שאלה לגבי אגח

מצב
הנושא נעול.
אל תדאגו לו...

לבייב סוחר מתוחכם
וכמו כל סוחר בוכרי מתחילים נמוך ועולים עד שהצד השני נשבר וסוגר עסקה. הבעיה שללבייב אין הרבה זמן לתמרן כי אג"ח ט צריכה להפרע בקרוב מאד וחברה כמו אפריקה חייבת לעמוד בהתחיבויות שלה במועד ולא לשחק משחקים שמתאימים לחברות קיקיוניות כמו ליטו גרופ או אמריקן קולוני
אל תדאגו לו...
חברים בו לא נדאג לו אני בטוח שהוא יעשה עסקה חכמה... אבל חשוב להגיד לזכות שהוא אדם ישר שלא מנסה לברוח!!!! כמו הרבה אחרים.

באיזה מיקרוסקופ זיהית יושר?

אל תדאגו לו...
חברים בו לא נדאג לו אני בטוח שהוא יעשה עסקה חכמה... אבל חשוב להגיד לזכות שהוא אדם ישר שלא מנסה לברוח!!!! כמו הרבה אחרים.
באיזה מיקרוסקופ זיהית יושר?
ולאן בדיוק הוא יכול לברוח?

בורסה

לבייב משפר את ההצעה
למי שמחפש עידכונים מהימנים על אפריקה אני ממליץ להעיף מבט בכלכליסט. כנראה שיש להם שתול באפריקה, גם חשיפה על הליכה להסדר וגם פירסומי ההצעות לסדר לפני כולם. בנוגע להצעה, הזרמה אישית של 200-300 מיליון ש"ח ואפשרות לירידה ל-40% באחזקות של החברות. המוסדיים עדיין לא קונים את ההצעה. http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3362264,00.html
בורסה
למי שמתעניין בבורסה, שווה לקחת נתונים מאתר הבורסה הכי טוב והכי פשוט...

NS101

New member
גם הצעה לא טובה בכלל

לבייב משפר את ההצעה
למי שמחפש עידכונים מהימנים על אפריקה אני ממליץ להעיף מבט בכלכליסט. כנראה שיש להם שתול באפריקה, גם חשיפה על הליכה להסדר וגם פירסומי ההצעות לסדר לפני כולם. בנוגע להצעה, הזרמה אישית של 200-300 מיליון ש"ח ואפשרות לירידה ל-40% באחזקות של החברות. המוסדיים עדיין לא קונים את ההצעה. http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3362264,00.html
גם הצעה לא טובה בכלל
אני מאוד מקווה שגם לא יסכימו לה. זה כמו לתת לך חזיר, כדי לשלם על חוב בהיקף של פרה ואחרי שתסרב, ללמד את החזיר לעשות מווווו ואז לנסות לתת לך אותו שוב פעם. אגב, איפה כתוב שם שמוכנים לרדת לאחזקה של 40% בחברות הבנות?

ISRAEL63

New member
999 אחוז זה המיץ של הזבל לא לגעת

שאלה לגבי אגח
התנהגות אגח למעשה כהתנגות מנייתית אלא שבנוסף לעלייה\ירידה בערך האגח ניתנת לקונה ריבית בשיעור מסויים ללא קשר בערך האגח שעולה\יורד האם התשואה הרשומה לאגח היא למעשה תשלום הריבית? מדובר בריבית לשנה? למשל באפריקה ישראל ראיתי אגחים בתשואה של 100% ויותר באחג אחד התשואה הייתה 999% מה הכוונה? תודה!
999 אחוז זה המיץ של הזבל לא לגעת

אג"ח

שאלה לגבי אגח
התנהגות אגח למעשה כהתנגות מנייתית אלא שבנוסף לעלייה\ירידה בערך האגח ניתנת לקונה ריבית בשיעור מסויים ללא קשר בערך האגח שעולה\יורד האם התשואה הרשומה לאגח היא למעשה תשלום הריבית? מדובר בריבית לשנה? למשל באפריקה ישראל ראיתי אגחים בתשואה של 100% ויותר באחג אחד התשואה הייתה 999% מה הכוונה? תודה!
אג"ח
אתה צריך לעשות הפרדה בין תשואה לפדיון לבין התשואה של האג"ח, כפי שרשמת אג"ח נותנת 2 סוגי תשואה (בנחה ומדובר באג"ח שמלשמלת ריבית שנתית): 1. תשואה בגין כל שנה לדוגמא 5%. 2. תשואה מהמסחר שלה שזה בדיוק כמו מניה - ביקוש ועצה.

doonga247

New member
למה נראה לך

שאלה לגבי אגח
למה נראה לך

מצב
הנושא נעול.
למעלה