שאלה לגבי סוכרת שהסתבכה

נורקס

New member
שאלה לגבי סוכרת שהסתבכה

שלום, אני גולשת כאן בפעם הראשונה. לאחותי יש סוכרת (סוג2) כבר כ-17 שנים. זה התחיל כסוכרת הריון עם בנה הצעיר ונשאר למזכרת
לפני כחצי שנה עברה ניתוח להסרת נגע עורי במצח, ליד העין ומאז מצבה הולך ומתדרדר. רמות הסוכר עלו באופן פתאומי (עד ל-600!!!), לחץ הדם עלה, נוצר לחץ תוך עיני ובצקות שהקשו על ההליכה, עקב בעיה בתפקוד הכליות. בשל הקושי בהליכה, היא נפלה לפני כחודשיים ,שברה את האגן ועברה בהצלחה ניתוח אבל לא חזרה עדיין ללכת בכוחות עצמה והתחילה הליך שיקום בבית לוינשטיין. היום נשלחה למיון במאיר עקב החרפה חמורה במצב הבצקות עד כדי קושי בנשימה. אני דואגת מאד.היא אחותי הגדולה אבל אישה יחסית צעירה, סה"כ בת 45. מהם סיכויי ההחלמה? האם גדולים יותר אצל אנשים בגילה? האם יש סיכוי שתחזור ללכת בכוחות עצמה? האם ניתן לעזור לה ברפואה משלימה או שזה מצב קשה מידי? ואם כן, לאיזה כיוון לפנות? אני כ"כ דואגת לה

סוכרת שהסתבכה, ובכל זאת -

לריפוי הטבעי יש דרכים לסייע ולהקל על אחותך היקרה. מניסיוני עם רמות סוכר שכאלה, ובעיות עיניים ואחרות - יש מה לעשות . כמובן, שינוי הרגלים בתזונה ובמחשבה ורגש ותנועה. הרעיונות רבים ויש לבקש הסכמתה ושיתוף פעולה מצדה. בשמחה, תמיד להקל ולסייע. לדרך הטבעית הפתעות טובות ורבות. בברכת שנה טובה וגמר חתימה טובה
שלומית נצח

0 אור 0

New member
הרפואה המשלימה ומצבים קשים

ישנם אנשים רבים, חלקם ממציאי שיטות או מובילי דרך שהגיעו אל הרפואה המשלימה דוקא מתוך מצבים קשים מאד כמו של אחותך ולפעמים מצבים קשים יותר - סופניים. במצבים כאלה אין כבר חשש להתמסר אפילו לשינוי הקיצוני והמשוגע ביותר (אם אפשר לקרוא קיצוני ומשוגע לבחירה בבריאות וחיים על פני מחלה ומוות) ואז, למרבה הפלא לעתים יש החלמה ואפילו החלמה מושלמת. גם במקרים אחרים בהם אין החלמה פלאית, ויש כאלה לא מעטים, לכל הפחות ניתן להשיג שיפור באיכות החיים, באנרגיות, בתפקוד, הפחתה בכאב בודאי שווה לנסות, ככל שאחותך מרגישה מסוגלת לשינוי ו/או לקבלת תמיכה.

נורקס

New member
תודה לשתיכן על התגובה

לאיזה סוג טיפול אלטרנטיבי ניתן לפנות? אחותי דווקא מאד פתוחה לטיפולים אלטרנטיביים, כשעוד היתה בבית טופלה שם ע"י מטפלת בשיאצו והטיפול מאד עזר לה. הבעיה היא שעכשיו היא נמצאת מאד רחוק מהבית שלה וגם אינה יכולה ללכת באופן עצמאי. האם יש מטפלים שיכולים להגיע אליה לבי"ח/בית לוינשטיין? האם בי"ח בכלל מאפשר זאת? תודה

0 אור 0

New member
אני לא מכירה ספציפיים באיזור אבל ככל שידוע לי

התשובה היא כן וכן - כן יש מטפלים טובים באיזור שיהיו מוכנים להגיע, וכן - בית החולים מאפשר כניסת מטפלים הוליסטיים לפי בקשת המטופל. סוג הטיפול מאד תלוי באחות שלך ומה שמדבר אליה מצד אחד, ובמצבה הרפואי מצד שני. במצבים מאד קשים גופניים, ובפרט במצב של רגישות למגע מקובל להתחיל בטיפולים שהם ללא מגע - טיפולים אנגרטיים ו/או עבודה רוחנית אישית (מתבצע בעיקר בדיבור) מצד שני, ההסתבכות של הבצקת מצביעה על צורך לסייע בשלב ראשון בשילוב תזונתי עם צמחי מרפא - וכמובן שילוב כזה חייב להיות מתואם עם התרופות שהיא לוקחת (ידוע לך שלצמחי מרפא רבים התנגשות עם תרופות ו/או שמכיוון שהם עושים פעולה דומה אז או לא לוקחים או מתאמים מינונים עם הרופא) שינוי כזה דורש ממך (או בני משפחה אחרים) התגייסות לעזרה - כי אחד הדברים הראשונים שכל מטפל יגיד לך הוא שבמצב כזה אסור להעמיד על הגוף עוד רעלים, ומכיוון שאוכל "רגיל" שיש בבית חולים ממש לא אורגני תצטרכו לדאוג להביא לה אוכל כל הזמן. אגב, לא שמה שהאחות שלך צריכה זה תרופת סבתא - אבל אם לא אסור לה פטרוזיליה מסיבות אחרות אז חליטת פטרוזיליה זו ממש תרופת פלא לבצקות (מנסיון אישי - טיפלתי בעצמי בבצקות של הריון וגם להקלה בבצקת בדרכי הנשימה שנוצרת ממכונת ההנשמה בטיפול נמרץ), גם מיץ אננס טבעי בתיאוריה מאד עוזר , אבל אני ממש לא סגורה שניתן לצרוך אפילו טיפה ממנו במצבי סוכרת ברמות האלו.

נורקס

New member
יאו,תודה

את מכירה מטפל/ת מומלץ באיזור רעננה/הרצלה/כ"ס? אדווח לגבי הפטרוזיליה לאמא שלי שיכינו לה חליטות ויביאו לבי"ח. תודה רבה

0 אור 0

New member
תבדקי אם הרופאים שאין בעיה

אני חושבת שלא - אבל חייבים לקבל את אישורים בהתייחסות לתרופות שהיא מקבלת.

יעל ND

New member
ממליצה

על דיקור. תבדקי בבית החולים בו היא נמצאת, אם יש שם שיקור: היום אופציה כזאת קיימת בבתי חולים רבים.

למעלה