שאלה לגבי הורדות מהאינטרנט לסלולרי

שאלה לגבי הורדות מהאינטרנט לסלולרי

לאחרונה שדרגנו את הניידים שלנו, וביום קבלת המכשיר ניסה בני להוריד רינגטון + משחק, שבעבר ,כשהוריד מהאינטרנט הדבר עלה לנו משהו כמו 20 ש"ח מקסימום. לאחר מס' דקות קיבל הודעה קולית שגלש בסכום של 150 ש"ח. ואני שואלת, על כל דבר שאנו מבקשים לבצע באינטרנט מבקשים כרטיס אשראי או איזשהו אישור של מי שעומד לשלם, ופה, בלי בקשת הסכמה של ההורים אפשר להגיע לחיובים של מאות שקלים מבלי שאף אחד מפקח? האם יש משהו לעשות עם הנושא? לקבל זיכוי? מיותר לציין שבינתיים ניתקנו את הגלישה לאינטרנט מהנייד, ואנחנו שוקלים התנתקות מהחברה בכלל. רק לציין שהניידים של סלקום.

dani666

New member
הכל תלוי בהסכם שלכם עם הספק

ואני מניח שכתוב שם באותיות זעירות שמותר להם לשמש כמסלקה לצורך חיוב על ידי נותני שירות אחרים. בכל מקרה - האם, מעבר לנתק את הגלישה בנייד (דבר מבורך לכשלעצמו) פניתם אליהם לברר את הנושא ? ואם כן - מה היתה התשובה ?

תודה על התשובות

כשפנינו אליהם הם אמרו שלא משנה כמה זמן הוא גלש, אלא מס' הדפים שעבר כדי לבצע את ההורדה. השאלה היא האם זה נראה תקין שילד יכול להוריד דברים מהאינטרנט מבלי שיש איזשהו אות אזהרה, ובלי לבקש את רשות ההורים? הרי כדי לבצע הורדה של רינגטון משתמשים באיזשהו הליך של אישור, אז בסכומים כאלה לא? אני כנראה אאלץ לשלם את הסכום, אבל זה מכעיס אותי מאד, במיוחד ההתנהלות של סלקום.

שפסלסל

New member
תבדקו אם היה חבילת גלישה

יתכן שהחיוב בנוסף ל20 ש``ח הוא בגלל כמות המ``ב שההורדה דרשה. ניתן לפנות לחברה ולבקש רטרואקטיבית חבילת גלישה. סביר להניח שהחברה תסכים.

kkdd

New member
לסדר לך את האוזן..

גלישה באינטרנט דרך הסלולאר זה יקר מאוד יש לחברות הסלולאר כמה "חבילות" את צריכה לבחור חבילה שמתאימה לך הילד יכול לגלוש 10 דקות, לא להוריד צלצולים ולא להוריד משחקים, אבל לעמודים שהוא נכנס וצפה הוא השתמש ברוחב פס (באינטרנט) ו"הוריד" MB (מידע מהאינטרנט על מנת צפייה) כאשר את לא בשום חבילה אז זה יקר מאוד לשלם על התעבורה הזה (MB) ועל זה את משלמת אני ממליץ בחום רב מאוד
לבטל גלישה מהאינטרנט במכשיר הסלולארי. יש מכשירים שיש להם WIFI (גלישה באינטרנט ברשת אל-חוטית) שזה כבר יותר כדאי וחינמי
אבל לא תמיד זמין...

למעלה