שאלה לגבי ניזורל
ל

טאי סאן

New member
שאלה לגבי ניזורל../images/Emo184.gif ל../images/Emo187.gif

אנחנו מקבלים ניזורל 1/4 כדור פעמיים ביום לטיפול בפטריה (איומה ומגעילה) שמנו לב שהחתול שפעם היה מסוגל לאכול בלי סוף, תיאבון שלא ידע שובעה, אוכל כעת כמויות קטנות יחסית, ופחות פעמים ביום. באופן כללי הוא לא מבקש לאכול, בעבר הוא היה מזכיר לי שזה זמן לאוכל
ולא מוותר כלל. האם זו תופעת לוואי ידועה של ניזורל? שאלתי את הווטרינר והוא אמר שזה לא מדאיג אותו ולא מטריד אותו, אבל לא הבנתי האם זו תופעה נורמלית של ניזורל או שלא.... למישהו יש ניסיון עם זה?

טאי סאן

New member
ואם כבר אז עוד שאלה (פשוטה יותר)

החתולה שלי, תמי, סובלת הרבה מכדורי שיער כמה פעמים כדאי לתת לה לקסה סטט (חומר נגד כדורי שיער) לצורך מניעה? האם יש חומר טעים יותר? היא ממש לא אוהתב את הטעם.

דנההההה

New member
יש אוכל מיוחד!

ראיתי שלכמה מזונות מוכרים יש מזון מיוחד לכדורי שיער! ממליצה לך לחפש ברשת.

טאי סאן

New member
אה, אבל

אנחנו בית של 3 חתולים, מאוד סקרניים, ואין מצב שאם אחת מקבלת אוכל מיוחד האחרים לא מתעניינים. וחוץ מזה שהמשאבים מוגבלים - זה בטח יקר יותר מהאוכל הרגיל, נכון?

טאי סאן

New member
מקפיצה אולי בכל זאת

התייחסות לניזורל למי שמכיר וכמויות מומלצות של לקסה סטט

לקסהסטט כמויות שאמרו לנו לתת

כל יומיים כמעט חצי כפית קטנה. החלמה מהירה מהכל לחתולים שלך. דולפינה

טאי סאן

New member
אה תודה על הכמות

ננסה לעמוד בזה ותודה על האיחולים יש לי וידוי מופרע: אני קצת רק קצת אוהבת כשהם חולים, כי הם הרבה יותר מתכרבלים ומסכנים כאלה זקוקים להרבה יותר מגע ופינוק שבא לאכול אותם. אבל האמת שאני מעדיפה אותם בריאים ומופרעים

f e l i n e

New member
אחת מתופעות הלוואי של התרופה

היא בחילה. אחת מתופעות הלוואי של הידבקות חתול בפטריות היא ירידה בתיאבון. אצלכם מדובר כנראה בשילוב של שניהם. רק בריאות
. בעניין המשחה: ישנן סוגי משחות אחרים - את יכולה לנסות אותם. את יכולה לוותר על משחה ולסרק את החתול היטב מדי יום. את יכולה לטפטף טיפ טיפונת שמן פראפין לתוך מזונו, אבל זה רק במקרה בו כדורי הפרווה גורמים לו לסתימות מעיים, אחרת הפראפין מאוד משלשל.

ירדה בתיאבון אחרי הדבקות בפטריה

מה שכתבת כרגע על תוצאת ההדבקות בפטריה מסביר לי את הירידה החדה בתיאבון של הגור. תודה.
דולפינה

טאי סאן

New member
גם לי זה מסביר המון - תודה

והבחילה מסבירה לי את הסלידה שלו ממאכלים ומריחות מסוימים.

smartblonda

New member
מזון הנוטרא גולד הוא מיוחד

נגד כדורי פרווה , מצויין כך על האריזה , ממליצה לך לרכוש אותו.

למעלה