שאלה:כשהיו שידורים חוזרים...

jack potter

New member
שאלה:כשהיו שידורים חוזרים...

מישהו דאג להקליט לעצמו את כל העונות בוידאו
ועוד שאלה לחברי הפורום: איך בכלל התחלתם להתמכר לסדרה המדהימה, 24? אני, למשל, רק דיפדפתי בערוצים, כשפתאום ראיתי "סתם" סדרה, אז התחלתי לראות... אז את הפרק הבא פיספסתי (זה זאת לא הייתה הסדרה "שלי"...) ואז זה התחיל למתוח אותי ואז באמת התחלתי לראות... אבל מה הבאסה? התחלתי להתמכר לסדרה כששידרו את העונה השלישית פעם ראשונה בטלוויזיה, מה שאומר, שאת העונה הראשונה והשנייה לא ראיתי... ואז השלמתי אותם כשהיו שידורים חוזרים, והעונה השלישית נהרסה לי קצת, כי ראיתי את כל הפרקים שבין 318-324!!! כשחצי שנה, אחרי שהעונה השלישית הסתיימה, היה פרסומת בערוץ 10 ש"כל הפרקים... ממהתחלה!"... אז ישר רצתי והכנתי הרבה קלטות לקראת השידורים של כל העונות, כששמעתי בפעם הראשונה על העונה הרביעית, קפצתי משמחה!!! ידעתי שיש המשך לאחר הבכי של ג'ק ב324... ומאז, אחותי לא מפסיקה לצחוק עליי שאני מכור ושצריך לאשפז אותי בבית משוגעים-מכורים ל24!!! תורכם, האם הקלטתם את כל העונות בוידאו ואיך התמכרת, בפעם הראשונה לסדרה 24?

...

אין לי כבלים/לווין, אז היה לי קצת בעייתי להקליט את כל העונות... התחלתי לראות את הסדרה מההתחלה שלה (פעם ראשונה ששודרה בערוץ 10) בעקבות כתבות בעיתונים שהיללו אותה. בגלל שאין לי ערוץ 10, אז הייתי רואה אצל חברים, או שהיו מקליטים לי, או שהייתי מורידה מהאינטרנט. אז אין לי קלטות, אבל יש לי את העונה השניה בDVD, ואת ה-3 וה-4 על המחשב (בשביל הקליפים...), וכשאני אחסוך מספיק כסף אני אקנה את שאר העונות בDVD.

וואו, שאלה טובה

לא הראשונה (אני לא הקלטתי, פה ושם ניסיתי ואז מחקתי כי לא השתמשתי בזה. את כל העונה הרביעית יש לי על המחשב, זה כן). שאלה טובה. אמא שלי ראתה מההתחלה 24, ופה ושם יצא לי לראות פרקים, אני זוכר שבזמן שדיברתי פעם עם חבר שלי בטלפון ראיתי הבזקים מפרק 102, כשג'ק נכנס לדאנלופ פלאזה בעזרת הקוד שנינה נותנת לו בטלפון וטוני קורא את הטראנסקריפט של השיחה שלהם.... Wayyyyyyyyyyy too cool! ולאט לאט נדבקתי, וראיתי בערך מאמצע העונה עד הסוף, די בעירפול, היה לי קשה להכנס לעניינים. את העונה השניה כבר ראיתי כמו שצריך מההתחלה, ואמא שלי פחדה לכל אורך העונה. בעונה השלישית היא כבר פרשה, יותר מדי בשבילה, ואני כבר הייתי מכור סופית
ומאמצע העונה השלישית נמאס לי מהקצב של ערוץ 10 והדבקתי את קצב ארה"ב. בעונה הרביעית כבר מההתחלה הייתי בקצב ארה"ב בעזרת הדודים טורנט ומירק. וזהו, בעונה החמישית אני מניח שזה ימשיך ככה :)

aliGUYtor

New member
איזו הקפצה!

מלפני שלושה ימים איך הקפצת אני לא מצליח?

למעלה