שאלה לא יודע אם זה המקום הנכון

fireforge

New member
שאלה לא יודע אם זה המקום הנכון

עברנו דירה וגילינו שעברנו כנראה לגור בכלא השרון (לדעתי שם יש פחות חוקים אפילו) מבחינת חוקי הועד
הבניין כולו מסתבר מרושת במצלמות אבטחה ויש אדם אחד מבוגר שכול היום יושב וצופה (דייר לא שומר ) שזה כבר מטריד אותי שבן אדם יושב וצופה בילד שלי משחק כול היום למטה מילא היו נותנים גישה למצלמות לכול הבניין אבל לא
רק אותו אדם בנוסף יש לה 1001 חוקים בפרוטוקול שלהם בכול נושא ודבר ראינו בפרסומים של הועד לפני כמה חודשים שמישהו "נתפס" על חם במצלמות זורק זבל שלא בפח הנכון כמובן שרשמו עליו בקבוצה של הבניין בצורה מאוד חריפה בסגנון
"בניין זה אינו מקומך מקומך לא בין בני אדם" ואיימו שיפרסמו ברבים (בבניין) את תמונתו
מצטער אבל גם אם אותו אדם שם בפח הלא נכון הרמה הזו פשוט הרגה אותי של איומים הפצת תמונה מה זה זה חוקי כול זה ? כבר קיבלתי מכתב חריף בדואר על זה ששמתי את הקרטונים של הסופר בתוך הפח ולא מחוץ לפח
מפחיד לנשום פה בלי שיצלמו אותך ויפיצו ברבים מה עשית

מצטער הייתי חייב לשחרר איפה שהוא את זה כי זה פשוט הזוי !!!!!!!
שאלתי מבחינה חוקית מה כן ועד יכול לעשות ומה כבר עובר את הגבול מבחינת סמכותו

שלא תטעו אין לי בעיה עם המצלמות בכיף זה חשוב אבל לדעתי צריכה להיות גישה לכלל הדיירים ולא לבן אדם אחד שכנראה לא עובד ויושב וצופה כול היום באנשים ממש האח הגדול פה פחד ... חח:)

מצלמות

למיטב ידיעתי יש חוק שאוסר הצבת מצלמות פרטיות במרחב ציבורי .
במקרים חריגים ניתן ובתנאי כי המצלמות יכוונו לנקודה ספציפית : חנית רכב , דלת כניסה

bennycom

New member
פשוט תבקש

האם ביקשת את הכתובת לצפייה במצלמות האבטחה? תבקש, אני לא רואה סיבה שהוועד יסרב לך...ואם יסרבו תנסה לארגן את כל הדיירים שיבקשו ואז לא תיהיה לוועד ברירה אלא לתת לדיירים את הכתובת, אני מניח שאתה לא היחיד שזה מפריע לו.

בזמנו כאשר התגוררתי

בבנין שכזה, היה לכל דייר ערוץ בטלוויזיה בו ניתן היה לצפות בכל מצלמות האבטחה.
רוצה לומר, לכל דייר היתה גישה למצלמות דרך הטלוויזיה, אבל זה היה בחו״ל שם החוקים היו שונים בכל העניין הזה.

צריך לבדוק מה אומר החוק בארץ לגבי העניין.

משקיע בב״ש

למעלה