שאלה לגבי בדים מ-JO-ANN ?

68yafa

New member
שאלה לגבי בדים מ-JO-ANN ?

כנסתי לאתר - חיפשתי בדים שאליארצה לצרף להזמנת המכונה..... קצת לא מתצא במידות שמופיעות - למשל "פליז" עם ציורי ילדים - כעת במבצע מקום 9.99$ (2.99$)- ניראה שווה אבל.... הם מציינים (WIDE) רוחב בלבד 58 והמחיר מדבר על איזה אורך??? קצת הלכתי לאיבוד... כאן בארץ ניתן לרכוש פליז חלק בין 20+30 ש"ח מקושט אולי יותר - השאלה מבחינת ההשוואה - איך אבדוק - לא מבינה את המידות שהם מציגים - אפשר עזרה - תודה.

68yafa

New member
בירור נוסף העלה ש...

ה-58 הם אינצ'ים זה כפול 2 נקודה משהו נכון? OK זה הרוחב והאורך בקון רשום יארד דייהנו 90 ס"מ כן? אז זה שווה או לא?

מידות

ירד אחד שווה 91.44 ס"מ פיט (רגל) שווה 30.48 ס"מ 1 אינץ (אצבע) שווה 2.54 ס"מ ותעשי לך את החישובים של כמויות הבד ב ה צ ל ח ה

68yafa

New member
ושאלה אחרונה דווקא ל- פ ר פ ר י ם בתור אחת

ותיקה בתחום- כך הבנתי שיש לך מכונה יותר משנה והחלטת "כנראה לא סתם" לרכוש נוספת זה סימן שהם בסדר? הבנתי שהם ממוחשבות - אצלי הרי רגילה (BROTHERׂ) מה זה צריך לאמר לי - קלה להפעל - יותר פונקציות - האבל מה בנוגע לתיקונים - "שלא נדע כן?" זה כבר מסבך את העיניין - כי ברור לי - שאין אחריות פה בארץ - ואם כבר מוכנים לגעת זה עולה (לא מעט) - חשובה לי תשובתך - וכן בטוחה שיעניין את שאר בנות הפורום - בתודה מראש יפה

פרפרים נחה בנופש לא יכולה לענות, ולגבי השאלות

שלך כן קלה להפעלה, כן יש לה לא מעט פונקציות, כן אין אחריות, כן עולה לתקן, וכן רכשה אחת נוספת , וכן גם אני מזמינה אם כי דגם שונה במעט, וכןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן תיקני כבר מכונה !!! וכששאר הבנות רוצות לשאול אז שולחות מסר אחד עם כל השאלות מרוכזות . שבת שלום

68yafa

New member
יפצ'וקית בוקר טוב גם לך.............

מאיפה כל כך הרבה מרץץץץץץץץץץץץ - הפנתי לפרפרים שאלות פה פורום - כי הנושא מדבר פה לכמה וכמה בנות -אלו שרכשו לאחרונה וכבר משתמשות - כאלו שרכשו ועדיין המכונה בדרך - ולכאלה כמוני שמתכננות לקנות בעתיד הקרוב - כשיהיה לי משהו אישי יותר - אפנה למסר.... לא ראיתי בשאלות שלי שום דבר שצריך להסתיר - הן מבחינת השאלה והן מבחינת התשובות של פרפרים - במידה ותחליט לענות. שמחה בישבילך ש עוד מכונה -"מברוק" - את כבר בעיניינים האלה די זמן - אני לא - לכן שואלת בכידי לא לעשות שטויות.

68yafa

New member
יפצ'וקית ועוד דבר...

נכון שהפנתי את השאלה לפרפרים - וזאת בגלל שציינה שרכשה מ כו נ ה נ ו ס פ ת
(שזה כבר מבשר טובות) לגבי הזמנת מכונה מחו"ל
............למרות שכבר הבנתי שאין אחריות וכו'................ אבל כן בחרתי לרשום פה בפורום - כי יודעת שיש עוד בנות שיכולות לתת לי מענה - "מקווה שזאת הייתה כוונתך מלתחילה" ??? ואם כן

פרפרים חזרה מנופש מ-ע-נ-ג

והנה התשובות: אני נורא נהנית מהמכונה, זה שהיא אלקטרונית אומר שקל יותר להפעיל אותה כי לכל סוג תפר יש מצב התחלתי מכוונן מראש בלחיצת כפתור. יש יותר פונקציות - אבל זה כבר לא קשור לזה שהיא אלקטרונית אלא לדגם הספציפי (30 סוגי תפרים) אין אחריות בארץ והתיקונים לדעתי יעלו כמה שיעלו - מחיר המכונה שווה את זה. גם למכונה לא אלקטרונית בת שלושים בלי אחריות התיקונים לא זולים. והדגם הזה נמכר גם בארץ ע"י היבואן, ככה שאני לא דואגת לגבי חלפים או ידע.

68yafa

New member
ברוה הבאה!

באותו נושא רגיש - כמה שאלות הפעם קצרות: 1)כמה צריך לשלם מכס מעל 200$? 2) כמה עולה השילוח שציינת קודם -שמכונה מגיע לכתובתם בארה"ב ומשם (שדרכם) מקבלים פה בארץ את הסחורה? חייבת להחליט באיזו דרך ללכת - כי החבר של אבי בחו"ל מעביר לו לארץ עד דברים - ולא רוצה להעמיס..... תודה פ ר פ ר י ם.

אין מכס על מכונות תפירה אלא רק מע"מ

כלומר 15.5%. השילוח הוא בערך 40$ - - אני אומרת בערך כי אני יודעת מה המידות והמשקל של המכונה עצמה, אבל לא מה המידות של הקופסא כולל כל התוספות (דושה למשל).

למעלה