שאלה לגבי דו''חות...

partner7

New member
שאלה לגבי דו''חות...

אישתי לפני 6 שנים קיבלה כמה דו''חות חנייה מעיריית חולון,לא יודע איך ,התברר שכנראה פיספסנו משהו ולא שילמנו, דבר כזה לא קורה לנו, והנה אחרי 6 שנים(!!!!!!) מגיע מכתב מהוצאה לפועל, על תשלום 850 ש''ח, אציין שכל 6 שנים האלו לא קיבלנו אפילו פעם אחד תזכור מעירייה שיש לנו דו''חות, האם יש משהו שיכול לעזור במקרה כזה, אלא עברו שנים ללא תזכור אחד מכיוונם?
תודה.

shlang

New member
אשתך קיבלה כמה דוחות חניה ופיספסת את התשלום

אני לא כל כך מקבל את טיעונך, אפשר לפספס דוח או שניים, אבל כמה, קשה לי להאמין, מה שאני מאמין, שקיבלת את הדוחות והם מצאו את דרכם לפח הזבל ואתה כנראה אמרת "שהעירייה תקפוץ לי, שקל לא יראו ממני"
כיום , לאחר שהגיע להוצאה לפועל, אין ברירה אלא לשלם למניעת עיקול או שיעבוד.

partner7

New member
תחשוב מה שבא לך...ביקשתי עזרה ולא הרצאות

אני משלם כל דו''חות שמקבל בזמן, אין לי גם דו''ח 1 שלא שולם, זה מה שהתכוונתי שמוזר לי שלא שולמו דו''חות,לא יכול להיות דבר כזה אצלנו, וזה מה שמוזר שאחרי 6 שנים מגיעה פתאום דרישת תשלום.ללא שום תזכור.

shlang

New member
תאמיו לי, אם היה לי כוון לעזרה הייתי אומר לך

תנסה לדבר עם היועץ המשפטי של העירייה או שלח מכתב לתובע של החניה, יתכן שלפנים משורת הדין יבואו לקראתך,

creth11

New member
צריך לבדוק כמה דברים

1- יש לבדוק במישרד הפנים מה הייתה כתובתו הרשומה של בעל הרכב לאורך כל התקופה
2- יש לבקש מהעיריה רישומי מישלוח הדיוור ולוודא התאמה לכתובות מסעיף 1 וכן מתי נישלח כל דבר דואר
3- לכתוב בדואר רשום להוצאה לפועל ולעו"ד הרשום בהוצאה שהינך מערער על הסכום וכן שהדיוור לא תקין קריא לא קיבלת דרישות תשלום והודאות וזאת כדי לעצור את התהליך זמנית עד קבלת הנתונים
4- לבקש בדואר רשום פירוט מדוייק של מרכיבי הסכום כלומר קנסות ופיגורים.

להיפגש עם העו"ד המנהל את הגביה בתיק ולאור הנתונים שיאספו בסעיפים הקודמים לבקש לשלם את הדוחות המקוריים ללא פיגורים והוצאות גביה,
כמו כן לאחר שיהיו בידכם כל הנתונים ניתן להעלותם לכאן לקבל היתייחסות מדוייקת יותר

למעלה