שאלה .לגביי מחיר של en 500

עמי חד

New member
שאלה .לגביי מחיר של en 500

מו דל 2002מחירון 12.000 רוצים 32.000 במצב מצוין המוכר טוען שאלו המחירים בשוק מה אתם אומרים

gray

New member
יש הרבה דגים בים.

אם הוא לא ימצא חן בעינך-אתה לא תקבל פי שלוש מהמחירון, אולי תקבל מחירון.

M O R M

New member
זה עניין של ביקוש והיצע לדעתי הוא טועה

מה שהמוכר טוען זה לגיטימי ונכון לעשות מבחינתו. אולם אתה צריך לקחת בחשבון שכאשר תרצה למכור סביר שלא תוכל לקבל אפילו מחירון . כך שאתה עלול להפסיד למעלה מ- 80% מכספך . לעומת זאת אם אכן האופנוע במצב מעולה אחרי אובראול עם מעט ק"מ יפיפה לעין עם עשרות תוספות ששוות 20000 ש"ח אזי יתכן ששווה לקחת אותו לבדיקה תחת האפשרות של מחיר מעט גבוהה יותר ממחירון - אולם למעלה מ- 200% ממחיר המחירון נשמע לי מופרך בכל דרך שתביט על הנושא. לא מומלץ!

wavelet

New member
עזוב מחירון

הוא לאו דווקא משקף. אין לי שום נסיון ב-EN או קאסטומים בכלל, אבל קצת הגיון. יש כרגע ביד-2 שמונה כלים מהדגם בטווח השנים 2000-2005. כך שקודם כל, זה לא כלי נדיר מאד. תחום המחירים המבוקשים מפתיע ברוחבו, ונע בין 20000-35000. זה כבר אומר שהשוק הזה כרגע לא מיוצב (אולי כי יש כלים עם היסטוריה מאד שונה, אולי כי לחלקם יש המון אביזרים נוספים -- אין לי מושג). אמנם מה שבן אדם מבקש הוא לא בהכרח יקבל, אבל בכל אופן, לא סביר שכ"כ הרבה אנשים מבקשים כפליים ממה שהם חושבים שיקבלו. 1) מסקנה: מחיר השוק הטיפוסי קרוב לודאי הרבה יותר מ-12K. 2) למה שלא תלך לראות בעיניים 4-5 מהכלים. תעשה את המתאם בין מה שמבקשים למה שאתה רואה, להיסטוריית הטיפולים וכו', תקבל תחושה אם המוכרים לחוצים -- כלומר האם הדגם קשה למכירה, ואז תדע מה באמת המחירים בשוק.

למעלה