שאלה לגבי ירקות...

מיאל15

New member
שאלה לגבי ירקות...

יש דבר כזה יותר מידי ירקות? אני מתכוונת לירקות האלה :מלפפונים עגבניות פלפלים גזרים אני אוכלת המון המון ירקות.. 7 מלפפונים ביום, 5 גזרים, 2 עגבניות, ו2 פלפלים...ביום... זה יותר מידי או שבירקות אין סיכון? הכוונה לעודף ויטמינים או משו בסגנון? תודה.

מה ההשפעה המידית עליך?

האם זה עושה לך משהו טוב. משהו לא נעים? מעבר לזה, רצוי מאד, במיוחד באכילה מרובה של ירקות, שיהיו אורגנים, ללא רעלים.

מיאל15

New member
ההשפעה המיידית היא

של שובע... אין לי השפעה שלילית או משהו

ירקות

אין שום סיכון. (לעיתים בהעמסה מוגזמת של ירקות מסויימים יתכן שינוי בגוון צבע העור בכפות הידיים בעיקר לכתמתם...), לבריאות.

noshit1

New member
לי היה את הצבע הזה בידיים

וזה רק מירקות ! ( אין סיבה להילחץץ )

בדיוק קיבלתי את זה |àáè

Antioxidant Protection: Fruits and vegetables rich in antioxidants can help scavenge free radicals generated by stress and pollution. For more info on protecting yourself from free radicals: http://www.mapi.com/en/self_care/system-amrit.html

הסבר

השוק מלא היום תרופות יקרות כנגד רדיקלים חופשיים, הנוצרים בגוף בעקבות מתחים מוגזמים, וחשיפה למזון קלוקל, וכימיקלים אחרים החודרים לגוף בשל זיהום האויר, המים, ויתכן שגם רעש. וכאן נאמר שירקות ופירות טריים הם אנטיאוקסידנטים טובים מאד, ופעילים יפה מאד כנגד הרדיקלים החפשיים. את המושגים הלא ברורים אפשר לחפש בויקפדיה. או באינציקלופדיה אחרת. ודרך אגב, למחרת קיבלתי טיפ נוסף על האיזון בין תכונות שונות בגוף וברוח שאכילת פירות וירקות רבים יוצרת. www.tmt.org.il

למעלה