שאלה לאבנריקו שלנו, למה את חוזר כל הזמן על השקר שלך שנתניהו מסר את הר הבית לפלסטינים?

marabo

Well-known member
הרי כולם יודעים שמשה דיין מסר אותו לווקף ורבין נתן לירדנים המנהלים אותו בפועל ועל פיהם יישק דבר שם כפי שכל אחד יכול לראות בהסכם עצמו עליו חתם השיה"ק שלכם מתוך אתר הכנסת
והציטוט הוא מתוך סעיף 9.2 מההסכם עליו חתם השיה"ק
ישראל מכבדת את תפקידה המיוחד הקיים של הממלכה ההאשמית של ירדן במקומות קדושים מוסלמיים בירושלים. בשעה שייערך המשא-ומתן על מעמד הקבע, תעניק ישראל עדיפות גבוהה לתפקיד הירדני ההיסטורי במקומות קדושים אלה.

אם כן, מדוע חוזר אתה על שקר זה? האם סבור אתה שלאחר שתחזור עליו 5463 פעם אז בפעם ה 5464 הוא יהפוך לאמת?

שחר 676

Well-known member
מנהל
הרי כולם יודעים שמשה דיין מסר אותו לווקף ורבין נתן לירדנים המנהלים אותו בפועל ועל פיהם יישק דבר שם כפי שכל אחד יכול לראות בהסכם עצמו עליו חתם השיה"ק שלכם מתוך אתר הכנסת
ישראל מכבדת את תפקידה המיוחד הקיים של הממלכה ההאשמית של ירדן במקומות קדושים מוסלמיים בירושלים. בשעה שייערך המשא-ומתן על מעמד הקבע, תעניק ישראל עדיפות גבוהה לתפקיד הירדני ההיסטורי במקומות קדושים אלה.

אם כן, מדוע חוזר אתה על שקר זה? האם סבור אתה שלאחר שתחזור עליו 5463 פעם אז בפעם ה 5464 הוא יהפוך לאמת?
כי הוא כזבן כמו רובם המכריע של השמאלנים

מי שלא צודק חייב לעוות את המציאות , לפזר מסכי ערפל , להפיץ שקרים מלאים או חצאי אמיתויות שברוב המקרים גרועים משקרים מוחלטים.

כך מתנהגים רובם המכריע של השמאלנים - חלקם מכזבים במודע וחלקם פשוט לא יודעים שהם משקרים.....הם פשוט מדקלמים את מה שהתקשורת משתילה במוחם.

evglev1

Well-known member
מנהל

כמו שהוא חוזר על השקר שהרוויזיוניסטים רצחו את חיים אורלוזורוב, כמעט 100 שנים לאחר שהוכח שאורולוזורוב נרצח על ידי ערבים.

marabo

Well-known member
כמו שהוא חוזר על השקר שהרוויזיוניסטים רצחו את חיים אורלוזורוב, כמעט 100 שנים לאחר שהוכח שאורולוזורוב נרצח על ידי ערבים.
זו כנראה השיטה הסובייטית שעל בירכיה התחנך השמאל הישראלי, תשקר מספיק פעמים ובסוף אנשים יתחילו להאמין לזה.

Harrington

Well-known member
מנהל
שאלה לאבנריקו שלנו, למה את חוזר כל הזמן על השקר שלך שנתניהו מסר את הר הבית לפלסטינים?
ואי, עשית לי טוב עכשיו.
כבר מזמן חשבתי שאני היחיד שלא מבין את הקטע הזה שלו. חשבתי אולי ישנתי כמה שנים ברצף ופספסתי איזשהו אירוע היסטורי. אולי אני סתם לא מודע למשהו. הסבתי את תשומת ליבו של האיש יותר מפעם וגם יותר מפעמיים לטעותו (וטעויות נוספות, אבל בחלקן אפשר לדבר על פרשנות, מה שכמובן לא נכון לגבי הנושא הזה). אבל מאומה לא עזר. הוא תמיד היה חוזר על זה עוד ועוד, שוב ושוב, כאילו מדובר בתורה מסיני.

שימחת אותי בשאלתך, שמוכיחה לי שאני בכל זאת עדיין בקו הבריאות ועם הכרה סבירה של ההיסטוריה הלאומית שלנו.

marabo

Well-known member
ואי, עשית לי טוב עכשיו.
כבר מזמן חשבתי שאני היחיד שלא מבין את הקטע הזה שלו. חשבתי אולי ישנתי כמה שנים ברצף ופספסתי איזשהו אירוע היסטורי. אולי אני סתם לא מודע למשהו. הסבתי את תשומת ליבו של האיש יותר מפעם וגם יותר מפעמיים לטעותו (וטעויות נוספות, אבל בחלקן אפשר לדבר על פרשנות, מה שכמובן לא נכון לגבי הנושא הזה). אבל מאומה לא עזר. הוא תמיד היה חוזר על זה עוד ועוד, שוב ושוב, כאילו מדובר בתורה מסיני.

שימחת אותי בשאלתך, שמוכיחה לי שאני בכל זאת עדיין בקו הבריאות ועם הכרה סבירה של ההיסטוריה הלאומית שלנו.
זו שיטה סובייטית ידועה, כאשר אתה חוזר על שקר מספיק פעמים רוב האנשים מתחילים להאמין ובאלו שלא מתחילים להתעורר ספקות.

אבנר ג

Well-known member
זו שיטה סובייטית ידועה, כאשר אתה חוזר על שקר מספיק פעמים רוב האנשים מתחילים להאמין ובאלו שלא מתחילים להתעורר ספקות.
אהה, אז ככה צריך להבין את זה
נתניהו לא מסר בעצמו את הר הבית לידי הפלסטינים
זה היה דיין שעשה זאת
נתניהו רק אישר את זה

marabo

Well-known member
אהה, אז ככה צריך להבין את זה
נתניהו לא מסר בעצמו את הר הבית לידי הפלסטינים
זה היה דיין שעשה זאת
נתניהו רק אישר את זה
מה פירוש "אישר"? הוא קיבל מצב נתון שקודמיו יצרו. הוא רק לא טרח לשנות אותו כי פחד מההשלכות.
מה שאתה עושה כאן זו מניפולציה בסגנון סובייטי. איפה למדת את הפרקטיקה הזו?

אבנר ג

Well-known member
מה פירוש "אישר"? הוא קיבל מצב נתון שקודמיו יצרו. הוא רק לא טרח לשנות אותו כי פחד מההשלכות.
מה שאתה עושה כאן זו מניפולציה בסגנון סובייטי. איפה למדת את הפרקטיקה הזו?
אתה "שוכח" דבר אחד מרכזי
משה דיין שכידוע היה "שמאלן-בוגד" כל דרכו היתה החזרה של השטחים הכבושים עד המ"מ האחרון
וכך הוא עשה כשליחו של מנהיגכם בגין, כאשר חתם על ויתור על כל סיני עד המ"מ האחרון
מה גם ששיכנע את בגין להסכים לאי סיפוח שטחים כל עוד מתנהל מו"מ עם הערבים

והרי לשם "מאבק" בגישה "הבוגדנית" הזאת של דיין ושותפיו
הלכתם ובחרתם ב"פטריוט, הלאומי, איש הימין" נתניהו שבבחירות הצהיר "יתנו-יקבלו"
והנה ברגע שנהיה ראש ממשלה, ומבלי לקבל מהערבים כלום, נכנע ללחץ "הטרוריסטי" של הפלסטינים
ומימש את מעשהו "הבוגדני" של דיין, ומסר את בבת עינם של היהודים
את הר הבית

ומה אתם עשיתם?......כלום...
ומה זה אומר עליכם?....שמה שחשוב בעיניכם אינו השטחים אלא השלטון
וברגע שהשלטון חזר לידיכם - אזי מבחינתכם יכולים השטחים ללכת לעזאזל
ונתניהו שידע את נפשכם, עשה כנטייתכן, ומסר לעולמי עולמים את הר הבית לידי הפלסטינים

marabo

Well-known member
אתה "שוכח" דבר אחד מרכזי
משה דיין שכידוע היה "שמאלן-בוגד" כל דרכו היתה החזרה של השטחים הכבושים עד המ"מ האחרון
וכך הוא עשה כשליחו של מנהיגכם בגין, כאשר חתם על ויתור על כל סיני עד המ"מ האחרון
מה גם ששיכנע את בגין להסכים לאי סיפוח שטחים כל עוד מתנהל מו"מ עם הערבים

והרי לשם "מאבק" בגישה "הבוגדנית" הזאת של דיין ושותפיו
הלכתם ובחרתם ב"פטריוט, הלאומי, איש הימין" נתניהו שבבחירות הצהיר "יתנו-יקבלו"
והנה ברגע שנהיה ראש ממשלה, ומבלי לקבל מהערבים כלום, נכנע ללחץ "הטרוריסטי" של הפלסטינים
ומימש את מעשהו "הבוגדני" של דיין, ומסר את בבת עינם של היהודים
את הר הבית

ומה אתם עשיתם?......כלום...
ומה זה אומר עליכם?....שמה שחשוב בעיניכם אינו השטחים אלא השלטון
וברגע שהשלטון חזר לידיכם - אזי מבחינתכם יכולים השטחים ללכת לעזאזל
ונתניהו שידע את נפשכם, עשה כנטייתכן, ומסר לעולמי עולמים את הר הבית לידי הפלסטינים
שוב אתה ממשיך עם השקר הזה של מסירת הר הבית על ידי נתניהו?
עד מתי? אתה באמת חושב שאם תחזור על זה מספיק פעמים זה יהפוך לאמת?

Harrington

Well-known member
מנהל
זה ידוע. אבל בדרך כלל זה (היה) נעשה על דברים שאפשר לשכנע אנשים באמינות השקר. כאן מדובר במשהו כל כך מגוחך ובלתי רלוונטי לשום דבר, משהו שכל אזרח ישראלי יודע לדקלם בעל פה תוך כדי שינה, שבאמת ובתמים לא מובנת לי גישתו לחזור על זה שוב ושוב. או שזאת בורות תהומית (ביחד עם חוסר נכונות ללמוד), או שהוא באמת חושב שכולם מטומטמים ברמות-על. כל הנ"ל לענ"ד, בהסתמך על משהו שקרא פעם מאיזה כלי תשקורת, בלי לקלוט ולהבין בדיוק במה מדובר.

למעלה