשם ליריקה, זריקת בלוק, מכירה מבעיות הגב.

האם אפשר להסביר לי מה הזכויות שלי. ולמי לפנות על מנת לבדוק בטוח שזו המחלה.

מבולבלת לחלוטין, לא יודעת אם לפנות שוב לביטוח לאומי, או לחכות עד לסוף אוקטובר, ולאיזה רופא אפשר לפנות ואיך לעזור לעצמי להפסיק להרגיש כך... מקווה שתוכלו לעזור לי.

הוא הציע לי טיפולים אלטרנטיבים וקיבלתי כדור בשם ליריקה.

בפיברומילאגיה מטפלים בדרך כלל ראומטולוגים לכן

פני לאחד כזה, ליריקה הוא כדור שעוזר אך לא תמיד, מעבר לכך לידיעתך על פיברומילאגיה לבד מקבלים אחוזי נכות נמוכים שאינם מזכים בקצבה לכן המתיני בסבלנות ל-10/12
ואל תפני כרגע לביטוח לאומי, אני מקווה שחיה קרן מפורום פיברומילאגיה תענה לך יש לה נסיון בתחום:http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=672.

רק בריאות ובהצלחה.

ruthi26

New member
תודה חיים

גם ככה היו לי אחוזי נכות של 65% ואי כושר 74%, אולי הפיברומילאגיה תוסיף משהו.. ברור שלא פונה אליהם.. שומרת על פרופיל נמוך כעת

למעלה