שאלה לגבי אופציה באימיול!!!

galzaf

New member
שאלה לגבי אופציה באימיול!!!

היי חברה יש לי שאלה לגבי האופציה של WEB INTERFACE :ברצוני להתחבר מרחוק לאימיול שלי בבית ההורים שלי שם נמצא המחשב השני שלי עם האינטרנט.משום מה שאני מנסה להתחבר מהקיבוץ (אינטרנט מאחורי פיירוול וראוטר)לאימיול אני לא מצליח.ראוי לציין שאני כמובן יודע את הכתובת של האימיול שם.מותקן לי גם פיירוול תוכנה במחשב שאליו אני רוצה לגשת.האם צריך לקבוע חוק בפיירוול לפתוח פורט 4711 (שהוא כמובן ברירת המחדל של שרות הWEB INTERFACE ) אולי בגלל זה אני לא יכול להכנס לשם?? והאם למרות שפה בקיבוץ אני מאחורי ראוטר ופיירוול אני יכול להכנס לאימיול דרך הדפדפן או שגם פה יכול להיות שזו בעיה?? זה מאוד חשוב בשבילי אז בבקשה תעזרו תודה מראש גל

galzaf

New member
אנשים חבל שאף אחד לא רוצה לעזור

לי אני ממש צריך לפתור את הבעיה הזו.כבר ניסיתי אפילו לבטל את הפיירוול על המחשב הנשלט אבל עדיין לא ניתן להכנס דרך הדפדפן לשרות האימיול בWEB חוץ מהאפשרות להכנס כמובן במחשב עצמו שזה נכנס בשנייה

rafid1

Active member
מנהל
כיוון אחר - שליטה כללית במחשב -->

נסה RADMIN על שניהם + כמובן הפניה של הפורט שלו בנתב הקיבוצי - אליך.

galzaf

New member
כבר ניסיתי את נושא ההשתלטות

בעבר והתייאשתי כי הרי אין לי אפשרות לפתוח פורטים בנתב של הקיבוץ כי הוא לא בשליטתי ואף אחד לא יפתח שום פורט אני מכיר את הנהלים פה. את האמת שעכשיו בדיוק קראתי באתר של אימיול לגבי האופציה הזו וכנראה שעליתי על הבעיה.רשום שם שאחרי שכבר סימנתי את האופציה כאפשרית צריך ללחוץ על כפתור RELOAD כדי לטעון את קובץ הTEMPLETE שבעזרתו האופציה הזו עובדת ולא עשיתי את זה.האם זה נשמע הגיוני לדעתך רפי?? פשוט רק עכשיו ראיתי שככה צריך לעשות ואני שובר את הראש כבר יומיים איך לפתור את זה

rafid1

Active member
מנהל
צר לי, ממש לא מכיר את הפרד...

שוב, אני הייתי מנסה ללכת על תוכנת השתלטות שיכולה לעבוד עם פורט שפתוח אליך. אולי 80, אולי 21 (FTP) ויש עוד רבים.

marvin2

New member
יצא לי להתעסק עם הפרד וגם עם ה WEB

שלו. וכמו בשליטה מרחוק כך גם בממשך WEB. במידה ואין לך אפשרות להפנות פורטים בנתב של הקיבוץ - אכלת אותה. אבל שוב, יכול להיות שלא הנבתי נכון. תסביר בדיוק איפה אתה יושב ואיפה המחשב שאתה רוצה לישלוט / להריץ אימיול עליו יושב ואיפה הקיבוץ נכנס לכל התמונה, כי מההודעה שלך זה ממש לא ברור.

galzaf

New member
מרבין בו אני אסביר לך מה קורה

אני גר בקיבוץ ויש לי שם אינטרנט אוקיי? אבל האינטרנט כמו בתוך רשתות חסום ע"י פיירוול החוצה ופנימה וגם יש ראוטר וזאת כמובן כדי שאנשים לא יורידו קבצים בכמויות ויאטו את הרשת לכן חסמו פה המון דברים וגם פורטים מן הסתם.עכשיו,קניתי מחשב נוסף ושמתי אותו אצל הוריי שם התחברתי לאינטרנט ברק 750 כדי להוריד דברים שהיום אני לא יכול.מה שאני רוצה לעשות זה לשלוט מהמחשב בקיבוץ על המחשב שלי אצל הוריי.ניסיתי לבצע שליטה מלאה אבל לא ממש הצלחתי כנראה חסימה מפה וגם משם הקיצור זה בלגן.אז החלטתי לנסות לבצע שליטה על האימיול וזאת דרך הWEBINTERFACE וניסיתי ולא הצלחתי זה הסיפור כולו.פשוט ככה אוכל לראות מה קורה שם בכל זמן נתון וזה חשוב מאוד כי קשה לי להגיע אל ההורים הרבה פעמים. הבנטוס? השאלה היא אם אני אגדיר במחשב שבו רץ האימיול שהWEB שלו יהיה בפורט 80 אז אולי אני אוכל לשלוט מפה כי כמובן שהפורט הזה חייב להיות פתוח לכל הכיוונים.מה דעתך?

marvin2

New member
וגם לפני שאתה שובר את הראש

עם הבעיה בפיירואל של הקיבוץ או לא - תנסה לעשות TELNET ממחשב אחר למחשב החדש שלך בפורטים הרגילים. אולי הבעיה בכלל במחשב החדש. (התקנת שם במקרה SP2 ? )

למעלה