שאלה לבנות הבונות

פינטו 6

New member
שאלה לבנות הבונות

כבר 4 שנים אני עם בניה בחודשים האחרונים בערך הבניה התחילה להתרומם ולא אחרי שלשוהשבועות אלה ממש אחרי שבוע. הבחורה שבונה לי חשבה שאלי החומר אז היא החליפה חומר לא עזר היא חשבה שאולי זה הסילר אז עשינו בלי סילר עדין לא עזר היא אמרה שאולי הגיע הזמן להחליף את הבניה להוריד ולתת לציפור לנשום ואז לבנות שוב. אני ממש מיואשת. והיא יאמר לזכותה מאוד סבלנית. מה אתן מציעות לי???? לא רוצה להוריד את הבניה תודה לכן. ויש כאן עבודות ממש יפות של הבנות.

אוריים

New member
ציפורנים לא נושמות

לפעמים יש תהליכים בגוף שגורמים להתרוממויות הורומונים, לקיחת תרופות, לחצים, שינוי תזונה וכו' תנסי לבדוק מה שינית... ואולי אם לא תהיה ברירה ללכת לבונה אחרת

shlomitgueta

New member
תקנו אותי אם אני טועה בבקשה

המדריכה שלי אמרה שזה לא קשור לציפורניים שלא נושמות...

shlomitgueta

New member
הבנתי, דרך אגב גם לי היתה

מודליסטית שרק לה היו התרוממויות, קראתי לבונת ציפורניים ותיקה שאין בעבודות שלה התרוממויות, והיא בנתה לה על מנת שנבדוק אם אכן זו בעיה שלי וגם לה היו התרוממויות. אז לפעמים זו בעיה הורמונלית בוודאות.

ציפורניים לא נושמות... הן צומחות כי מתחתן יש

את מיטת הציפורן וכלי דם !!!! אם היא היתה נושמת היה כואב לנו כשהיינו גוזרים אותן או משייפים. לדעתי האישית והמקצועית פעם בשנה בערך צריך להחליף לסט חדש.....למה ???? כי בכל מילוי שאנחנו עושות אנחנו בעצם מצפות את הציפורן הטבעית שלנו כאשר עושים בניה חדשה ומדביקים טיפסים הטיפס אחרי 4-5 מילויים מסתיים ובעצם אנחנו מניחים חומר על הטבעית ועל החומר מהמילוי הקודם !!! כן מומלץ להוריד את הבניה ולעשות סט חדש פעם בשנה שנה וחצי ( בטח לא 4 שנים......אחותנו נסחפנו קצת ) ולא משנה אם את עושה סט חדש במקום או חודש אחריי *** מה שכן כאשר מורדים את הבניה ונשארים בלי ציפורניים מלאכותיות הציפורן הטבעית כואבת מכל נגיעה ומאוד מאוד רגישה בערך שבוע שבוע וחצי הן לא מחזיקות מעמד בצמיחה הטבעית לפחות 4 חודשים וצריך לטפח אותן בשמן ומחזק ציפורניים מכאן השיקולים הן שלך בלבד.......בהצלחה !!!! שבוע קסום לכולן......

shlomitgueta

New member
הילי, שאלונת...

לא הבנתי עדיין למה צריך בנייה חדשה? נכון שהטיפס בעצם כבר לא קיים אחרי זה, ונכון שעושים על המילוי הקודם, אבל מה רע במילוי הקודם? הוא פחות טוב/חזק/מצהיב? מה החסרונות? ולדעתי האישית וממה שלמדתי בניה ללא טיפס היא יותר חזקה מבניה עם טיפס כיוון שכל עובי הציפורן הוא אקריל, ואקריל חזק יותר מטיפס. נא האירי את עיני עם הידע העשיר שלך והרחיבי את שלי חחח :)

בניה ללא טיפס ממש לא יותר חזקה ...כנסי

נתחיל בזה שהשאלונת שלך הסתכמה בכמה שאלות חחחחח אני צוחקת .....בכיף ובאהבה תמשיכי לשאול עכשיו לשאלונת שלך..... אין שום דבר רע במילוי קודם השאלה כמה זמן כבר הבניה נמצאת על הידיים עם אותו הסט בניה ישנה נוטה להצהיב מכיוון שהציפורניים הטבעיות שלנו הן בגוון צהבהב החומר מתיישן על הציפורן ואז משפיע גם על הצבע הטיפס עצמו נותן בסיס טוב וחזק לחומר ולכן אנחנו מניחים אותו רק עד מרכז הציפורן בכדיי שיהיה חצי בסיס טבעי של הציפורן וכמובן האורך שמחוץ לציפורן הטבעית . כך שבניה ללא טיפס ממש לא יותר חזקה אלא אם את באמת מקצועית ויודעת איך לעבוד עם תבניות ועם אקריל נטו !!! אני אישית אוהבת יותר את הטיפס כי הוא נותן בסיס טוב וחזק ואני עובדת בשיטה המשולבת או בג'ל הלא הטיפס יוצא החוצה כאשר הציפורן צומחת ואחריי 4-5 מילויים הטיפס נעלם והטבעית הופכת לבסיס כידוע לא כל הלקוחות שלנו עדינות עם הציפורניים שלהן . מקווה שעזרתי ....אם יש לך עוד שאלות תרגישי חופשי יקירתי..... המשך שבוע קסום.....הילי

shlomitgueta

New member
תודה הילי. וכן התכוונתי למקצועיות שבונות

עם תבנית ורק אקריל. אני אוהבת תבניות ואקריל נטו. כמובן שחשוב לא להזיז את התבנית עד שמייתבש ואז זה יוצא ממש חזק. וכן ענית לי על ה"שאלונת" תודה

למעלה