שאלה לגבי ויזה

שאלה לגבי ויזה

ההורים שלי גרים בארצות הברית, הם זכו בגרין קארד. הם הגישו בקשה בשבילי לוויזה, שזה איחוד משפחות לילד ביגר לא נשוי. הם הולכים לעבור מבחני אזרחות עכשיו ולקבל אזרחות. האם זה ישפיע על משך ההמתנה שלי לוויזה? כמה זמן ההמתנה באופן כללי?

idan306

New member
זה יזיז אותך לתור אחר - ארוך יותר!

שנכון להיום ארוך יותר בשנה. מה ה priority date שלך? יכול להיות שאם יחכו עוד קצת עם האזרחות יגיע תורך
cutoff dates are:
01APR09 לבן לא נשוי בגיר של מחזיק גרין כארד
15MAY08 לבן לא נשוי בגיר של אזרח

קשה להאמין

הגשתי את הבקשה ב-2011, כשהייתי בסביבית הגיל 28, אני לא מאמין שאני אחכה יותר מ-12 שנים, למרות שאני יודע על מקרים כאלה. עכשיו הזמן עומד על 2500 ימי המתנה עבור ילדים בגירים של תושבי קבע, וזה יורד לפי סטטיסטיקה ב-100 ימים כל שנה. אז בסך הכל אני אצטרך לחכות משהו כמו 2300 ימים, אם אני עובר לתור של ילדים לא נשואים של אזרחי ארצות הברית, אז זה פלוס שנה, אבל בחיים לא אגיע לגיל 40, אפילו קרוב.

ilanvag

New member
אם להסתכן בניחוש פרוע על דברי בוסטון,

אני מנחש שהוא רומז לכך שאתה תצטרך להישאר רווק במשך שנים לא מעטות, על מנת לעמוד בלוח הזמנים המקורי שלך.
&nbsp
אתה עושה חישוב שנשארו לך עוד 3-4 שנים, אבל כל זה בתנאי שאתה נשאר רווק, לפחות עד גיל 37. ייתכן שכן, וייתכן שלא...

&nbsp
בכל מקרה, אם תינשא במהלך השנים הללו, אתה תיפול באופן אוטומטי לקטגוריית F3, שזמן ההמתנה בה הוא 11-12 שנים. מאוד ייתכן שלכך כיוון בוסטון.

idan306

New member
אם הפריוריטי דייט שלו ב2011

אז יש לו עוד שנתיים בערך. ובהחלט, רק אם נשאר רווק

למעלה