שאלה לגבי מחזור

אמאעדי33

New member
שאלה לגבי מחזור

אני אמא ל-3 ילדים (הקטן ביותר בן 9 חודשים). אחרי שילדתי את בני השני התחלתי לסבול מכאבי מחזור אבל מאז שילדתי את בני השלישי המחזור החודשי הפך להיות בלתי נסבל. הכאבים והאי נוחות מתחילים כבר שבוע לפני והדימום מאוד חזק ומתמשך. האם מישהי סובלת כמוני ? אם כן מה כדאי לעשות ? שמעתי שלפעמים יש תופעות כאלה בגלל חוסר באבץ, אומר לכן משהו ? מישהי יודעת ממה זה נובע ולמה זה החמיר אחרי הלידה השלישית ?

אני סובלת מזה בלי קשר ללידה

הדבר היחיד שהפסיק את זה זה שימוש בגלולות. כל עוד אני לא משתמשת בגלולות אני סובלת מכאבים משתקים ובלתי נסבלים. הפתרון הכי טוב מבחינתי כיום הוא כדור בשם נקסין. בעבר קיבלתי ממנו 500 מ"ג וכדור אחד עזר לי לכל המחזור. כיום אני נוטלת 250 מ"ג וזה גם כן עוזר מאוד. תנסילבקש מהרופא. כדור פלא.

אני סבלתי ככה לפני ההריון

אבל אצלי זה כתוצאה ממיומה...לכי להיבדק ותבקשי אולטרסאונד קודם כל... וחוץ מזה יש כדור ששכחתי את שמו(לא נקסין) שעוזר להפחית את עוצמת הדימום

האוהבות

New member
אני סבלתי מכאבים עד להריון בגלל

תופעה שנקראית אינדומטריאוזיס : הרירית של הרחם יוצאת מהרחם ומשתרשת בחלל הבטן. מסתבר שזו תופעה די שכיחה שהרבה נשים סובלות ממנה וגורמת לכאבים נוראיים. גם אני הייתי על נקסין 500 מ"ג.

mevav1

New member
מה גם את אוהבת???../images/Emo12.gifגם לי יש את זה

לי הרופא אמר שזה דבר נדיר(עברתי עקב הכאבים והדימום החזק ניתוח לפרוסקופיה ועל המזל שלי,היתי במחזור וכך הוא גילה זאת). אומנם זה היה לפני כ 7 שנים אבל אולי כיום זה לא נדיר? הרופא שלי בכל אופן,ממש השתגע משמחה לגלות לי זאת. הוא התלהב ולא הפסיק לדבר ע"כ. אח"כ עוד רופא אמר לי שיש לי זאת לפי הגרגורים שיש לי(לכי תביני למה הכוונה
בכל אופן,מהיום הראשון למחזור ועד כשנתיים אחרי כל לידה,אני פשוט סובלת תופת. כעת אני "רק" שנה וחצי אחרי הלידה והמחזור כואב,אבל לא כמו מלפני ההריון. אויששש איזה סיוט זה. וגם לי יש שבוע לפני המחזור כאבים ועוד שבוע אחרי..וסה"כ אני כמעט כל החודש סובלת מזה. תגידי,אוהבת...כמה זמן נמשך לך המחזור? האם גם לך יש דימומים לפני המחזור ואחרי?

mevav1

New member
שכחתי להוסיף שבזכות הגלולות שהיו

אמורות להפחית לי את הסבל מהמחזור ולנקות לי מעט את הרחם,הצלחתי להרות את אהובתי היקרה
ותודה על כך לרופא
הגלולות שלקחתי היו רגילות,אבל למשך חצי שנה באופן רצוף ללא הפסקה,אבל לי זה גרם לדימומים חזקים ביותר למשך חודשים,אז אחרי 4 חודשים הפסקתי,היה לי יותר מדי קשה

למעלה