שאלה לבנות

Butza

New member
זיוף קולטים מהר.

בחיי, ניסיתי לזייף בחיים שלי, באמת שניסיתי, אבל זיוף זה אחד הדברים הכי שקופים שיש! איך אתם לא מרגישים
אי אפשר לזייף, באמת שאי אפשר לזייף ולהשאיר רושם טוב..

EROTOMANIA

New member
טטה! אני זייפנית טובה.

וזה כמובן לא משהו שמתגאים בו. אבל גם כשאני גומרת באמת בקושי קולטים את זה

גם אם יש לו זין גדול

זה לא אומר שהוא טוב במיטה... למרות שתמיד אפשר להיות למעלה
חוצמזה אני מסכימה בהכל כרגיל.. הרי זו את

מתניק16

New member
שדיים כן משפיעות על אוגזמה

הייתה פעם אחת ששיחקתי לחברה שלי בשדיים והיא גמרה כמו שהיא בחיים לא גמרה...

EROTOMANIA

New member
דיי, עזבו אותי, אמרתי "לי אישית"

ואני אישית!!!!!!!!!!!!!!!!!! גומרת רק מחדירה וזין קטן פשוט לא עושה את העבודה, טוב? אז אל תתנפלו עליי, סעמק.

Forever NemeSh

New member
ממממ....

כמה זה באמת חשוב? זה חשוב. גם גודל גם עובי לדעתי. עובי עושה את ההבדל המון פעמים. אני יודעת על עצמי, שאני מסוגלת לעצור אקט עוד לפני שהתחיל אם לבחור יש באמת קטן. ואם הוא לא מפצה על זה בשום דרך אחרת.. סיונרה.
בכל אופן, זה גם תלוי מי הבחור. אם זה מישהו קרוב אליי וחשוב או אם זה יתפתח לרציני אז אפשר להתפשר. סטוצים וכאלה, כן, מפריע. יום טוב

B l a c k tears

New member
אם מסוגלת לעצור אקט באמצע

כי לבחור יש קטן? וואו,זה אחד הדברים המגעילים ששמעתי.

TheOrion

New member
מגעיל? למה מגעיל?

אם הבחורה לא נהנית, אז היא תמשיך עם זה? סטוצים = סקס להנאה. אם היא לא מצליחה ליהנות מזה, שתפסיק ותלך. בדיוק כמו שאם הגבר לא ממש נהנה, גם הוא יכול להפסיק וללכת.

B l a c k tears

New member
היא לא אמרה את זה

היא אמרה שהיא לא תתחיל את האקט אם לבחור יש קטן. הדבר הראשון שעלה לי לראש זה שבאמצע חירמונים הוא מוריד ת'מכנסיים והיא מסתכלת על האיבר [P: ] במבט מזלזל,קמה והולכת. לא נשמע *קצת* אכזרי?

clarkkent100

New member
בטח

מסכן, את יודעת אחרי זה איך הוא ירגיש? מה זאת אשמתו שיש לו קטן, ועוד לקום וללכת אחרי שהיא רואה לו והם עומדים להתחיל? חוצפה.

SANGUSUGA

New member
נשמע אכזר? נשמע מוכר...

לא לי, אבל אם אני לא טועה זה היה ארבל שסיפר שהוא עשה את זה לבחורה (לא כי הוא גילה שיש לה קטן... :p). שבאמצע פשוט קם והלך.

זה נשמע ממש מצחיק.

כמה טוב שאני לא צריך לחשוש מכזה מצב...אני מקווה שילד הבר מצווה שהתחיל את הנושא לא יכנס לפאניקה ממנה רק.

למעלה