שאלה לגבי המטרונית

מצב
הנושא נעול.

amitk83

New member
שאלה לגבי המטרונית

שאלה לגבי המטרונית
היי,

אתמול יום חמישי בתאריך 06.02.14 בשעה 08:50 יצא לי לראות את המטרונית בז'בוטינסקי בורסה. מה בדיוק היא עשתה שם ? היא לא אמורה לעבוד רק בחיפה ?

האוטובוסים האלה נוסעים באבא הלל כבר יותר משנה

שאלה לגבי המטרונית
היי,

אתמול יום חמישי בתאריך 06.02.14 בשעה 08:50 יצא לי לראות את המטרונית בז'בוטינסקי בורסה. מה בדיוק היא עשתה שם ? היא לא אמורה לעבוד רק בחיפה ?
האוטובוסים האלה נוסעים באבא הלל כבר יותר משנה
ועוד לפני הפעלת המטרונית ראיתי אותם כמעט כל יום.
לא יודע למה.

אוהדא11

New member
יתכן שאלה האוטובוסים שיפעילו את הקו האדום

שאלה לגבי המטרונית
היי,

ומבצעים נסיעות תחזוקה

25306yosef

New member
מה זה הקו האדום ?

ומבצעים נסיעות תחזוקה
מה זה הקו האדום ?
מה עם מכונות הכירטוס ? (ע"ע מטרונית בחיפה / הנהג עוסק בנהיגה בלבד!!!)

האם בקו האדום התשלום יהיה לנהגי האוטובוסים ?

אוהדא11

New member
אמורים להיות מתקני תיקוף חיצוניים כמו

מה זה הקו האדום ?
מה עם מכונות הכירטוס ? (ע"ע מטרונית בחיפה / הנהג עוסק בנהיגה בלבד!!!)

האם בקו האדום התשלום יהיה לנהגי האוטובוסים ?
במטרונית

25306yosef

New member
אבל אתה לא עונה לשאלות שלי,

במטרונית
מה לגבי רכישת כרטיסי נסיעה בודדים לצורך שימוש חד פעמי ???

האם רכישת כרטיסי הנסיעה לצורך שימוש חד פעמי תמשיך להתבצע אצל נהגי האוטובוסים ???

האם יותקנו מכונות אוטומטיות (או לחילופין קופות מאוישות) לצורך מכירת כרטיסי נסיעה בודדים לצורך נסיעה חד פעמית ???

הנהג לא יקבל תשלומים!

האם רכישת כרטיסי הנסיעה לצורך שימוש חד פעמי תמשיך להתבצע אצל נהגי האוטובוסים ???

האם יותקנו מכונות אוטומטיות (או לחילופין קופות מאוישות) לצורך מכירת כרטיסי נסיעה בודדים לצורך נסיעה חד פעמית ???
הנהג לא יקבל תשלומים!
מי שלא יקנה כרטיסים ברב־קו, לא יורשה לעלות על האוטובוס, גם אם יחזיק כרטיס אשראי פלטינה.

25306yosef

New member
מה יעשה הנוסע ???

הנהג לא יקבל תשלומים!
מי שלא יקנה כרטיסים ברב־קו, לא יורשה לעלות על האוטובוס, גם אם יחזיק כרטיס אשראי פלטינה.
מה יעשה הנוסע ???
מה יעשה תייר המתגורר בוושינגטון המגיע לביקור בישראל שרוצה לנסוע נסיעה חד פעמית באוטובוס ???

אתה שוב לא עונה לי על השאלה !!!

כיצד אפשר יהיה לרכוש כרטיסי נסיעה בודדים לצורך נסיעה חד פעמית ????

ע"ע רכבת ישראל, הכרמלית חיפה, רק"ל ירושלים, מטרונית חיפה.

יקנה רב־קו ויטעין בו נסיעה

מה יעשה הנוסע ???
מה יעשה תייר המתגורר בוושינגטון המגיע לביקור בישראל שרוצה לנסוע נסיעה חד פעמית באוטובוס ???

יקנה רב־קו ויטעין בו נסיעה

25306yosef

New member
עוד פלסטיק בפח האשפה !!!

כן כן, עוד פלסטיק בארנק
עוד פלסטיק בפח האשפה !!!
ובמקרה שכזה, אני במקומך הייתי מעדיף להגיד שאני לא יודע או נמנע בכלל מלהגיב.

לדעתי אינך יודע מה בדיוק יהיה אם וכאשר יתחיל לפעול הדבר הזה ("הקו האדום").

לדעתי התשלום יהיה אצל נהגי האוטובוסים כפי שקיים כיום בגוש דן. ובמקרה ואין תשלום לנהגי האוטובוסים, אז יהיו לדעתי מכונות אוטומטיות או קופות מאוישות לצורך רכישת כרטיסי נסיעה כפי שיש כיום ברכבת ישראל, הכרמלית חיפה, המטרונית בחיפה, והרק"ל בירושלים.

מה אתה בלחץ על האמירה שלך...

מה יעשה הנוסע ???

מה אתה בלחץ על האמירה שלך...
"אתה שוב לא עונה לי על השאלה !!!"

זה אוטובוס עירוני אז הוא לא ירצה לנסוע בו

מה יעשה הנוסע ???

זה אוטובוס עירוני אז הוא לא ירצה לנסוע בו

שמש27

New member
פלטינה לא, אולי עם אשראית 96 זה יעבוד...

הנהג לא יקבל תשלומים!
פלטינה לא, אולי עם אשראית 96 זה יעבוד...

נת"ע הייתה אמורה לדאוג להתקנת מכונות רכישה

נת"ע הייתה אמורה לדאוג להתקנת מכונות רכישה
אוטומטיות לאורך התואי של הקו האדום המקדים, אבל בנת"ע, כמו בנת"ע, הדברים התנהלו גם בהקשר זה בצורה שערוריתית.
כעת יש לחץ להפעיל את הקו המקדים משתי סיבות: 1. 90 האוטובוסים שעומדים כאבן שאין לה הופכין. 2. השעון המתקתק של העבודות על הקמת התחנות של קו הרק"ל שיצריכו הקטנה מאסיבית של העומס לאורך רחוב ז'בוטינסקי.
ולכן משרד התחבורה ונת"ע צריכים לאלתר ובמסגרת האילתור, מכיוון שבאוטובוסים הללו אי אפשר לשלם לנהג, יתקינו בתוכם מכונות תיקוף, ורק באמצעות רב-קו יהיה אפשר ליסוע בהם.
בשלב ב', אמורים להעביר את האוטובוסים הללו לנת"צ שמאלי (אל תשאל אותי איך) ולהתקין מכונות רכישה אוטומטיות.
עד אז, נוסע חד-פעמי ישתמש בקווי אוטובוס הרגילים שבעקבות כל הסלט הזה ימשיכו לתפקד במקביל לקו האדום המקדים.

darkshadow1

New member
כמו שזה נראה כרגע,

תנו עוד פרטים:)
מה יהיה המסלול המקדים הזה?
ואיך המטרונית תעבוד עם לא הכינו לה עדיין נתיבים..
כמו שזה נראה כרגע,
ההבדל היחיד בין "הקו האדום המקדים" לבין האוטובוסים הקיימים הוא שהתשלום יתבצע מחוץ לאוטובוס, כמו במטרונית. תכלס, זה שיפור שהיו צריכים להכניס כבר מזמן בכל הקווים העירוניים העמוסים במדינה- ולא היה צריך להיות קשור לעיכובים בהקמת הקו האדום.

droriko

New member
הבעיה שזה עולה הרבה כסף

כמו שזה נראה כרגע,
ההבדל היחיד בין "הקו האדום המקדים" לבין האוטובוסים הקיימים הוא שהתשלום יתבצע מחוץ לאוטובוס, כמו במטרונית. תכלס, זה שיפור שהיו צריכים להכניס כבר מזמן בכל הקווים העירוניים העמוסים במדינה- ולא היה צריך להיות קשור לעיכובים בהקמת הקו האדום.
הבעיה שזה עולה הרבה כסף
אל תשכח שאתה צריך לפצות את כל החברות אוטובוס על אובדן הכנסה. בסופו של דבר זה יכנס לכל הקוים. כשעברתי בחדרה ראיתי שכבר הכניסו לשם מכונות רב קו, ואני מניח שזה קיים בעוד מקומות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה