שאלה לגבי התעבות הגוף במהלך ההריון...

• פותח הנושא 4HE
  • פורסם בתאריך

4HE

New member
שאלה לגבי התעבות הגוף במהלך ההריון...

למרות שמדובר בשניים... האם עליתן הרבה במשקל? יש מצב לחזור לגיזרה? אוף...אני מזה מדוכאת....

4HE

New member
אני שבוע שש ו3 ימים.

אני מרגישה שהבטן שלי טפחה (היא בד"כ שטוחה) וזה מדכא אותי. אני מפחדת שאני אהיה בסוף חביתו'ש...

saritel5

New member
היי

גם אני פחדתי בהתחלה אבל עכשיו אני שבוע 36 עליתי 12 קילו ות'אמת אני דיי מתבאסת שאני צריכה להיפרד מהבטן שבוע הבא... אז אל תדאגי יהיה בסדר תהני מזה ושהיה המשך הריון קל וארוך!

prilee28

New member
אני עליתי 17 ק"ג

וילדתי בשבוע 33+2 בגלל רעלת פתאומית והיפרדות שליה... אני מאמינה שהייתי עולה עוד אם הייתי מסיימת את ההריון בזמן. כל המשקל ירד בחודש - הייתי נפוחה מנוזלים (גם אלו שקיבלתי בבית החולים) וגם שאיבת החלב עזרה (שאבתי רק חודש). הגיזרה לא מה שהיתה, אני זוכרת שפעם היו לי מותניים, וגם יש עוד קצת עודפים מלפני ההריון - אבל אם לא מתפרעים, משקל ההריון יורד בקלות יחסית.

4HE

New member
אני לא יודעת אם זה קשור,אבל אמא שלי אמרה לי

שבגלל שאני עדיין צעירה (20 וחצי) אז ישנו סיכוי שאני אחזור לגיזרה... אני ממש מקווה...אחרת אני לא יודעת מה אני אעשה..........
ודרך אגב כל העדיין של הגראפסים הלא מוסברים האלו...גם קשורים להריון(כי לפני לא היה לי דבר כזה)...ואני כמעט לא שותה מוגז.

אצלי הבעיה לא היתה המשקל

אני התחלתי את ההריון מסוג של תת משקל (48 קילו על 1.68 גובה) עליתי בהריון 22 קילו! (ילדתי בשבוע 37+1) ועכשיו אני חודשיים אחרי לידה ונשארתי רק עם 5 קילו עודפים (שדווקא אני מוכנה להשאיר). הבטן ירדה, הבעיה היא סימני המתיחה שנשארו לי על הבטן... שזה עניין שלדעתי צריך להטריד אותך יותר, כי זאת בעיה יותר נפוצה בהריונות תאומים (מההריון היחידני הקודם לא נשאר לי שום סימן). בכל מקרה, הבונבונים שיוצאים שווים הכל...

עידוד?!

אני עליתי 12.5 קילו וילדתי לפני חודש בשבוע 37+4 , חזרתי למשקל כבר אחרי שבועיים ואין לי סימני מתיחה אבל כמובן שהבטן עדיין רופסת למרות שכמעט נעלמה (עוד קצת...) אני בת 35 ומסכימה עם אמך שככל שיותר צעירים יותר קל לחזור לגזרה. תנסי לשמור במהלך ההיריון לא לטרוף ואחרי תעשי בטן והליכות עם העגלה (רק אחרי 6 שבועות כשהרופא מאשר). לגבי סימני מתיחה הבנתי שאו שיש או שאין ואין הרבה מה לעשות בדון, אני בכל מקרה מרחתי המון שמן נבט חיטה על הבטן וצידי הבטן ב ה צ ל ח ה והכי חשוב שתהיה לידה קלה ובריאות לכולכם

לוני5

New member
עלייה במשקל

עליתי בהריון 25 ק"ג , שזה המון!! לעומת ההריון עם הבכור שעליתי רק 13 ק"ג. כשחזרתי הביתה מהמלונית ירדתי 19 ק"ג , רק מהלידה, עוברים, מים בצקות וכו'... נשאר לי עוד קצת לרדת, אין לי סימני מתיחה בכלל אבל הבטן קצת רכה מהרגיל. אני חודשיים וחצי אחרי הלידה ומרגישה בדרך הנכונה. הרבה בריאות!

למעלה