שאלה לאת"איסטים

שאלה לאת"איסטים../images/Emo3.gif

הפרסום במערכת תחת המידע האישי הוא סופי ומוחלט אחרי פקטורים (אם יש כאלה)/תקנון וכו'? עזרו לי להרגע אחרי שמישהו די עצבן אותי בקשר לזה!

Atenolol

New member
כן

אבל תוכלי דרך אותה מערכת להציץ גם בסריקת המחברת שלך (תמורת 4 ש"ח). הציון שעל המחברת הוא בדרך כלל ללא הפקטור.

הייבי

New member
סופי ומוחלט

כולל: פקטורים, תקנונים, מיטיבים, עבודות, בחנים וכו'. אפשר להוריד סריקה של המחברת לראות כמה קיבלת רק על המבחן, אם זה מעניין אותך.

כן,

אבל אני דוקא רוצה לראות את הסופי, כי בנתיים קבלנו טבלה עם הציונים וגם ראיתי את הבחינה שלי, אבל אנשים העלו השערות שיהיה פקטור שלילי.. טוב כנראה זה יתבהר רק בראשון שזה יתעדכן במערכת. זה ממש מוזר שיש סריקה אבל אין ציון :\ תודה לשניכם!

הייבי

New member
לא הבנתי איזו טבלה קיבלתם

אם זה מה שתולים בפקולטה על הלוחות יש שם את הציון הסופי. אם זה משהו שהמתרגלים שלחו עם רק ציוני בחינה אז אין מה לעשות אלא לחכות..

למרות

שזה גם ציונים משוקללים ולא רק ציוני המבחן, אבל עדין יש שחושבים שיהיה פקטור שלילי (לא שהממוצע יצא היסטרי, לדעתי לא יהיה.. קיצר נראה)

הייבי

New member
אם הממוצע בין 77 ל-81 לא יהיה פקטור

אם הוא מעל אז בד"כ צריך להיות פקטור.

הייבי

New member
סיבה אפשרית-

אם יש פחות מ-25 אנשים אין תקנון ואז הממוצע יכול להיות מעל.

טוב אז בדקתי

במועד ב נבחנו מעט יותר מ25 והממוצע בו היה 81, במועד א' הממוצע היה 80.2, והשקלול של שניהם כפי שמופיע במערכת הוא 82.65 וכמו שאמרתי לא עשו שום פקטור..

silverhawk

New member
העלילה מסתבכת...

יכול להיות שהממוצע שראית הוא טרם שקלול העבודות (למרות שזה לא סביר)? אחרת אני ממש לא מבין את זה. (אבל רואה שאף אחד מהמועדים לא עבר את ה-81?
)

כפרע, הממוצע

הוא זה שמופיע תחת ההתפלגות במידע האישי. אז הוא עם עבודות!!!
וכן אבל החישוב הכללי נותן שזה כן יעבור

silverhawk

New member
נשמה, מאיפה לי מאיפה לקחת את הנתונים?

ועדיין לא ברור לי כל הסיפור הזה, אבל תמשיכי לצדוק בדברים כאלו.

עיניים../images/Emo3.gif

בהתפלגות במידע אישי, כאילו דה?! לפני שמגיעים למסקנה כה קשה, מרחיקת לכת ומקוממת שיהיה פקטור שלילי, יש לבדוק את הרקע, להצליב עם ממוצעים של מבחנים קודמים, לעשות ניתוחים סטטיסטיים (טוב על זה ויתרתי..) ואז להגיע למסקנה מאובחנת ומדויקת. ובקיצור- בגלל זה צדק מי שצדק

sacrament

New member
פקטור ניתן על כל מועד בנפרד!

אם באף אחד מהמועדים זה לא עבר את ה-81 אז אין פקטור...

למעלה