שאלה לגבי ויזה

linuxius

New member
שאלה לגבי ויזה

האם העובדה שיש לי דוד בארצות הברית יכולה לעזור לי לקבל ויזה שתאפשר לי לעבוד בארה"ב? דוד שלי מבוסס מאוד כלכלית ( הבנתי שזה איזשהו פרמטר גם ) ושאלה נוספת אם אני מקבל ויזה לארה"ב מה משך הזמן המירבי שמותר לי לשהות שם? והאם אפשר להאריך את הויזה ?
 

Liatatwork

New member
Sponsorship

If your uncle can give you a job and sponsor your work visa you have a chance. If you are talking about just working anywhere else then it doesn't change anything.​
 

Boston Guy

New member
שום סיכוי. עוד לא בן 20, בלי נסיון ותואר

אין מצב לויזת עבודה.
 

doronf65

New member
היי

יש להפריד בין השאלות: לגבי ויזת עבודה: יש דרישות לנושא, ואתה חייב לעמוד בהן. דוד שלך חייב להוכיח שאף אמריקאי לא יכול לעשות את מה שאתה יכול, ושהוא חייב דווקא אותך. אתה צריך להיות בעל השכלה או נסיון רב-שנים במקצועך. 2. ויזת תייר: כחצי שנה זמן שהייה. ניתן לנסות להאריך, ומצליחים להישאר בין חודשיים לעוד חצי שנה. יש המון חומר מפורט במאמרים והשאלות הנפוצות. עיין גם בהם. בהצלחה!
 

linuxius

New member
המטרה שלי היא לימודים

אני רוצה ללמוד בארה"ב . המטרה שלי היא ללמוד ולא לעבוד ( למרות שיהיה קשה לחיות בלי לעבוד אבל יש לי דוד שם) מה הסיכוי שיאשרו לי ללמוד ? יש ויזה מיוחדת לסטודנטים שמגיעים לארצות הברית למטרת לימודים?
 

Avi19001

New member
עברו פחות

מ 24 שעות והחלטת ללמוד ולא לעבוד ? אני קצת חושש שעד שתקרא את התשובה שלי שוב יתחלף לך מצב הרוח :) בכל אופן יש פורום לימודים בחו"ל בתפוז ושם תוכל לקרוא על ויזות סטודנט לארה"ב . בהצלחה .
 

doronf65

New member
זה כבר נשמע אחרת

זה כבר נשמע אחרת על מנת להיות סטודנט בארה"ב אתה חייב קודם כל להתקבל לאוניברסיטה פה. הקבלה היא ללא קשר ללאומיותך, אלא על סמך קריטריונים כמו כל סטודנט. לאחר מכן, כשהתקבלת, מי שיידאג לך לויזה זו האוניברסיטה עצמה. היא תגיש את הטפסים וכו'. הויזה היא בד"כ F או J, עיין בשאלות הנפוצות והמאמרים בנושא. תוך כדי קבלת הויזה תהיה צריך להוכיח שיש לך כסף לחיות בארה"ב ללא שתעבוד. פה הדוד שלך יכול לעזור, כי תוכל להראות שיש לך מישהו שיתמוך. ועכשו, לאחר שאתה סטודנט, ואפילו סיימת, יש כל מיני הזדמנויות ודרכים להישאר בארה"ב. בהצלחה! דורון
 
למעלה