שאלה לגבי יום א ברכבת מה מידת הלחץ

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member

לגבי רכבת בין עירונית האם יש לחץ ביום זה? תחנת מוצא לוד תחנה סופית חיפה כרמל{תחנת חוף} האם שווה לקנות כרטיס במקום שמור? כאשר מדובר על ילדה שתשלח לבדה גיל הילדה 12. במטוס ששולחים לארץ ילד מצמידם לו מאין לוי של דילת מה לגבי רכבת ישראל {יש דבר כזה גם
מה לעשות שהילדה תגיע ליעדה יותר נכון מה עושים ? לא אין מבוגר שיוכל להצטרף וללות אותה לחיפה. משהו עזרה. אני דואג נו אבא פולני או לו

nitsansh

New member
אני נסעתי לבד בגיל 10...

לגבי רכבת בין עירונית האם יש לחץ ביום זה? תחנת מוצא לוד תחנה סופית חיפה כרמל{תחנת חוף} האם שווה לקנות כרטיס במקום שמור? כאשר מדובר על ילדה שתשלח לבדה גיל הילדה 12. במטוס ששולחים לארץ ילד מצמידם לו מאין לוי של דילת מה לגבי רכבת ישראל {יש דבר כזה גם
מה לעשות שהילדה תגיע ליעדה יותר נכון מה עושים ? לא אין מבוגר שיוכל להצטרף וללות אותה לחיפה. משהו עזרה. אני דואג נו אבא פולני או לו
אני נסעתי לבד בגיל 10...
אם יש מישהו שיחכה לה בתחנה בחיפה, אני לא חושב שיש בעיה...

ה דרומי

New member
יחכו לה שם רק מה שלא תרד בטעות

אני נסעתי לבד בגיל 10...
אם יש מישהו שיחכה לה בתחנה בחיפה, אני לא חושב שיש בעיה...
בדרךוזו לא ילדה עירונית וזו גם לה הפעם הראשונה שהיא תיסע לבדה ברכבת.

המלצות שלי......

בדרךוזו לא ילדה עירונית וזו גם לה הפעם הראשונה שהיא תיסע לבדה ברכבת.
המלצות שלי......
1) לברר פה עם המומחים לאיזה רציף לעבור בתחנת המעבר.......... 2) להסביר לה טוב טוב שבחיפה יש הרבה תחנות רכבת - ולהזכיר לה שהיא יורדת רק בתחנה המסויימת הזאת - לא להתבייש להראות לה את המפה הזאת ולהסביר לה בדיוק איפה היא יורדת. 3) לקנות מקום שמור - יום ראשון שאני נסעתי לא היה מקום לזוז! 4) לתת פלאפון לכל מקרה שלא יהיה.....

ב6/5 זה קורה. אני נרשמתי. ואת/ה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה