שאלה לגבי חישוב החזרי מס

קצאמוטו

New member
שאלה לגבי חישוב החזרי מס

שלום רב. אני עובד בחברה (של חולר....) ויש המון פעמים עם בעיות שאולי יותר קשורות לחוקים של שכר וכאלה אבל יש משהו שקשור לפורום הזה. בחודש שעבר (חודש 9) עבדתי בחברה רגיל אבל לקחתי חופש של 16 ימים. מה שקרה וביקשתי את הימים שמגיעים לי של החופשה (וכרגיל)לא שילמו לי את הימים . מה שיצא זה שקיבלתי מהחברה רק 1800 ש"ח ולא גם את ה16 ימי חופשה. עכשיו בחודש הנוכחי אני יעבוד רגיל ויקבל משכורות מלאה ויוסיפו לי גם את ימי החופשה ומה שיקרה ילך לי יותר למס הכנסה מאשר למשכורת הרגילה השאלות שלי: האם עדיין כדאי לי לבקש את אותם ימי חופש ?(כי במקרה ואני יבקש ואני יעבוד חודש מלא הימי חופש יכנסו ועוד פעם זה יילך למס הכנסה) דבר שני ,בגלל שזה לא פעם ראשונה שזה קורה (גם במלחמה בחודש 7 קיבלתי רק חלק מהמשכורת אשר מגיעה לי ומה שהם עשו הם הכניסו לחודש 8 את מה שהגיע לי מאותו החודש אבל בחודש 8 גם נכנסה הבראה מה ששחט לי את המשכורת והלך למס הכנסה המון כסף) ,איך אני יודע האם מגיע לי החזרים ממס הכנסה בסוף שנה . יש מחשבון באינטרנט באתר מסוים שיכול לחשב האם מגיע לי החזר ממס הכנסה ? תודה מראש

בקשר למס הכנסה

בסוף השנה אתה יכול לבקש החזר אם הורידו לך יותר מדי מס. זה הליך די פשוט

קצאמוטו

New member
כן אני יודע אבל

הם גם עלולים לקחת לי אם הם לא לקחו יותר מידי. אין איזה שהוא משחבון מס באינטרנט שיכול לעזור לחשב אם מגיע לי החזר ,דרגות מס וכאלה לפני שאני הולך אליהם .

כן

יש באתר של מס הכנסה מחשבון ובנוסף, לכל איש מקצוע יש תוכנות המתאימות לבדיקות כאילו

קצאמוטו

New member
יש לך את הקישור של מס הכנסה ?

ומאיש מקצוע,אתה מתכוון לחברות שמחזירות מס ? הם גובים יותר מידי כסף .זה מנסיון אישי....

קצאמוטו

New member
הדבר היחיד שנראה לי קשור זה

סימולטור לחישוב מס והאתר לא פועל.... זה הקישור שאני צריך ? אם כן הוא לא פועל ואם לא אז אשמח אם יש לך קישור ישיר למחשבון.... תודה

כן זה הקישור

ובדרך כלל הוא בסדר כנראה תקלה כלשהי, וביום ראשון- שני היא תתוקן

למעלה