שאלה לגביי ביטול עסקת ניידות

levyyosi

New member
שאלה לגביי ביטול עסקת ניידות

ערב טוב לכולם. אמש חתמתי על עסקת ניידות לחברת אורנג' מפלאפון. המספרים עברו הערב בשעה 17:30. דיברתי הרגע עם הנציג שסגרתי איתו איתו ע"מ לבטל את העסקה! הוא טוען שאין אישור. לפי מה שאני יודע יש לי 24 שעות לביטול עסקה ( בגלל שהם התקשרו ושאלו אם אני מעוניין לקבל הצעה אז זה כאילו זימנתי אותם) כרגע הם לא מסכימים לבטל. מה אני יכול לעשות? תודה מראש

תמר 232

New member
לא ברור

איפה חתמת? הם הגיעו לביתך? מה כתוב בחוזה שחתמת איתם?

levyyosi

New member
הם התקשרו אליי ושאלו אם אני רוצה

לשמוע הצעה מנציג שיגיע אליי הביתה ולאחר שבועיים הגיע נציג.

toltzin

New member
ניתן לבטל תוך 14 יום

אם הוא הגיע הביתה זה נחשב עסקת רוכלות ולפי החוק ניתן לבטל תוך 14 יום. אם הוא הגיע לעסק זה נחשב לעיסקה רגילה וניתן לבטל תוך 24 שעות

תמר 232

New member
תשובה

אכן מדובר בעסקה ברוכלות ולא משנה שאורנג' התקשרו אליך ואתה הסכמת. כעת יש להבחין בין שני דברים: 1. אם קנית פלאפון או מוצר אחר של אורנג' - אתה צריך להודיע על ביטול מיום עשיית ההסכם ועד 14 ימים מיום מסירת הממכר. 2. אם רק חתמת על הסכם שירות וניידות הרי שמדובר בשירות ולכן אם טרם ניתן השירות תוכל לבטל את ההסכם תוך 14 ימים מיום עשיית ההסכם. כאשר אתה אומר שיש לך 24 שעות לביטול עסקה - על מה אתה מסתמך? על שמועה? חוק? תקנה? נוהג? אין באמור לעיל משום תחליף לייעוץ משפטי.

ירוקה4

New member
משהו חשוב נוסף,

חשוב לדעת, האם אתה לקוח עיסקי או פרטי, אם אני לא טועה, ובהחלט ייתכן שכן, ללקוח עיסקי אין אופציה לבצע ביטול עיסקה תוך 24 שעות בעיסקת רוכלות, וללקוח פרטי יש אופציה לבצע ביטול עיסקה תוך 24 שעות.

תמר 232

New member
מהיכן

על מה את מסתמכת כשאת אומרת שיש אופציה לביטול עסקה תוך 24 שעות?

levyyosi

New member
תודה על התשובה

24 שעות לביטול עסקה זה לפי מה שאמר לי הנציג וגם בשירות לקוחות של פלאפון זה מה שאמרו לי. אז למה הם לא מוכנים לבטל את העסקה אז העסקה נחתמה ביום שני בערב וניידות המספרים נעשתה רק אתמול בערב? מה אני יכול לעשות כדי בכל זאת לבטל? תודה

שלום יוסי

נודה לך באם תפנה אל אגף קשרי לקוחות ברשת orange דרך המייל הבא (נא לציין את הכינוי בפורום בנוסף): [email protected] המשך שבוע טוב, אגף קשרי לקוחות פרטנר תקשורת בע"מ

למעלה