שאלה לגבי מכשיר הפילינג של שיסיידו

sellavi

New member
שאלה לגבי מכשיר הפילינג של שיסיידו

האם מישהו מכיר את הערכה לפילינג של שיסיידו? מדובר במכשיר שעושה פילינג יחד עם תכשירים וסבונים המצורפים אליו בתוך קופסא (דומה למזוודה מקרטון)? אם מישהי התנסתה בזה, אודה לשמוע חוות דעת? אהה, וכמה זה עולה אם מישו יודע? ואם מישהו מכיר ערכה כזאת המוצעת ע"י חברה אחרת והוא יכול להמליץ, אשמח לדעת. זה לא חייב להיות רק של שיסיידו. תודה ושבוע טוב לכולם

sellavi

New member
שבוע טוב לכולם, אולי למישהו

יש תשובה? שאלתי על מכשיר לפילינג ועד כה אף אחת לא הגיבה. מה, אף אחת לא מכירה את המכשיר? אין מישהי שהתנסתה? אומנם כנראה שטעיתי וזה לאו דווקא מכשיר של שיסיידו (חשבתי שזה שלהם כי קוסמטיקאית שהיא דיילת שיווק שלהם ניסתה למכור לי את זה, אבל ייתכן שזה היה של חברה אחרת ואני חשבתי שזה של שיסיידו כי מי שניסתה למכור לי את זה נשלחה לי כמייצגת של מוצרי שיסיידו. על כל פנים, לא משנה של מי המכשיר, התרשמתי (לפחות מבחינה תאורטית) שמדובר במכשיר שעושה פילינג טוב ואחיד ולכן אני מתעניינת. אבל אולי סתם התלהבתי כי בסה"כ אני טיפוס שמתלהב מדברים חדשים. אז אולי למישהי יש מושג לגבי מכשירים שעושים פילינג ביתי, ואולי למישהי מכן יש את המכשיר בבית או לפחות התנסתה עם זה ויכולה לכתוב לי חוות דעת. תודה על התשובות ושיהיה שבוע טוב לכולנו

אולי את מתכוונת למכשיר של רוק?

ראיתי יש את אותה הערכה גם לקרליין. קניתי בזמנו שהיה את המבצע השיווק כשיצא לשוק - עלה כ 300 שח היום זה עולה כ400 לא בטוחה. זו ערכה של פילינג קריסטלים + מכשיר שעובד על סוללות עם ספוג. אחרי חודש אחד בערך (בשימוש אינטנסיבי של 3 פעמים בשבוע) הספוג נותק מהמכשיר.. ובנוסף הויברציות של המכשיר עיצבנו אותי.. לא נעים לאחוז במכשיר שהוא רועד.. אבל אם זה לדקה או שתיים (זה הזמן המומלץ) אז זה לא כל כך נורא.. בשורה התחתונה- זה עשה את העבודה - העור יותר זוהר ויותר חלק.

sellavi

New member
המכשיר הוצע לי ע"י נציגה של סאיטו

אגב, בכותרת של השאלה כתבתי בטעות שנציגה של חברת שיסיידו הציעה לי אבל בעצם המכשיר הוצע לי למכירה ע"י נציגה של חברת סאיטו קוסמטיקה יפנית, ב-500 ש"ח. לא שמתי לב ללוגו שהיה מוטבע על המכשיר ולכן אין לי מושג לאיזה פירמה זה היה שייך. היות שהוצע לי ע"י נציגת סאיטו חשבתי שזה של החברה. בכל אופן תודה על המידע. בלונדינית, לגבי המכשיר שאת רכשת זה לא בסדר שהמכשיר התקלקל אחרי חודש, מה לא צרפו למכשיר תעודת אחריות? נהוג שכן ולדעתי את יכולה במסגרת תקופת האחריות (בד"כ שנה) לבקש תיקון. מקווה שלפחות נהנית מהתוצאות
עדיין לא יודעת אם כדאי לי לרכוש את המכשיר, אבל לפחות כעת אני יודעת דרכך שזה שייך בעצם לקרליין או ROC.

עבדתי פעם כנציגה טלפונית של סאיטו

אבל זה היה מזמן, אז אני לא משוחדת היום.. לא חושבת שיש הבדלים קריטיים באיכות ובמחיר, כי זה סהכ ערכה פשוטה.. לחברת סאיטו סביר שהפילינג יהיה היפואלרגני.. וזה בונוס.. אגב, נזכרתי שגם לשיסידו יש ערכה..נזכרתי שראיתי במקרה להרף עין בחודש שעבר בזמן ששוטטתי בסופר פארם.. אם הנציגה שלך הציגה לך ערכה של שיסידו, שתדעי לך ששיסידו היא חברה אמריקאית ומ-עו-לה אבל יקרה לצערי! לדעתי אם את כל כך רוצה את הערכה, יהיה שווה לך להשקיע עוד 100 ולקנות את הערכה של שיסידו. אני הייתי מכורה לקרם לחות של שיסידו.. רק שזה היה יקר לי מעל 200 שח שפופרת.. לכן כיום לא קונה לעיתים קרובות לצערי משיסידו.

sellavi

New member
המכשיר הוצע לי ע"י נציגה של סאיטו

היא הופנתה אלי על מנת להעניק לי טיפול קוסמטי (מתנה שקיבלתי מעיתון לאישה(-: כמחווה למנוי חדש). מיד בהגיעה פרסה את מרכולתה על שולחן האוכל ונתנה לי להרגיש שמטרת הפגישה היא למכור לי מוצרים ואם אני לא קונה זה לא בסדר מצידי. אוקיי היא הציעה לי בין היתר גם את המכשיר לפילינג ב- 500 ש"ח. ועוד דבר מעניין: בתלוש שקיבלתי מהעיתון הובטח לי גם קרם בשווי של 150 ש"ח בתום הביקור של הנציגה. היא טענה שלא הביאה איתה כי לא אמרו לה. זהו, סתם סיפרתי את ההשתלשלות של הדברים של איך למעשה פתאום התחלתי להתענין במכשיר

sellavi

New member
היא באה אלי ביום שבעלי חזר מחו"ל

והביא לי מדיוטי פרי את כל מה שהזמנתי (הוא ניסה לשחד ולפצות אותי על כך שנסע בלעדיי עם חבריו, על אף שזה בכלל לא הפריע לי). אני הזמנתי אותה כבר חודשיים לפני כן וכל הזמן התעלמה ודחתה ורק אחרי שהתייאשתי והחלטתי לוותר, פתאום הודיעה שהיא מגיעה. כפי שאמרתי יצא שהגיעה אלי בדיוק ביום שבעלי הביא לי את מה שהיה לי חסר, כך שלא היה לי צורך ברכישה. עוד משהו, שעוד בטלפון הודעתי להם שכרגע אינני זקוקה למוצרים (אני לא אוהבת להשלות). אז לענייננו, היא נכנסה, הסתערה על שולחן האוכל ופרסה את מרכולתה ומיידית ניסתה למכור. אמרתי לה שבעלי הגיע בדיוק ולא בטוח שאני צריכה משהו כרגע, עד שאבדוק מה מתוך הדברים שרציתי הביא. בתוקפנות היא אמרה: "אז למה לא הזמנת אותי ביום אחר"? זה היה די מקומם, משום שהזמנתי אותה חודשיים קודם לכן והיא התעלמה ודחתה כל הזמן. עוד בשבוע שלפני כן הודיעה לי שעתיים לפני הזמן שקבענו שלא תגיע וביקשה דחיה. אז צחוק הגורל, היא דחתה את הגעתה עד לחזרתו של בעלי מחו"ל (-: חוצמזה שזה היה אמור להיות טיפול פנים מתנה של "לאשה" בתמורה לחתימה על מנוי. ועוד דבר, למרות שבתלוש שמסרו לי מהעיתון היה כתוב שמגיע לי קרם בשווי של 150 ש"ח, היא אמרה לי שלא הביאה את זה כי לא ידעה בקיצור, היא הגיעה בגישה מיליטנטית למדי, עוררה בי אנטגוניזם (למרות שאני בד"כ משתדלת לקנות משהו קטן גם אם יש לי כבר בארון, והעיקר לא לאכזב). והכי מצחיק שבדיוק כרטיס האשראי שלי פג תוקפו, כך שגם לו רציתי לא יכולתי לרכוש באותו רגע. בקיצור לא קניתי ובדיעבד אני שמחה שלא. מה סתם לקנות עוד משהו ולדחוף לארון? בימים אלה אני די משתדלת להצטמצם בהוצאות, גם משום שאני מחפשת עבודה וגם משום שאני מנסה ללמד את עצמי שצריך לקנות רק מה שצריך ולא סתם לרכוש דברים כדי לאחסן בארון. זהו, תשובה ארוכה, אבל פרטתי כדי שתקחו בחשבון, שאם אתן מסכימות לכך שתבוא אליכן דיילת, יש סיכוי שיידרשו מכן בתוקף לרכוש מוצרים (גם אם מראש אמרתן בטלפון שאינכן מתחייבות לרכוש)

Liyah

New member
היי

תודה על התשובה המפורטת! ואני מזדהה איתך בקטע של "לקנות משהו כדי לא לאכזב". גם אני מנסה לעבוד על עצמי בקטע הזה... (=

למעלה