שאלה לגביי מחלות

אלמוג 12

New member
שאלה לגביי מחלות

רציתי לדעת אני בין 24 ואני נימשך לגברים אבל אין לי ניסיון השאלה שלי האם אני יורד לגבר בלי קונדום יש אם זה בעייה?????

רותם ™

New member
../images/Emo54.gif תראה

כתבתי מאמר על מחלות מין - אתה מוזמן לקרוא מצד שני לעשות מין אורלי עם קונדום זה להיט, במילים עדינות. תחשוב עם עצמך ותראה כמה אתה מסוגל לסמוך על הפרטנר שלך לסקס. זאת אחת הסיבות לשכב עם מישהו כשאתם מתכננים משו רציני, ואז יש יותר סיכוי שיהיה איכפת לו ממך בניגוד לסתם סטוץ שמחפשים "לפרוק מתח" ולא תמיד איכפת להם להדביק. אומנם איידס היא המחלת מין הכי מוכרת ושנזהרים ממנה, אבל גם האחרות בכלל לא נעימות

Image of me

New member
יש סיכון גם במין אוראלי.

לא עושים מין אוראלי בלי קונדום, אלא אם כן שני בני הזוג נבדקו ולא שכבו מאז עם אף אחד אחר. וגם זה לא מספיק, כי יש אפשרות לאבחן הידבקות באיידס רק 3 חודשים אחרי קיום יחסי המין שגרמו להדבקה. ולכן חובה ששני בני הזוג ייבדקו לפחות שלושה חודשים אחרי שהם שכבו עם מישהו אחר בפעם האחרונה, ורק אחרי הבדיקה הזאת אפשר לקיים יחסי מין בלי קונדום.

Image of me

New member
נכון

אבל אם לא אוהבים, לא עושים. עם כל הכבוד, הבריאות היא מעל הכל.

Xboy123

New member
הממ לא הבנתי..

איך אפשר למצוץ קונדום!? זה גועל! א. כשיש מין אוראלי הזרע מגיע לקיבה ואז יורד.... אז לא קרה כלום! ונדבקים מאיידס רק כשהזרע בא במגע עם דם... (למשל כשזה אנאלי, הישבן יכול להיפצע בפנים, והזרע יבוא במגע ואז תהיה הידבקות) אז לא צריך קונדום באוראלי! ואם בכל זאת יש סיכון באוראלי אז אפשר להתאפק ולא לבלוע את הזרע!

Image of me

New member
גם במין אוראלי אפשר להידבק באיידס.

אני לא מומחה ולכן אני לא מתיימר לדעת במאה אחוז (אהמ אהמ...) אבל לדעתי זה נובע מכך שהזרע יכול לבוא במגע עם דם שנמצא בסדקים בשפתיים, וזה לא קשור לבליעת הזרע. אגב, גם אם אתה חושב שאתה לא בולע זרע, אתה עדיין בולע קצת, כי כבר בשלב מוקדם יחסית של האקט המיני מופיעה בקצה אבר המין טיפה של זרע. אני מסכים איתך שזה לא כל כך נעים למצוץ קונדום. אם זה מגעיל אותך, אז פשוט לא עושים מין אוראלי אלא אם כן שני בני הזוג נבדקו והם בני זוג בלעדיים.

yoavon1

New member
חבל שאתה מדבר שטויות ../images/Emo46.gif

קרה לך פעם שציחצחת שיניים וירד לך דם? אני אתן לך רמז - זה קורה לפחות ל- 20 אחוז מהאוכלוסיה כל יום... הפה שלנו מלא פצעים שאנחנו בכלל לא מרגישים... אתה רוצה לקחת את הסיכון? 10 אחז מהאוכלוסיה חולים במחלות חניכיים - אתה רוצה לקחת את הסיכון? עד הקיבה יש בדרך קולטנים של מערכת העיכול שסופחים נוזלים ישירות למערכת הדם - אתה רוצה לקחת את הסיכון? לא כל החלבונים נהרסים בקיבה - הרי הגוף שלנו ניזון מחלבונים - תה רוצה לקחת את הסיכון? טעם של גומי מפריע לך? אל תעשה מין אוראלי או תשתמש בקונדום בטעמים, אבל בטח אל תכתוב פה כאלה שטויות שבגללן אתה או אנשים אחרים יסכנו את עצמם ואת הפרטנרים שלהם

רותם ™

New member
../images/Emo54.gif רוצה כוס מים קרים?

אתה לא חייב לענות בכזאת נימה

yoavon1

New member
מצטער, אבל...

מעצבן אותי שאנשים חושבים שהם יודעים הכל הכי טוב... אתה לא מבין במחלת האידס - אל תתן עצות... טוב שהוא לא אמר שאידס פוגע רק בפסיבים... או רק בהומואים בכלל (80 אחוז ממקרי ההדבקה בעולם הם נשים סטרייטיות...). הנימה התייחסה לתופעה של הקלת הראש במחלה הנוראה הזו
וזה בסדר - עדיף לי שיעלב אבל לא יעשה שטויות, מאשר יפגע בעצמו מתוך חוסר ידע אמיתי, כי עם כל הנימה הזו, הבריאות שלו הרבה יותר חשובה

resputin

New member
You catch more flies with Honey

Than with Vinegar​
הוא טועה, אתה צודק. תחנך, תסביר, אל תצעק. תאמין לי, יקלט הרבה יותר טוב.

Image of me

New member
אני חושב שהנימה היתה מאד הולמת

והיא בדיוק הנימה שבה צריך לענות לבן אדם שכותב בפורום בבטחון מלא שטויות שעלולות לסכן אנשים. אם מישהו שקורא את השרשור הזה יילך לעשות מין אוראלי בלי קונדום בגלל שמישהו כתב שזה בטוח, אני לא חושב שהנימה תשנה הרבה.

Zenith87

New member
הבהרה ביולוגית

ספיגת חומרי מזון לתוך הגוף מתבצעת במעי הדק ורק שם. מעבר לכך אין לי עוד תיקונים.

רותם ™

New member
../images/Emo54.gif כמה לא נכון

במין אנאלי תמיד יש דם? לא, והוירוס נספג בגוף ונכנס למערכת הדם. ההבדל היחידי שבאוראלי יש פחות סיכון להידבק בגלל שהרוק הורג את הוירוס. פחות, אבל קיים. תדע שאתה לוקח את הסיכון

אקס בוי אל תדבר שטויות

יש המון שמקיימים מין אוראלי עם קונדום ולא בגלל שבא להם או שזה טעים.. וסתם לא שמו לקונדומים טעמים...

Xboy123

New member
גוצי תפסיק להיטפל אליי!

אולי יש כאלה שמקיימים מין אורלאי עם קונדום אבל אני אישית לא הייתי נהנה מזה, אולי זה שמוצצים לו... !

Image of me

New member
יש הבדל בין רצוי למצוי

גם אני לא נהנה מזה, אז אם אי אפשר לעשות את זה בלי קונדום, אני פשוט לא עושה את זה.

gadave

New member
בוודאי../images/Emo91.gifתמיד קונדום../images/Emo70.gif

הסיכווי לאיידס גם קיים בירידה, אומנם הוא באחוז קטן, אך קיים. לא משנה אך ולמה מתי ואיפה מכיר לא מכיר בטוח לא בטוח אולי כן אולי לא תמיד חשוב קונדום=זה בטוח יותר הידעת: זהירות מונעת אסון. מלבד איידס יש עוד מחלות מין, ויש מחלות אשר מגיעות במיוחד ממציצות.

moranu

New member
טוב אני חייב להגיד שנלחצתי

אז ככה עד השרשור הזה לא ממש ידעתי שאפשר להידבק ממין אוראלי (טוב ידעתי)אבל לא ידעתי שאפשר להידבק ישר ולא רק אם בולעים וזה ממש מלחיץ אותי

רותם ™

New member
../images/Emo54.gif הרבה קשור לאמון בבן זוג

ופי שהפנתי את אקסי, אתה יכול לקרוא את המאמר על המחלות מין ולראות מה עובר באורלי

למעלה