שאלה לגבי מסלולי רכיבה ..

muaythai

New member
שאלה לגבי מסלולי רכיבה ..

מישהו מכיר מסלולי רכיבה שקימיים ברישפון או בנחשונים במקרה ? או בכלל מסלול כלשהו, שקרוב למקום .. לנסיעה, לא חייב מסלול, אפשרות גם לסתם רכיבה בשטח (אינדורו), במקום שליד רישפון ונחשונים (באיזור) .. אגב איפה בידיוק יוצא פלמחים ? ומי יודע על מקומות טובים לרכיבה בת"א ? (חוץ מהמשתלה, הירקון) ומה שבאיזור .. הייתי שמח לדעת עוד מקומות בת"א שלא הייתי בהם, ואתם הוותיקים מכירים טוב יותר. תודה. :)

odigo

New member
אני יכול לעזור לך לגבי פלמחים

לגבי שאר המקומות גם אני מחפש.....(אני גם מאזור ת"א) פלמחים ממליץ להכנס דרך השטח כבר מהסופרלנד - במקום לנסוע עד פלמחים דרך גהה. הכניסה פשוטה מאד מגיעים לאזור הסופרלנד - נוסעים לכיוון האיצטדיון עם הכביש דרך האגם. מחפשים שלט המצביע לכיוון מנחת המטוסים הקלים של ראשון לציון. עולים בעליה הקצרה למנחת ולפני הכניסה (לפני הגדר) שוברים שמאלה וממשיכים עם הצינור בטון. מגיעים עד לקצה ונכנסים לשביל שפונה דרומה (מימינך). ממשיכים דרומה כל הזמן עם השביל ובסופו הוא מתחבר חזרה לכביש סלול (כביש פלמחים) שמעליו עובר גשר. עולים שמאלה על הכביש (זהירות תנועה מהירה משני הכיוונים) נוסעים מערבה כמה ק"מ בודדים - חוצים גשר (נחל שורק) 100 מט' לאחר מכן אתה תגלה חורשה עם באסטה/מכונית קבועה שמוכרת "מלבי טורקי אמיתי". ברוך הבא למלבי - פלמחים. דרך אגב לאורך הכביש של פלמחים יש מספר יציאות שונות לכל הכיוונים עם שבילים למקומות שונים. מישהו פעם המשיך עם נחל שורק לכיוון מערב ? (אחרי התעלה) לאן זה ממשיך ?

יש מסלול גולף חדש בגעש...

נראה לי די נחמד להתחרע שם על הדשא ולדרוס כמה עם כובע פונפון.

YellowBeta

New member
נחשונים , יש בנחל שילה ליד

2 פטוצ'טואים ,וים של סינגלים כולל מסלול עמותה אחד חלקם אינדורו חלקם הארד אינדורו הרבה סלעים והרבה נחל

למעלה