שאלה לגבי לגנא

מצב
הנושא נעול.

babarong

New member
שאלה לגבי לגנא

שאלה לגבי לגנא
קראתי בגלובס לגבי הרכישה של לגנא, והאמת לא הבנתי יותר מדי אבל משכה את תשומת ליבי הערה שמניותיה נרכשו עבור 65 ש"ח ובדקתי ומצאתי שבבורסה מחירה 40 ש"ח והיום כבר פחות. אז: א. מישהו יכל לסדר או להבהיר מי היא בכלל לגנא ב. אילו משקיעים גדולים קשורים לרכישתה? ג. איך זה שמישהו קנה אותה לפי שווי גבוה כל כך? ד. למה זה לא אמור להעיד על זה שהמניה אכן תסגור או לפחות תקטין את הפער? אני יודע שדיברו עליה בעבר, קראתי קצת ובכל זאת לא הבנתי כן אנגל לא אנגל איזורים בוימלגרין בקיצור סלט תודה

Warren Buffett

New member
רוצה עצה?

שאלה לגבי לגנא
קראתי בגלובס לגבי הרכישה של לגנא, והאמת לא הבנתי יותר מדי אבל משכה את תשומת ליבי הערה שמניותיה נרכשו עבור 65 ש"ח ובדקתי ומצאתי שבבורסה מחירה 40 ש"ח והיום כבר פחות. אז: א. מישהו יכל לסדר או להבהיר מי היא בכלל לגנא ב. אילו משקיעים גדולים קשורים לרכישתה? ג. איך זה שמישהו קנה אותה לפי שווי גבוה כל כך? ד. למה זה לא אמור להעיד על זה שהמניה אכן תסגור או לפחות תקטין את הפער? אני יודע שדיברו עליה בעבר, קראתי קצת ובכל זאת לא הבנתי כן אנגל לא אנגל איזורים בוימלגרין בקיצור סלט תודה
רוצה עצה?
קרא פחות גלובס (ודומיו) ותתרכז במחירים והמחזורים. בהצלחה.

babarong

New member
ומה זה אומר לי?

רוצה עצה?
קרא פחות גלובס (ודומיו) ותתרכז במחירים והמחזורים. בהצלחה.
ומה זה אומר לי?
אני מסיק שבניגוד לכינוי שלך אתה מחפש דווקא איתותים טכניים, אבל תסכים איתי שבלי לדעת במה מדובר מבחינתי זה יהיה לראות אם חתול בשק עלה במחזור גדול או דווקא ירד ועומד לשבור קו תמיכה... בסך הכל התכוונתי שמישהו קצת יסדר לי במה מדובר, ואח"כ באמת יהיה טעם, כמו שאתה מציע, לבדוק מחירים ומחזורים. אגב, גם הסבר לגבי המגמות שאתה מציע בהחלט יתקבל בברכה... שכן גם ככה אף אחד לא הגיב חוץ ממך

shlma3

New member
לגנא נרכשה ע"י חב' אזורים שבשליטתו

שאלה לגבי לגנא
לגנא נרכשה ע"י חב' אזורים שבשליטתו
של איש העסקים שותפו לשעבר של לבייב בהשקעות בארה"ב אזורים חב' לגנא מאגדת בתוכה קב' חב' נד"ן של אנג'ל ששעיה בוימרגלין מתכוון להפיק את אנג'ל מזרח אירופה במהלך 2007

מצב
הנושא נעול.
למעלה