שאלה לגבי הרפורמה ברב-קו

מצב
הנושא נעול.
שאלה לגבי הרפורמה ברב-קו

שאלה לגבי הרפורמה ברב-קו
יש לי רב-קו אנונימי. אני נוסעת מדי פעם באוטובוס באזור ת"א, באופן ספורדי. בדומה, אני נוסעת לירושלים ולחיפה (בד"כ לאוניברסיטאות שם) באמצעות אוטובוסים + רכבת. אם אני רוצה לרכוש "חופשי יומי" לנסיעות הבינעירוניות, איך עושים זאת, מבלי שזה 'יפגע' בהטענה עבור הנסיעות הספורדיות האחרות? ואיפה עושים את זה? לא הצלחתי למצוא תשובה ברורה באתרי התחבורה למיניהם.

Bus Nerd

Active member
אפשר להטעין בלי בעיה. זה לא ייסרוס את הערך הצבור שמוטען

שאלה לגבי הרפורמה ברב-קו
יש לי רב-קו אנונימי. אני נוסעת מדי פעם באוטובוס באזור ת"א, באופן ספורדי. בדומה, אני נוסעת לירושלים ולחיפה (בד"כ לאוניברסיטאות שם) באמצעות אוטובוסים + רכבת. אם אני רוצה לרכוש "חופשי יומי" לנסיעות הבינעירוניות, איך עושים זאת, מבלי שזה 'יפגע' בהטענה עבור הנסיעות הספורדיות האחרות? ואיפה עושים את זה? לא הצלחתי למצוא תשובה ברורה באתרי התחבורה למיניהם.
ברב קו יש 8 סלוטים לחוזים שונים. חופשי תקופתי, ערך צבור, כרטיסי רכבת - כולם יכולים לחיות באותו כרטיס בשלווה ובשמחה. מכונת התיקוף באוטובוס תבחר באופן אוטומטי את החוזה המתאים - אם יש חופשי יומי מתאים הוא יקבל עדיפות, אם אין מתאים אז ייעשה שימוש בערך הצבור.

אחלה, תודה!

ברב קו יש 8 סלוטים לחוזים שונים. חופשי תקופתי, ערך צבור, כרטיסי רכבת - כולם יכולים לחיות באותו כרטיס בשלווה ובשמחה. מכונת התיקוף באוטובוס תבחר באופן אוטומטי את החוזה המתאים - אם יש חופשי יומי מתאים הוא יקבל עדיפות, אם אין מתאים אז ייעשה שימוש בערך הצבור.
אחלה, תודה!

יש לה אנונימי. באנונימי אפשר לטעון כל חוזה?

יש לה אנונימי. באנונימי אפשר לטעון כל חוזה?

arseny92

Well-known member
מנהל
לאנונימי ניתן כל סוג חוזה למעט חודשי וגמיש 30

חופשי יומי אפשר אם אני זוכר נכון אבל חופשי חודשי לא
לאנונימי ניתן כל סוג חוזה למעט חודשי וגמיש 30
ניתן: ערך צבור, יומי, שבועי, כרטיסיה
לא ניתן: חודשי קלנדרי, חודשי מתגלגל וכל חוזה בפרופילים מיוחדים

רב קו אנונימי לידיעתכם

שאלה לגבי הרפורמה ברב-קו
רב קו אנונימי לידיעתכם
היום ניסיתי להטעין במכונה בתחנת רכבת השלום חופשי יומי לרב קו אנונימי שיש לי ואין אופציה כזאת.
לעומת זאת באפליקציה של רב קו אונליין הכל עובד מעולה. לידיעתכם :)

לך? אנונימי? למה? לא עדיף לך רגיל?

רב קו אנונימי לידיעתכם
היום ניסיתי להטעין במכונה בתחנת רכבת השלום חופשי יומי לרב קו אנונימי שיש לי ואין אופציה כזאת.
לעומת זאת באפליקציה של רב קו אונליין הכל עובד מעולה. לידיעתכם :)
לך? אנונימי? למה? לא עדיף לך רגיל?
בלי הגבלות ומגבלות?

מצב
הנושא נעול.
למעלה