שאלה לגבי חתולים

InTheKitchen

New member
שאלה לגבי חתולים

במשך חמישי-שישי שמענו מהגג יללות חתול. השכנה והבת שלה מטפלות בהרבה חתולים שהן שלהן, וגם כל חתול שצריך עזרה (
) אמא שלי סיפרה לה, היא אמרה שתבקש מהבן שלה להוריד, אך בסופו של דבר אחותי הצליחה להוריד אותו. (אנחנו בד"כ לא מתרגשים מיללות חתולים על הגג, המון חתולים עולים לשם ולפעמים מתקוטטים ואח"כ יורדים בעצמם) בכל אופן.. כרגע בידינו פשוש קטן ומקסים
לצערי.. יש לנו חתולה, גורונת (בת 9חודשים בערך, גורה, לא?) שמאוד מקנאה! מאז שהיא ראתה אותו היא רק נשפה עליו, נהמה, שלפה ציפורניים והראתה שיניים. אני חייבת לציין ש-מעולם- לא ראיתי אותה מתנהגת כך. היא חתולה שקטה, נינוחה, יש לנו חתול אחר בבית, שהיא משחקת איתו כל הזמן, הוא בן שנה+ בערך, פשוט הצטרף איכשהו לבית שלנו יום אחד. ממש גור קטן בגופו ובנפשו גם כן. בכ"א, הם ביניהם מסתדרים מעולה, למרות שהיא לפעמים מרגישה
, ואז מעיפה אותו מהמיטה, שכאילו שייכת רק לה! אבל אלו התפנקויות, שמורשות לה
העניין הוא.. שאני לא יודעת מה לעשות. רק שהיא נכנסת לחדר ומריחה את הריחות שלו היא מתעצבנת, לפני כן היא מאוד אהבה לישון על המיטה של אחותי, עם אחותי. עכשיו אין מצב! היא בכלל לא עוברת בדלת של החדר (הגור הקטן נמצא בחדר 24/7, מפחד לצאת ממנו) אם הם ימשיכו לא להסתדר, אנחנו נצטרך להביא אותו לידי השכנה, היא מטפלת בהם מקסים ומאוד אוהבים. אבל אני מאוד מתגעגעת לטיפול הזה במקסימים הקטנים האלה, ונהנית מזה. מה אפשר לעשות שהם יסתדרו? או שלפחות לא תשנא אותו כלכך? ביום הראשון היא לא אכלה שום דבר מרוב הרתיעה, ולא הייתה אפילו בבית! הבאנו לה עוף שהיא כלכך אוהבת והיא ויתרה במשך יום שלם, אפילו יומיים. היום היא אוכלת, אבל היא כאילו תמיד בפוזה של "אני מאוד כועסת עליכם, אבל אוכלת כי זה טעים, אבל עדיין לא מדברת עם אף אחד!" עצות בבקשה?
מצטרפת תמונה של הגור המתוק והחדש (שעדיין אין לו שם, והצעות יתקבלו בברכה, אגב
), וגם של הנסיכה פינוקי שלי
מצטערת על האיכויות

InTheKitchen

New member
לא, היא לא עושה את הצרכים..

באסלה... לא עד כדי כך מיומנת
אבל תודו שיצאה מצחיקה!

bion

New member
איזה מתוקים!

זה טבעי שהחתולה שלך מרגישה קנאה ואיום בגור החדש ולכן היא מתנהגת כמו שהיא מתנהגת. זה תהליך שלוקח זמן להכניס גור חדש למשפחה. כשהבאתי הביתה גורה נוספת, החתול הבוגר התנהג בדיוק אותו הדבר. יש לבצע את ההכרות ביניהם בהדרגה. בימים הראשונים הגורה שלי היתה בחדר סגור, ולאט לאט שוחררה להסתובב בבית,אבל רק בהשגחה. ובחודש הראשון היו הרבה מריבות ביניהם, החתול השני ממש התנפל עליה ונשך אותה, אבל היום הם חברים טובים שכמובן אוהבים לריב קצת מידי פעם
פשוט צריך סבלנות ... ולהמחשה אני מוסיפה את הפשושים שלי (לוקה - הלבנה בת שנה, וחתולי - שחור לבן בן 3)

InTheKitchen

New member
ואוווו קיבלתי התקף לב קטנטון עכשיו!!

החתול הלבנבון שלך מזכיר את סטינקי שלנו! והשחרחור דומה לחתולה שהעלתי תמונה שלה! איזה מצחיק! יש לי תמונות של סטינקי, עם חתולה מדהימה שאבדה לנו לפני הרבה זמן.. כמה שאני מתגעגעת אליה!

InTheKitchen

New member
אה וכמובן,

תודה רבה, ניתן להם להתרגל אחד לשניה. המון תודות

כמה שהיא נחמדה,

החתולה הראשונה שלי-טיה, התנהגה כמו בן אדם. לדעתי הרבה זמן לא ידעה שהיא שונה...

למעלה