שאלה לאחיות שהיו בביקור בויניפג

irena1426

New member
שאלה לאחיות שהיו בביקור בויניפג

שלום רב לעונים,
בקשר לביקור בויניפג, איך אני צריכה ל"חפש" מעסיקים פוטנציאלים במקום?
לאן כדאי לגשת ואיך להציג את עצמי -"שלום שמי... אני אחות מישראל והייתי רוצה לברר האם הייתם מוכנים להעסיק אותי" משהו בסגנון הזה?
אשמח לקבל המלצות בעניין זה ועל הביקור בכלל.
אנחנו מגיעים לשם ביום רביעי, הקהילה ובתי עסקים פתוחים שם בימי שישי, שבת?!

תודה מראש לעונים

mara111

New member
פגישה בויניפג

כמה זמן חיכיתם עד שזימנו אותכם לויניפג , אתם לפגישה עם דליה?

irena1426

New member
כן אנחנו לדליה

מרגע שליחת המכתב הראשון ועד להזמנה לביקור לקח בערך שנתיים.

mara111

New member
פגישה

את מתכתבת איתה עצמאית או דרך עו"ד לענייני הגירה ?
סליחה על המון שאלות אני פשוט גם באמצע תהליך רוצה לדעת כמה זמן זה לוקח

irena1426

New member
אנחנו מתכתבים איתה ישירות בלי עו"ד

לדעתי העו"ד מיותר אם אפשר להתאמץ טיפה יותר ולעשות בעצמנו. אפשר למצוא בפורום המון מידע וגם באתרים של הפרובימציה והקהילה

mara111

New member
פגישה

תודה .
ואגב אם את אחות חוטפים לעבודה בקנדה , אחותי חיה שם והיא עובדת בקופ"ח אז אין לך מה לדאוג לגבי עבודה

necaca

New member
קופ"ח???

עובדת בתור אחות בקופ"ח? זה עוד לא שמעתי!:) אולי את טועה?

mara111

New member
פגישה

היא מזכירה רפואית בקופ"ח אבל יש לה כמה חברות שהן אחיות והיגרו וישר מצאו עבודה בבתי חולים .
יש דרישה לאחיות

00010001

New member
לא נראה לי שתוכלי להפגש עם מעסיקים

מכיוון שעיסוק בסיעוד דורש רישוי פרובינציאלי ואף אחד לא יעסיק אותך לפני שתסיימי אותו.

זה תהליך ארוך ולא פשוט עם מלא דרישות. כך שכדאי שתתחילי להתעניין בנושא. זה גם יעשה רושם לא טוב אם בכלל לא תדעי שיש צורך ברישוי.

בהצלחה!

נ.ב. אני לא בתהליך לוויניפג

האם לא התחלת מייד עם קבלת ההזמנה או קודם

לשלוח מסמכי השכלה וניסיון לקולג' לאחיות בוויניפג? הדרך להראות את יכולתך להצליח היא להציג מאמץ ללימוד אנגלית או אנגלית טובה, ולהראות שאת מכירה היטב את תהליך הרישוי לאחיות ושהתחלת באופן אקטיבי להתראגן לקראת קבלת אישור להיבחן. את לא תוכלי להיבחן כניראה לבפני שתגיעי לקנדה, אבל אם תראי פעילות נמרצת לקראת השגת הרישון זה יועיל. כיוון שלהשיג רישיון לוקח בין שנה לשנתיים, את צריכה להראות שהמשפחה תוכל להתפרנס. לכי לשיחה בכמה בתי אבות כדי להראות שתוכלי להתקבל לעבודה כמטפלת בקשישים עד שתקבלי את הרישיון, ושבדקת מה נדרש ממך כדי לקבל עבודה כמטפלת בקשישים. אם את באה עם בעלך, ייתכן שיש לו מקצוע שאפשר להראות שהוא התחיל לחפש מודעות דרושים, והלך לבקר במקום עבודה או שניים כדי להתרשם מסיכויי התעסוקה. להזכירך בוויניפג אין אבטלה ויש מחסור בעובדים.

urirUS

New member
במניטובה אי אפשר להתחיל רישוי לאחיות לפני PR

irena1426

New member
התחלתי להתעניין על נושא הרישוי עוד לפני כן.

הבעיה במניטובה שלוקח שנתיים עד שמקבלים הזדמנות להיבחן. ביקשתי ערכת מידע מקולג' האחיות באונטריו (CNO)
אנחנו אמורים להגיע לביקור בתחילת יוני, מבחן הרישוי יהיה ב 5 ליוני, אני מקווה שאוכל להיבחן שם על הדרך. זה נשמע יותר מדי טוב אך אולי זה יצליח לי ...
הבעיה ששמעתי שלוקח להם כמה חודשים טובים להשלים את כל תהליך הבחינה של המסמכים הנדרשים. בגלל זה רציתי קצת מידע מאחיות שעברו את התהליך שייפרטו קצת...

necaca

New member
סליחה שהתערבתי

כבר עברת את כל ההליך מול CNO וקיבלת אישור להבחן? את עברת "assessment" או שלא נתבקשת? אישרו לך את השעות? הצגת IELTS שמספק אותם? או שבטורונטו זה נשאר 6.5 כללי כמו שהיה? לא נדרשת לקחת הכנה? או שלקחת דרך האינטרנט? אני מאוד אודה לך אם שתפי אותי באיזה שלב את מול CNO או CNA?

irena1426

New member
אני בשלבי גישוש

רק קיבלתי מהם את ערכת המידע, עשיתי IELTS וקיבלתי 6.5 זה לא מספיק לכן אני צריכה להיבחן שוב (ביום חמישי הבא). הכנה אנ מתכננת לקחת בארץ כי לא נראה לי שאוכל ללמוד לבד...
מה איתך? באיזה שלב את נמצאת?

dannyk27

New member
כל מה שאמר המושבניק ועוד

גם לטפל בקשישים צריך תעודה מקומית (אפילו להחליף להם חיתול)., ללא תעוד אפשר לכל היותר לשבת ולדבר איתם,

necaca

New member
http://www.cno.org/en/what-is-cno/regulation-

אם הבנתי נכון גם כאן דרוש מעמד אחרת לא יתנו לגשת לבחינה?

necaca

New member
לצערי

התואר שלי הוא לא בסיעוד לכן אני לא יכולה להתחיל את ההליך מול CNO . במניטובה כפי שידוע לך אין אפשרותת להתחיל את ההליך לפני קבלת פרמננט רזידנס. אני לקראת הביקור לכן החלטתי להתרשם מהמקום בטרם אשלם 40 000 למכללה למנהל עבור התואר:)

למעלה