שאלה לגבי זכויות בעבודה

אורה S

New member
שאלה לגבי זכויות בעבודה

האם משהו יודע עד איזה חודש לאחר חזרה לעבודה מותר להתפטר וזה עדיין נחשב פיטורין חזרתי לעבודה מיד לאחר גמר חופשת הלידה - 12 שבועות אולי בעצם לקחתי שבוע אחד יותר היינו 13 שבועות ואני יודעת שאפשר להתפטר לאחר החזרה וזה עדיין נחשב פיטורין כלומר חייבים לי פיצויים משהי יודעת עד מתי או האם בכלל אני צודקת תודה

lulyK

New member
תשעה חודשים מהלידה,

בתנאי שאת מתפטרת ע"מ לטפל בילד

star1977

New member
ומי יכול להוכיח

שאת לא מתפטרת למען טיפול בילד?

אפרת12

New member
אם את מתפטרת לטובת עבודה אחרת

פחות קרובה ועם יותר שעות...

lulyK

New member
רק אמרתי מה החוק.

כנראה שלא קשה מדי לעבור על החוק במקרה הזה.

או שמצאת עבודה שבה התנאים

מאפשרים ל להיות יותר זמן עם הילד - למשל שעות נוחות יותר, קרוב יותר לבית וכדומה.

אורה S

New member
וואלה, אז יש לי עוד 3 חודשים

לחשוב על זה... אוף אני לא יודעת מה לעשות יש המון שינויים לרעה בעבודה שלי ואני האמת שונאת את הבוס שלי שעכשיו עובד איתי צמוד צמוד וגם השעות הורגות אותי מ 8 עד 17 ואני לא רואה את דידי במיטבה כי בערב היא קצת קרחצן... אני צריכה לדבר עם בעלי על הנושא... ואולי אתן יודעות האם אני צריכה לתת חודש התראה מראש והאם הוא כלול ב 9 חודשים?

sael

New member
אני התפטרתי מהעבודה אחרי שחזרתי

מחופשת הלידה וזה היה צעד מעולה שעשיתי. אם את עובדת שם מעל שנה את צריכה לתת התראה של חודש מראש, והחודש הזה כלול בתוך ה-9 חודשים. כך שמקסימום 8 חודשים מיום הלידה עלייך לתת את מכתב ההתפטרות (אבל לא הייתי מחכה עד הרגע האחרון). שיהיה בהצלחה.

kerenz30

New member
דרך אגב אתמול פוטרתי ..סוף סוף

מהעבודה . גם אני אחרי לידה ( 8 חודשים ) וחזרתי סתם לעבודה כבר אז לא התחשק לי לחזור אבל שכנעו אותי ..בכל אופן היום פוטרתי מסיבות של צמצומים ואני מאושרת מאוד , להתחיל משהו חדש , אני כבר 5 שנים באותו מקום מאאאוד משעמם אז למישהו יש רעיונות מה לעשות הלאה ?

אורה S

New member
כמו שחברה שלי אומרת לכל מי

שמפוטר - מזל טוב, עכשיו יש לך זמן קצת לעצמך! בארשר לשאלה שלך אין לי מושג!?!

noga30

New member
ואני התפטרתי אחרי 5 שנים

צמצמו לי את המשרה ל-70%, אז העדפתי להתפטר ולהיות עם מעין בנתיים.

למעלה