שאלה לבעלי נסיון

מצב
הנושא נעול.

benny10

New member
שאלה לבעלי נסיון

שאלה לבעלי נסיון
בחודש האחרון כמו רובנו אני מופסד כ-8 עד 10 אחוז בתיק האם לפי דעתכם כדאי עכשיו להכנס שוב באותו סכום בו אני מושקע וכך יותר מהר להחזיר ההפסד, ברור לי שעכשיו יקפצו חלק ויגידו שאפשר להמשיך ליפול אבל אם השוק יפול הלאה אז בעוד 15% נכנס שוב בהאותו צורה וננסה שוב לצמצם הפסדים הרי בסוף הירידות יפפסקו מה דעתכם?

תחכה עד שתתחיל מגמת עליה אם

שאלה לבעלי נסיון
בחודש האחרון כמו רובנו אני מופסד כ-8 עד 10 אחוז בתיק האם לפי דעתכם כדאי עכשיו להכנס שוב באותו סכום בו אני מושקע וכך יותר מהר להחזיר ההפסד, ברור לי שעכשיו יקפצו חלק ויגידו שאפשר להמשיך ליפול אבל אם השוק יפול הלאה אז בעוד 15% נכנס שוב בהאותו צורה וננסה שוב לצמצם הפסדים הרי בסוף הירידות יפפסקו מה דעתכם?
בכלל תתחיל בקרוב- זו דעתי

nirshats

New member
לא!

בכלל תתחיל בקרוב- זו דעתי
לא!
ואם המדד יזנק מחר 3% ואז ימשכו ירידות. תפסיד יותר ממה שהיית מפסיד אם פשוט היית נשאר. הבעיה בלחכות לעליות היא שאף אחד לא יודע אם זו "מגמה" או "תיקון טכני". כרגע השוק יורד. לדעתי לצמצם חשיפה. מי שבכל זאת חושב לונג לטווח ארוך , שיחלק את הכסף למנות קבועות ויקח מנה לונג כל ירידה (וכן יפטר ממנה בכל זינוק). ככה אפשר לצאת במצב טוב גם בשוק יורד. לא ללכת על כל הקופה לשום כיוון

yair24

Member
אני באמת מתכנן לעשות ככה.

שאלה לבעלי נסיון
מצד שני התיק שלי מורכב כרגע מ3% מניות ו97% מק"מ. לדעתי היום זה יום טוב לחיזוק והחזרת התיק ל5% מניות ו95% מק"מ שזה מה שהיה לי בהתחלה. אין לי בעיה שהבורסה תמשיך ליפול. אני משקיע רק כסף שאני יכול השקיע לטווח ארוך. נדבר עוד כמה שנים. אם אתה שואל אותי, מחירים שהיום נראים זולים ייראו בעתיד הקרוב יקרים. לדעתי נגמרה החגיגה בבורסה ולמי שעדיין לא שם לב אנחנו נמצאים עכשיו בשוק דובי אם לא בתחילתה של מפולת.

אתה צוחק?

מצד שני התיק שלי מורכב כרגע מ3% מניות ו97% מק"מ. לדעתי היום זה יום טוב לחיזוק והחזרת התיק ל5% מניות ו95% מק"מ שזה מה שהיה לי בהתחלה. אין לי בעיה שהבורסה תמשיך ליפול. אני משקיע רק כסף שאני יכול השקיע לטווח ארוך. נדבר עוד כמה שנים. אם אתה שואל אותי, מחירים שהיום נראים זולים ייראו בעתיד הקרוב יקרים. לדעתי נגמרה החגיגה בבורסה ולמי שעדיין לא שם לב אנחנו נמצאים עכשיו בשוק דובי אם לא בתחילתה של מפולת.
אתה צוחק?
אם אתה חושב שהבורסה תמשיך לרדת, למה אתה מוסיף עוד 2% לאפיק המנייתי?

יהושע 50

New member
שיטת מיצוע מחירים?

שאלה לבעלי נסיון
שיטת מיצוע מחירים?
לדעתי, אחת הדרכים הבטוחות והמהירות לפשיטת רגל.

yair24

Member
אל תקצין

שיטת מיצוע מחירים?
לדעתי, אחת הדרכים הבטוחות והמהירות לפשיטת רגל.
אל תקצין
כמו כל דבר אם עושים אותו נכון אתה לא תפשוט רגל. אם אתה מנהל תיק שמכיל מניות ואג"ח ואז פעם בכמה זמן אתה מחזיר את האפיקים לאחוזים המקוריים ובנוסף אתה מנהל את הסיכון שלך כמו שצריך מה שאומר שאתה משקיע, רק את מה שאתה מוכן להשאיר לטווח ארוך, אני לא רואה פה שום סיבה לפשיטת רגל. כמו כל דבר צריך לדעת מה לעשות ואיך לעשות. אני מסכים שאם הכנסת 80% מהכסף שלך למניות וכשמתחילה ירידה אתה מכניס את ה20% הנוספים שלך בלי ניהול נכון של סיכונים, אתה באמת תפשוט רגל. אבל זה נכון בכל מקרה שבו אתה עושה דברים שאסור לך לעשות.

benny10

New member
תודה לכולם

שאלה לבעלי נסיון
תודה לכולם

מצב
הנושא נעול.
למעלה