שאלה לגבי התקנת מחשב לאופניים

Blueye1

New member
שאלה לגבי התקנת מחשב לאופניים

שלום לכולם, התקנתי מחשב של cateye על האופניים באופן עצמאי. רציתי לדעת האם צריך לכוון משהו במחשב כדי שהקריאה תהיה מדוייקת או שמספיק להתקין, כפי שאכן עשיתי, את המגנט וכו' ואם זה עובד אז זה אומר שגם הקריאה היא קריאה מציאותית?? תודה

beast2

New member
יש לכוון...

בעיקרון לך עם ההוראות של היצרן(למרות שזה כדי לעזור ליצרן ולא לך...), אבל בעיקרון אתה צריך לכוון את גודל הגלגל, ועוד דברים כאלה שעכשיו אני לא זוכר מה עוד צריך... אבל לך לפי ההוראות של היצרן כי שם יש את הסדר הנכון...

yoram232

New member
בוודאי

צריך לכייל: מייל/ק"מ,היקף חישוק ושעה. היית אמור לקבל פרוספקט שמסביר זאת,אם תסתבך תפנה אלי או לכל חנות שיש שמוכרת cateye ואולי (לא בדקתי) אתר cateye .

beast2

New member
יכול להיות שאני מתבלבל בינך לביני..

לא היקף, גודל... ז"א בדרך כלל 26... יכול להיות שזה אותו דבר שאנחנו מתכוונים אבל רק לחדד את האוזן...

mtbRider

New member
היקף !

מחשבונים דורשים את ההיקף. למרות שמקוטר פשוט כפיל בפאי וזהו. אם אתה מחשב לפי קוטר אל תשכח את גובה הצמיג. ד"א beast אם עד היום רכבת לפי 26"*פאי אז מהיום אתה תרכב "יותר מהר"..חחח צ'או

yoram232

New member
אתר cateye ,אגב תאורת cateye ...

www.cateye.com אתמול רכבנו פלאטו ואני והוא סיפר לי על פנס cateye שמספק תאורה של יותר מ 80 וואט,ניצלתי את ההזדמנות להציץ בפנס 400 הדולרים ולא פלא שקוראים לו stadium (לכותב אין עסקים עם cateye) http://www.cateye.com/detail.php?products_id=65

Blueye1

New member
תודה, המחשב שהתקנתי אצלי כבר כ

שנתיים והחלטתי להעביר אותו לאופניים של חברה שלי. על כן, אין לי את ההוראות של המחשב ואין לי מושג כיצד מתאימים אותו לאופניים שלה. נראה לי שפשוט אגש לחנות.

למעלה