שאלה לגבי "טעמים ראשונים"

דנדוש29

New member
שאלה לגבי "טעמים ראשונים"

האם אחרי שקראתם את הספר אתן ממליצות? בכמה כסף ניתן לרכוש אותו דרך הפורום?
 

נועה ו

New member
65 שקלים

אני ממליצה לרכוש אותו כמה שיותר מוקדם כשהתינוק בן חצי שנה , כי אני פיספסתי כמה שלבים ואני כבר מבולבלת משלל האפשרויות.. בדיעבד לא בטוח שהייתי קונה , אבל תמיד טוב שיש בבית ספר עם מתכונים לקטנים .
 

l o l i l o

New member
מה??? למה????

לא מבינה...זה ספר נהדר, גם אם לא בשימוש יומיומי!
 

לימיצ

New member
אני מהלא ממליצות

יש בו הקדמה נחמדה על אבות המזון ומה לתת בחודשים הראשונים של מוצקים, איזה אבות מזון מאיזה קבוצות לתת בגיל הרך, והמון מתכונים, שבעיני ממש לא ביג דיל. הם לא פשוטים, המתכונים, הם כמו בכל ספר בישול רגיל למסבגורים, ולכן איני רואה ערך מוסך דווקא בספר זה. ולגבי אבות המזון, מה לתת במוצקים ואיך- בשביל זה יש טיפת חלב ופורום. ממש מיותר בעיני.
 

OneBliss

New member
המתכונים באמת לא ביג דיל אבל..

לי עוד קצת קשה להתרגל לחשוב בראש של תינוק ומה הוא אמור לאכול כי התזונה מאד מאד שונה בתכליתה משל מבוגר. ואני חושבת שלהיפך המתכונים מאד מאד מאד פשוטים שלא כמו של מבוגרים וברור לי שאם הייתי משקיעה יותר מאמץ הייתי עושה אותם לבד אבל במחיר הזה אין מה לחשוב בכלל. מאד עוזר בהכוונה.
 

OneBliss

New member
מאד ממליצה במיוחד במחיר כזה../images/Emo45.gif

אצלי זה עזר לי לקבל תמונה כללית ויותר "בסגנון העם" לגבי מה התינוק אמור לאכול בכל גיל וגם נותן רעיונות נהדרים למתכונים.
 
אני לא ממליצה. אהבתי את המידע הכללי

שיש בספר לגבי אבות-המזון אבל אני לא צריכה את הספר בשביל זה. בקיצור הבנתי שאני אאכיל את ילדיי רק במה שאני מוכנה לאכול בעצמי. ועדיף להכין אוכל שכולם יכולים לאכול ולא משהו רק לילד. אסף (בן שנה ו-3 חודשים) אוכל מה שאנחנו אוכלים. ה כ ל. יואב אחיו, בן 3 חודשים, בינתיים יונק, וכשיגיע זמן המוצקים אני אתן לו בדיוק אותו הדבר כמו שאסף קיבל. אמא של אסף ויואב
 

musenok

New member
בעלי אומר תודה על זה שקניתי ת'ספר,

כי סוף סוף אני גם מכינה לו לאכול.
ממש חבל שלא קניתי את הספר לפני חצי שנה, כאשר רק הינו מתחילים עם מוצקים. אבל עכשיו בגלל שהמתכונים די פשוטים, אני יכולה להכין אותה ארוחה גם לקטנה וגם בשבילנו. וגם יש שם תפריטים שבועיים. אני חושבת שאם ילד ראשון כדאי לקנות את הספר.
 
למעלה