שאלה לגבי לקיחת הלוואה מהבנק

מצב
הנושא נעול.

elrmty

New member

אני לקוח בנק לאומי,מעוניין לקחת הלוואה על סך 25000 ש"ח ההלוואה תילקח לתקופה של חודשיים ובסוף התקופה תוחזר הקרן פלוס ריבית לבנק בתשלום אחד. עד כאן זה מה שאני רוצה. עוד לא הייתי בבנק ואני רוצה להגיע מוכן כדי שלא תיפול עליי ריבית אסטרונומית וכדי שאדע בערך מהו טווח הריביות לתקופה קצרה כזו.... למישהו יש מושג? גם אם בערך רק לא להמציא.....!!! תודה

yossi alef

New member
אל תיקח הלוואה

אני לקוח בנק לאומי,מעוניין לקחת הלוואה על סך 25000 ש"ח ההלוואה תילקח לתקופה של חודשיים ובסוף התקופה תוחזר הקרן פלוס ריבית לבנק בתשלום אחד. עד כאן זה מה שאני רוצה. עוד לא הייתי בבנק ואני רוצה להגיע מוכן כדי שלא תיפול עליי ריבית אסטרונומית וכדי שאדע בערך מהו טווח הריביות לתקופה קצרה כזו.... למישהו יש מושג? גם אם בערך רק לא להמציא.....!!! תודה
אל תיקח הלוואה
תבקש מסגרת אשראי בסכום הזה, סביר להניח שיתנו לך ויעשו את זה בסדר גודל של 5% שנתי (%0.83 לחודשיים).

elrmty

New member
אני צריך מזומן זמין

אל תיקח הלוואה
תבקש מסגרת אשראי בסכום הזה, סביר להניח שיתנו לך ויעשו את זה בסדר גודל של 5% שנתי (%0.83 לחודשיים).
אני צריך מזומן זמין
אם מסגרת האשראי תגדל לא אוכל למשוך מזומן מעבר למה שיש לי בעו"ש למרות שהמסגרת גדולה מהסכום בעו"ש...האם אני טועה?

yossi alef

New member
הסבר

אני צריך מזומן זמין
אם מסגרת האשראי תגדל לא אוכל למשוך מזומן מעבר למה שיש לי בעו"ש למרות שהמסגרת גדולה מהסכום בעו"ש...האם אני טועה?
הסבר
אם יש לך מסגרת אשראי של 25K אז מותר לך להיות במינוס של עד הסכום הזה. באופן דומה אם אין לך מסגרת אשראי אז אתה לא יכול להיכנס למינוס. בינתיים נכנסתי לחשבון שלי בלאומי, ניתן לקחת הלוואה גם בלי לראות את הסניף. הריבית המוצעת שם לתקופה של שנה עד שלוש היא פריים +3.4 לסכום של עד 47K.

elrmty

New member
קודם כל תודה על התשובות

הסבר
אם יש לך מסגרת אשראי של 25K אז מותר לך להיות במינוס של עד הסכום הזה. באופן דומה אם אין לך מסגרת אשראי אז אתה לא יכול להיכנס למינוס. בינתיים נכנסתי לחשבון שלי בלאומי, ניתן לקחת הלוואה גם בלי לראות את הסניף. הריבית המוצעת שם לתקופה של שנה עד שלוש היא פריים +3.4 לסכום של עד 47K.
קודם כל תודה על התשובות
הבנתי שמותר לי להיות במינוס 25K. האם אוכל למשוך כסף בכספומט לדוגמא כאשר העו"ש לי במינוס למרות המסגרת? לפי מה שהבנתי אני יכול לבצע חיובים בכרטיס אשראי עד סכום 25K אך לא למשוך מזומן עד לסכום זה????? אם אני בוחר לקחת את ההלוואה המוצעת באתר הבנק אז כמה בסוף אני מחזיר אחרי חודשיים על סכום 25K??? האם פריים + 3.4 לחלק ל 12 זוהי הריבית לכל חודש???

yossi alef

New member
תשאל בבנק על הלוואה לטווח קצר

קודם כל תודה על התשובות
הבנתי שמותר לי להיות במינוס 25K. האם אוכל למשוך כסף בכספומט לדוגמא כאשר העו"ש לי במינוס למרות המסגרת? לפי מה שהבנתי אני יכול לבצע חיובים בכרטיס אשראי עד סכום 25K אך לא למשוך מזומן עד לסכום זה????? אם אני בוחר לקחת את ההלוואה המוצעת באתר הבנק אז כמה בסוף אני מחזיר אחרי חודשיים על סכום 25K??? האם פריים + 3.4 לחלק ל 12 זוהי הריבית לכל חודש???
1. אם לאחר המשיכה אתה תחרוג ממסגרת האשראי בעו"ש אז לא תוכל למשוך כסף. 2. מסגרת לכרטיס אשראי היא לא מסגרת לעו"ש. 3. כן (אם מחשבים ריבית דריבית אז זה יוצא טיפה פחות).

elrmty

New member
תודה רבה

1. אם לאחר המשיכה אתה תחרוג ממסגרת האשראי בעו"ש אז לא תוכל למשוך כסף. 2. מסגרת לכרטיס אשראי היא לא מסגרת לעו"ש. 3. כן (אם מחשבים ריבית דריבית אז זה יוצא טיפה פחות).
תודה רבה
אם למישהו יש עוד מידע אשמח לקבל....בכל מקרה תודה יוסי וחגי

shlo38

New member
צלצל לויזה כאל

תודה רבה
אם למישהו יש עוד מידע אשמח לקבל....בכל מקרה תודה יוסי וחגי
צלצל לויזה כאל
תזמין כרטיס חדש ויזה אקטיב תקבל הלואה עד 30 א בלי ריבית בכלל לחצי שנה אתה מתחייב להחזיק את הכרטיס שנה ולקנות 1000 שח בחודש מה רע

חגי

New member
בא נראה

בא נראה
אם יש לך קרדיט בבנק אז הריבית צריכה להיות גג כ 0.75% זה מגלם ריבית שנתית של 4.5% אגב - מקמ לטווח דומה נמצא בריבית של 0.35% לשנה שזה בערך 0.03% (לעומת ה 0.75% שאתה כנראה תשלם) אבל האמת אין לי מושג! ספר מה יציעו לך ...מעניין.

gili667

Member
בפרסומים שונים יתנו לך זאת ללא ריבית רק תפתח

בפרסומים שונים יתנו לך זאת ללא ריבית רק תפתח
חשבון

gili667

Member
למה להתעקש?!

הבנק לעולם לא פראייר.אין בלי ריבית.
למה להתעקש?!
אלו הפרסומים ואם עלינו לנסות להכנס לנעלי הבנק הרי שזה במטרה למשוך לקוחות אם תרצה חלק מעלות הפרסום (שעולה כסף לבנק הפריאר) היא גם עלות הריבית שהוא מוותר עליה חד פעמית כמובן שהוא יכול לראות גם כסף נוסף , סביר להניח שעבורך זהו אותו כסף שבמילא הולך לבנק שלך כעת

מצב
הנושא נעול.
למעלה