שאלה לבנות גיל ה20+

תמיד אמרתי ששנתיים פלוס מינוס

וככה היו רוב בני הזוג שלי, לרוב באותו השנתון, כמה חודשים יותר או פחות. דווקא בעלי מבוגר ממני ב5 שנים, ואני מודה שבהתחלה אכלתי על זה סרטים.

Optimistic Girl

New member
מישהו בגיל ...

בגיל אפס לדעתי זה מתאים

המבין יבין...

בקצרה,
למה קשה לך עם הגיל שלך?

בקשר לסקר,
אני הייתי רוצה מישהי שמתאים לי בהתאם לאסטרולוגיה הסינית , ז'א בן 28 או גילאים אחרים, שאין לי כוח לחשב כי כרגע לא מעניין אותי.
בגדול לשנת נמר מתאים כ3 סוגים אחרים של 'חיות'

ככה שזה לא רק הגיל, אלא ההתאמה האסטרולוגית
ואז בודקים את המשפחה 'בשיניים', אם אין להם מחלות גנטיות, כדי שהילדים יהיו בריאים...
ואז בודקים את הבחור, אם אין לא פתולוגיות נפשיות
ואז כבר אלוקים גדול

העדפה שלי שיהיה בוגר בגיל, עד גיל 39 לערך,
אחד שיש לו שאיפות גדולות <וגם מיישם אותן>
ואחד שרוצה ילדים והקמת משפחה
ושהמילה חתונה לא מפחידה אותו

בני גילי הם ילדותיים <לא להתנפל עליי> ילדותיים בקטע טוב

של לבלות ולא חושבים על חתונה...
זה בסדר גם אני לא חושבת על זה, אבל כשאחפש בנזוג אז אצלי זה יהיה ישר לדבר על הקמת משפחה וכו', זה חשוב לי.

Purple Mushroom

New member
למה לא להכיר בשנת הדרקון(2012)

מישהו או מישהם שהם גם באותו מזל סיני? מזל דרקון?
...

לי זה לא באמת משנה..

אני אעדיף לא לצאת עם מישהו שצעיר ממני נגיד ב5 שנים ויותר כי הראש מתנהל אחרת, אבל מהטווח הזה ממש לא ישנה לי, כל עוד יש לנו מטרות משותפות.

אני לא אצא עם מישהו קטן ממני

ומעדיפה לא בגילי (למרות שלא מיידית אפסול)... בקיצור מעדיפה מישהו גדול ממני. אני בת 27, וההעדפה היא גברים בגילאי 29-33

Purple Mushroom

New member
מי בא לאבא'לה?

אני גם רוצה להגיב, למרות שאני לא ילדה בת 14 או 18. למרות מהצד ההכרותי השני, הצד הגברי שלי. (למרות שאני גם מאוד מחובר לצד הנשי שלי לפעמים):

באיזה גיל אתן רואות את הבנזוג האידיאלי שלכן ? אין גבול, מגיל 18 חוקי.

בגילכן, או אולי גדול יותר או קטן יותר ? יותר קטנה.

בנות כמה אתן ובן כמה אתן מעדיפות אותו ?אני בן 36. ומעדיף אותה מגיל 18 עד הגיל שלי. התפשרתי בחיי על נשים מבוגרות, ויכול להיות שבעתיד, אתפשר שוב. (אמא שלי מנסה לשדך לי גרושה פעם שניה, שגדולה ממני, בת ארבעים פלוס. ).

הדיעה שלי בקשר להכרויות כבר ידועה בפורום. ומסתמך על ידוענים מההיסטוריה, כמו לאחרונה (זמר חתונות 2): החתונה המתוקשרת של נירו לוי (בן 41), עם בחירת ליבו, פליטת ריאליטי בת כ23, טענו שזה 19 שנים הבדל.
יש לציין גם את צ'ארלי צ'אפלין, שהחתחתן רק עם בנות 18 או 17, כ-3 פעמים או 4 פעמים בחייו.
יהורם גאון. (20 שנים יותר צעירה). וודי אלן.
(פעם הבמאי רם נהרי-3 סרטים עשיתי איתו, השווה אותי לוודי אלן, כנראה רק בגלל הקרחת). וודי אלן "יחסי עם המוות נשארו אותו דבר, אני עדיין מתעב אותו ושונא אותו"- נקודה להשראה.

אני , מאז שנכנסתי לתפוז, ניסיתי ורציתי להכיר חברה, למטרת זוגיות רצינית, מאז גיל 24 וחצי, כשהייתי ממש חסר ניסיון ובתול בתחום. ב10 שנים הראשונות זה לא הצליח ממש.
מחכה להזדמנות, אולי ב-10 שנים השניים, או השלישיים, מקסימום נפתח כרטיס במוטק'ה. שמעתי שהרבה כסף עוזר, אז מנסה לפתח את הקריירה שלי, כל פעם מחדש. יש לי עוד 31 שנים עד הפנסיה. ועם תוחלת החיים ואיכות החיים תעלה, אז כנראה עאבוד קשה גם יותר שנים מזה. אולי עד גיל 70.
בתכלס, באופליין ובמציאות, היו לי קשרים רציניים, עד לאחרונה, עם כמה נשים (ילדות), יותר מבוגרות ממני.
ונסיים בשיר
...
"לדני יש סימפטיה לנשים מבוגרות.. אבל , חבל, איזה מין מזל, יושב על הספסל ליד השופרסל"

קלאסיקה של האייטיז !
.

Thumpers

New member
בן זוגי האהוב

והאידיאלי, מבוגר ממני בשנה וחודש בדיוק. :)

למעלה