שאלה לבנות...

tutina78

New member
שאלה לבנות...

הי, חדשה כאן בפורום ויש לי שאלה לבנות. מה דעתכן על גברים מבוגרים במיטה והאם יש לכן נסיון בתחום. כשאני אומרת מבוגרים אני מתכוונת לבני 50 +/-. אני מתארת לעצמי שיש שיתקצפו על ההגדרה של בני 50 כמבוגרים ובכל זאת. פשוט יש מישהו אצלי בעבודה שמטריף את חושי ודמיוני ואני תוהה מה יקרה אם אכנס איתו למיטה האם הגישה למין תהיה שונה, תפקוד לקוי וכו'.

ohadz

New member
ברורררררררררר../images/Emo124.gif

שמעת? לפי דבריה, יש לך עוד 20 שנה בשקט (טוב נו, טיפה פחות
)

יש גברים מבוגרים

שנראים מעולה...מטופחים וסקסים בטירוף... אני מניחה שניסיון החיים שלהם גם גדול יותר, הם לא יתרגשו משטויות ולדעתי זה נחמד בתור התנסות- לא יותר.

tutina78

New member
אני אוהבת

מין סוער השאלה היא אם בגילאים האלה יש אנרגיות,, פתיחות וגמישות במפרקים

אי אפשר להכליל

ישנם גברים מבוגרים שהכושר הגופני שלהם תקין יותר משל גבר בן 20 ... אבל את יודעת, אם לא תנסי לא תדעי...

tutina78

New member
מה שנכון נכון

אני צריכה לנסות. טוב, נעבור לשלב הפיתוי...

גמלי מובגרים עושים את זה בהחלט../images/Emo99.gif

ואם זה נחשב...בןזוגי מבוגר ממני ב8.5 שנים, הכרתי אותו כשהייתי בת 24, כעת הוא בן 43. והכושר שלו טפו טפו טפו עולה על כושרם של צעירים רבים ושמנמנים מידי שמסתובבים כבר בתואר ראשון עם כרס סטודנטים קטנה ומעידה על מה יקרה בהמשך
הוא חתיך מדהים, עושה המון ספורט, וההבדל היחיד הוא מצב העור ושיער השיבה. לצערי הוא לא שמר, לא שומר וגם לא ישמור על עורו מפינ השמש וזה ניכר

tutina78

New member
כן כן. יש בהם משהו

מין חרמנות שקטה כזו שחודרת וכובשת ולא משהו מתפרץ ומופגן. אבל גם צעירים עושים לי את זה בהחלט!!!!!!!

איזה חרמנות, לי הם תמיד שיחקו אותה אדישים..

אה...חוץ מאלה שלא מצאו חן בעיני והתחילו איתי...היו כמה כאלה, אבל בפירוש הרבה יותר מידי זקנים. אני אוהבת זקנים חתיכים בלבד. על כרס למשל אני ממש לא סולחת. לא לזקנים ולא לצעירים. כרס, עגילים וקעקועים-לא במיטתי.

tutina78

New member
חתיכות לכשעצמה היא לא פקטור

יש בחורים שמשדרים אנרגיה מינית מטריפה וזה משהו שרואים בעיניים. חיוך כובש, הומור וכמובן בלי כרס ו.. קרחת. אני לא אוהבת מקריחים

איזה הגדרות... אין חוקים..

ואם תפגשי מישהו עם כרס קטנה (לא שמן) מקריח, אבל בעל סקס אפיל. מצחיק וכובש.. זה ישנה הכרס והקרחת??? תענו לעצמכם, ד"א אין לי כרס ואני מגלח את הראש מסיבות טכניות (ספורט)

Baby Doc

New member
מישהו כמו הבחור הזה?

פטריק סטיוארט, הידוע גם כקפטן ז'אן-לוק פיקארד

למעלה