שאלה לגבי דמי אבטלה

מצב
הנושא נעול.

kobik15

New member
שאלה לגבי דמי אבטלה

שאלה לגבי דמי אבטלה
האם סטודנט שעבד במקום מסוים מספר שנים ופוטר ולומד תוכנית מלאה זכאי לדמי אבטלה?

כעיקרון כן.

שאלה לגבי דמי אבטלה
האם סטודנט שעבד במקום מסוים מספר שנים ופוטר ולומד תוכנית מלאה זכאי לדמי אבטלה?
כעיקרון כן.
עד כמה שידוע לי הסטודנט המפוטר נדרש להביא ללשכת התעסוקה, את מערכת השעות הלימודיות שלו ולהציגה. אם היא מאפשרת עבודה בבקרים מסוימים ו/או בכל הבקרים, הוא ישלח לעבוד. השאלה אם חייבים לעדכן אותם שאתה סטודנט........ לא בטוח.

kobik15

New member
האוניברסיטאות מדווחות לביטוח לאומי

כעיקרון כן.
עד כמה שידוע לי הסטודנט המפוטר נדרש להביא ללשכת התעסוקה, את מערכת השעות הלימודיות שלו ולהציגה. אם היא מאפשרת עבודה בבקרים מסוימים ו/או בכל הבקרים, הוא ישלח לעבוד. השאלה אם חייבים לעדכן אותם שאתה סטודנט........ לא בטוח.
בתחילת כל שנה מי הסטודנטים שלומדים אצלן... כמה הן יודעות לשלוח פנקס תשלומים של 100 ש"ח... ככה שבכל מקרה ברגע שיעלו את שמי במחשב יראו בדיוק איפה אני רשום...

שיר ורד

New member
אבל לשכת התעסוקה לא מקבלת

בתחילת כל שנה מי הסטודנטים שלומדים אצלן... כמה הן יודעות לשלוח פנקס תשלומים של 100 ש"ח... ככה שבכל מקרה ברגע שיעלו את שמי במחשב יראו בדיוק איפה אני רשום...
דווחים מהביטוח הלאומי , אלא להפך. החוק איננו מונע מסטודנט לקבל דמי אבטלה, אם הוא עומד בכל הקריטריונים הנדרשים. לעומת זאת, החוק קובע שסטודנט לא יקבל תשלום בגין אבטחת הכנסה.

kobik15

New member
ומהם הקריטריונים הנדרשים?

דווחים מהביטוח הלאומי , אלא להפך. החוק איננו מונע מסטודנט לקבל דמי אבטלה, אם הוא עומד בכל הקריטריונים הנדרשים. לעומת זאת, החוק קובע שסטודנט לא יקבל תשלום בגין אבטחת הכנסה.
ומהם הקריטריונים הנדרשים?
יש איזה מקום לקרוא את זה?

אוקי - אז סלח לי על נסיון ההתחכמות

אוקי - אז סלח לי על נסיון ההתחכמות
הלא מוצלח ועוד בפתחו של יום כיפור!

מצב
הנושא נעול.
למעלה