שאלה לגבי הוספת מוסיקה

shirims

New member
שאלה לגבי הוספת מוסיקה

היי בניתי אתר שלם בפלאש ואני רוצה להוסיף לו מוסיקת רקע. להוסיף מוסיקת רקע לדף אחד אני יודעת השאלה היא כאשר עוברים לדף הבא אז הדף שממנו הגעתי נסגר - וכן גם המוסיקה. איך אני מתגברת על זה ככה שלכל אורך הגלישה באתר תושמע המוסיקה ? תודה

Galle

New member
דפים = סצינות?

אני מניח שכן.. ובגלל זה המוזיקה מפסיקה.. יש לי רעיון .. יכול להיות שיש עוד כמה: להוסיף את הסאונד מתוך משתנה (מסוג סאונד). (אני אסביר לך איך להוסיף סאונד מתוך משתנה אם את לא יודעת) ככה, את יכולה לקבל כערך, את המיקום של השיר בכל רגע שתרצי (במיליסקנד אני חושב) אז את יכולה לעשות דבר כזה: ברגע שלוחצים על הכפתור לדף הבא, לשמור במשתנה את המיקום הנוכחי של המוזיקה.. ואז בדף הבא, להתחיל את המוזיקה מאותו מקום ששמרנו קודם.. הרעיון מובן? אם כן, ואת לא יודעת איך לעשות.. תגידי לי ואני אסביר לך..

s a g s a g

New member
או...

שלעשות עוד דף אינטרנט, לשים שם את מוסיקת הרקע ובדף המקורי לשים את התגית iframe לשים על גודל 0 ואז זה לא יפריע לעמוד הרגיל שלך.. אם את צריכה עוד עזרה\מידע לתגית לכי לפורום בניית אתרים, אני לא ממש זוכר את התגית...

shirims

New member
תודה רבה אבל אני לא ממש יודעת...

אני לא ממש יודעת איך לעשות את זה... אני הבנתי את הרעיון ואכן חשבתי על זה אבל אני ממש לא יודעת לעשות את זה.. אם יש לך קובץ דוגמא או הסבר מפורט אני ממש אשמח לקבל! תודה רבה

Galle

New member
אוקיי.. תיקון קטן..

וזה תיקון טוב.. שכחתי שבגלל שמשתנה נשאר לאורך כל הסצינות.. מספיק להפעיל את המוזיקה פעם אחת מתוך המשתנה ואז הוא פשוט ימשיך לאורך הסצינות.. וככה עושים את זה: קודם כל.. נותנים לסאונד שם ב-linkage. כדי לעשות את זה, נכנסים לחלון 'ספריה' > לחצן ימני על הסאונד > "linkage..." > כותבים למעלה את השם שבאמצעותו נקרא לסאונד. במקרה שלנו ניתן לזה את השם: "song". סיימנו כאן. עכשיו נעבר לפריים שממנו מתחיל להישמע הסאונד.. וזה מה שנכתוב בו:
var sound:Sound = new Sound; sound.attachSound("song"); sound.start(); sound.onSoundComplete = function(){ // this part is for the loop sound.start(); }​
וזהו.. סיימנו. 1) הגדרתי משתנה מסוג sound ונתתי לו ערך חדש - new Sound. 2) הכנסתי למשתנה את הסאונד ששמו song (מה שקבענו קודם בספריה) 3) הפעלתי את המוזיקה. 4) אני לא יודע אם יש קוד שעושה loop אינסופי.. אבל אני עשיתי פה משהו.. שאת בטח לא צריכה שאני אסביר.. .. וזהו.. בהצלחה.

shirims

New member
קודם כל - תודה רבה על העזרה אבל....

אבל זה לא בדיוק מה שרציתי לעשות. ברגע שאני עוברת למסך הבא המוסיקה מפסיקה,המסך הראשי שלי טוען מסכים משניים במקומו ובכל מסך שנטען יש כפתור שמחזיר אותך למסך הראשי. אין לי בעיה להשאיר את המסך הראשי רץ ברקע, אבל הבעיה שאם אתה לוחץ על הכפתור "חזרה למסך הראשי"- ממסך משני - נפתח לך עוד מסך ראשי ושומעים את המוסיקה פעמיים.... בעייתי מצד שני אני לא רוצה שכל דף יכיל מוסיקה כי הטעינה למסך עם המוסיקה לוקחת זמו רב מידיי.... יש לך פיתרון? תודה רבה על התשובה המהירה

ykstudio

New member
פשוט תוסיפי עוד שכבה ושימי שם

סימבול עם פריים אחד ובו סאונד כלשהו בהגדרות למטה- sync:event

shirims

New member
אני לא ממש מבינה איך זה יעזור

אני צריכה לעשות את זה בכל דף וזה יכביד על העלייה של הדף מהאינטרנט

Galle

New member
את יכולה להסביר שוב את כל המצב?

כשאת אומרת "מעבירה דפים".. את מתכוונת מעבר בתוך הסרטון פלאש.. או שאת ממש עוברת לדף HTML אחר? כי אם את עוברת ל"דף" אחר בתוך הסרטון.. אז את יכולה להשתמש בסצינות, והמוזיקה תמשיך לאורך הסצינות.. אם את מתכוונת למעבר בין דפים ב-HTML אז את יכולה לעשות קבצים של HTML: 1) הקובץ הראשי, שבו תהיה חלוקה ל-2 פריימים (עמודים). פריים 1 יהיה על כמעט כל המסך, והפריים השני שיתפוס את החלק הקטן שנשאר מהמסך. (יכול להיות שאפשר להגדיר 2 פריימים כשאחד מהם הוא על כל המסך, והשני כלום אבל עדיין קיים.. אבל אני עוד לא יודע..) 2) פריים ראשון- זה יהיה הקובץ HTML שהוא ייכנס לפריים הראשון (המרכזי) מתוך הקובץ הראשי. 3) פריים שני- בו יהיה הסאונד. ואז כל דף שיתחלף, פשוט יחליף את הפריים הראשון, אבל הפריים השני יישאר עם המוזיקה. אם את לא כל כך שולטת ב-HTML ולא ממש יודעת מזה פריימים.. אז אני אוכל לנסות לעזור לך בזה..

shirims

New member
תודה על העזרה...אני התכוונתי ל..

התכוונתי לדפי HTML אחרים... וכאשר הדף הראשי נסגר לא שומעים יותר את המוסיקה...את דפי ה- HTML האלו עשיתי בFLASH ועכשיו כל מה שאני רוצה זה שישמעו את המוסיקה לכל אורך הדפדוף באתר - כלומר גם כשהדף הראשי נסגר. תודה על העזרה

shirims

New member
היי GALLE נמאס לך לעזור לי?

הבנתי מה שאמרת אבל אני לא יודעת איך ליישם את זה לדפדף באתר = לעבור מ- HTML אחד ל-שני ואין לי מושג איך לעשות את מה שאמרת אם אתה יכול להסביר לי או לשלוח לי קובץ דוגמא זה ממש יעזור תודה רבה

למעלה