שאלה לגבי הופעה במנוע החיפוש של eBay

ViolatorB7

New member
שאלה לגבי הופעה במנוע החיפוש של eBay

האם לוקח זמן בין ביצוע הליסטינג להופעה במנוע החיפוש? ואם כן תוך כמה זמן הליסטינג מופיע בחיפוש של איביי? תודה למשיבים!

טלי5555

New member
תוך 24 שעות

הליסטינג מופיע בחיפוש. בד"כ זה תלוי בעומס על השרת של איביי. אבל מנסיוני, זה גם תלוי מה אתה מעלה. אם זה מותג כמו פראדה או שאנל, בד"כ זה לוקח הרבה מאוד זמן. איביי תוחמת 24 שעות. אם אחרי כן הליסט לא מופיע - פנה אליהם.

lilo4

New member
דעתי על הליסט

צירפת הרבה תמונות, תמונות חדות ומדוייקות- זה מעולה. בנוסף, אהבתי את העובדה שצילמת את הכאפייה בכל מיני זוויות, ליד הגיטרה, על כרית וכו' וכו', כדי לגוון קצת את התמונות. קצת הפריעה לי העובדה שכשלחצתי על התמונות, הן נפתחו בחלון נפרד, אבל זה גבולי [ויש מצב שזה עניין אישי שלי] מה שכן- לדעתי התמונות קצת גדולות מדי. שלא תבין לא נכון, תמונות גדולות ואיכותיות זה מעולה, רק שאתה קצת הקצנת את זה
בגלל שמדובר בכאפייה, ולא באיזשהו פריט אספנות רווי פרטים, אין צורך בתמונות כ"כ גדולות. הן גם יותר כבדות ולוקח להן זמן להיטען, מה שיכול לעורר חוסר סבלנות אצל קונים פוטנציאליים, ובנוסף קשה "לתפוס" את המראה הכללי והשלם של המוצר. אני אישית הייתי מוסיפה הערה בליסט באזור של התמונות שיכול להיות הבדל קל בגוון. בגלל שזה פריט לבוש עם צבע דומיננטי, סביר שבמציאות יש לו גוון טיפה שונה, וכמובן שבמסך שלי ובמסך שלך רואים את הגוון אחרת. פשוט כדי להגן עליך, ולהבהיר לקונה שיכול להיות הבדל קל
מבחינת עיצוב הדף- העיטורים בצדדים יפים מאוד, הבעיה שלי היא עם הרקע המנוקד שעשה לי סחרחורת, והקשה מאוד לקרוא את המלל. אני אישית לא כ"כ אהבתי שצבעת את המילה כאפייה בשורה הראשונה בסגול ובשחור, זה הרגיש לי טיפה ילדותי. דבר קטן שהיה לי חסר- זה המידות של הכאפייה, זה נראה לי חשוב. ועוד דבר קטן אחרון- בסוף כתבת בנוגע לפידבקים, המשפט: Leaving negative or natural feedback isn't the best way to solve problems מרגיש לי קצת שלילי
לא הצלחתי להחליט אם זה מרגיש כאילו אתה מנסה לחנך את הקונה או לאיים עליו. במקום הייתי מציעה ניסוח קצת שונה, כמו "חשוב לי שתהיה מרוצה, אם החלטת להשאיר פידבק שלילי אנא צור איתי קשר לפני כדי שאוכל לתת פיתרון לשביעות רצונך" או משהו דומה. אני מקווה שלא ייאשתי אותך עם הביקורת
כי בסה"כ הכללי הליסט באמת טוב, הוא מושך מאוד את העין. אם הייתי מחפשת מוצר כזה אני מאמינה שהייתי מתעכבת על הליסט שלך וקוראת את כל הפרטים. ולסיום- שיהיה המון המון בהצלחה

סהר דוד

New member
לא מדויק

כל העדכונים והליסטינג החדשים יופיעו במסד הנתונים אחרי מה שנקרא "ריצת לילה". כמו כל מערכת מיחשוב גדולה= שלב העדכונים מתבצע פעם אחת ביום כאשר המחשב הראשי מבצע את כל הפעולות הנדרשות. זה נקרא כאמור "ריצת לילה" ונעשה בד""כ בשעות 0100 - 0400 בבוקר - לפי שעון אמריקה. יתכן מצב שבו אתה מעלה ליסטינג חדש בשעה שבע בערב כאן בארץ, ותוך מספר דקות זה נכנס לריצת הלילה - כך שכבר לאחר 3-4 שעות תוכל למצוא את הנתונים.

טלי5555

New member
תודה לך דוד, על העדכון

למדתי משהו חדש. אודה לך אם תוכל להסביר אם כן, מדוע פריטים שאני מעלה תמיד באותה זירה ובאותה שעה, עולים מיידית לפרסום כאשר הם שייכים למותג יחסית "נחות" ובעוד פריטים ממותגים חזק (שאנל/פראדה וכד') "מבלים" 24 שעות במחשבי איבי לפני שעולים לפרסום. אשמח להסבר

ozitex

New member
אצלי

אני זוכר מקרים נדירים שבהם המוצר לא עלה מיידית. אני מעלה בכליום עשרות פריטים חדשים או מבצע ריליסטים.

lilo4

New member
מה קורה לתזמון של הליסט?

זתומרת, אם העליתי את הליסט שלי בשעה X, כדי שהוא יסתיים בשעת שיא בזירה שבה העליתי, האם זמן הסיום יושפע מזמן ההעלאה בפועל של המכירה, או מהזמן שאני אישרתי את העלאת המכירה?

goolgol

New member
דעתי על הליסטינג של הכפיה

משהו עם התמונות לא מסתדר לי, חלקן לא עולה כלל, חלק קופץ בחלון נוסף, חסר לי המידות, לא כתבת אם זה חדש או משומש הקטע עם הפידבק השלילי - למה כתבת?למה להזכיר את זה לקונה? מלבד זה - אהבתי שכתבת בצבע אחיד, גופן אחיד. שיהיה בהצלחה

ozitex

New member
אני חושב

שזמן ההעלאה בפועל קובע. כלומר, אם העלית בזמן נקוב ולקח לאיביי 24 שעות להואיל ולהעלות את המוצר למכירה, למה שתספגי יום? אבל, אולי זו רק משאלת לב כמוסה?..חח

טלי5555

New member
התזמון מתחיל

ברגע שלחצת/תזמנת POST. הזמן שלוקח לפריט לעלות הוא על חשבון פרסום הליסטינג.

למעלה